Як заблокувати сайт на смартфоні?

Як заблокувати сайт на смартфоні?

Зміст

Деякі користувачі смартфонів можуть захотіти заблокувати доступ до певних веб-сайтів на своїх пристроях, щоб зменшити їх використання. Батьки можуть заблокувати певні веб-сайти на своєму телефоні, щоб захистити дітей від небажаного контенту. Ось як це зробити на iPhone та Android.

Як заблокувати вибрані сайти на iPhone?

Блокування веб-сайтів на iPhone дуже швидке та інтуїтивно зрозуміле. Це суттєва перевага пристроїв Apple перед Android-смартфонами.

  1. Відкрийте програму «Параметри» на своєму iPhone.
  2. Прокрутіть вниз, щоб знайти категорію "Час до екрана". Ви повинні ввести код доступу, який ви призначили, щоб відкрити його.
  3. У новому вікні виберіть пункт "Обмежити вміст та конфіденційність".
  4. Виберіть категорію «Обмеження контенту» та натисніть «Контент сайту».
  5. З варіантів виберіть категорію «Завжди блокувати», під яку можна додати будь-який сайт.
  6. Таким чином ви можете створити повний список веб-сайтів, які будуть заблоковані для користувачів iPhone.

Як заблокувати сайт на Android-смартфоні?

Блокування певних веб-сайтів на вашому телефоні Android не таке швидке і інтуїтивно зрозуміле, як на iPhone, але це не означає, що це неможливо. Більшість операторів мобільного зв'язку пропонують блокування веб-сайтів. Дану послугу можна замовити за телефоном або SMS. Ви також можете завантажити зарезервований оператором програму для так званого батьківського контролю. Зазвичай це платні програми, але вони пропонують обмежений період безкоштовного використання. Так само деякі браузери додатків пропонують установку додатків для блокування сайтів.

Як заблокувати сайт на смартфоні? - icoola.ua - фото1

Найпростіший спосіб для власника смартфона заблокувати сайт – завантажити спеціалізовану програму з Google Store. Хорошим прикладом є програма BlockSite, де ви можете створити список автоматично заблокованих сайтів. Як це зробити?

  1. Запустіть Google Play Store та завантажте програму BlockSite.
  2. Програма запитує додаткові права доступу, які потрібно прийняти.
  3. Після входу в програму ви можете вручну додати до свого смартфону інші програми або веб-сайти, які ви хочете заблокувати. Існують також цілі категорії сайтів, готових для розробників, таких як контент для дорослих та сайти з азартними іграми.

На жаль, щоб повною мірою скористатися програмою Android Website Blocker, вам зазвичай необхідно підписатися. Однак, як і у випадку з операторами мобільного зв'язку, розробники програм пропонують безкоштовні пробні версії.

А ви знали, що функція TrueTone створена задля того, щоб зберегти ваш зір від шкідливого ультрафіолетового випромінювання?