Я шукаю...

Хотів Android, а купив iPhone: чому iOS краще?

Android vs iOS

Дуже часто, багато людей, котрі хочуть придбати смартфон, приходячи в магазин та покористувавшись пристроями на Anroid та iOS, обирають для покупки друге! Для багатьох, хто не знайомий з операційною системою iOS, таке твердження не зрозуміле, проте нам, як спеціалістам в цій темі очевидно, що краще Андроїд чи iOS. Також дізнавайтесь більше про страхування телефона.

«Еппл» спромоглися зробити настільки зручним свій пристрій, що достатньо декілька хвилин покористуватися Android чи iOS, щоб остаточно зробити свій вибір на користь iPhone. Чому так? Давайте розбиратися детальніше!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

iOS чи Android: переваги у дрібницях

Купуючи Андроїд, вам прийдеться довго та нудно встановлювати всі необхідні програми. Наприклад, хороший браузер, позаяк за замовчуванням він там відсутній, а на Айфонах стоїть прекрасний та зручний Safari, який на думку користувачів, оцінюється на тверду вісімку. Окрім цього, iPhone має одразу ж вбудовані всі необхідні для роботи додатки, чого про операційну систему інших моделей нічого не скажеш.

Давайте поговоримо про ще один елемент, котрий багато хто ніколи не зауважував. У вас розрядилась батарея, якщо це Андроїд, то вам прийдеться ставити гаджет на зарядку, після чого нажимати кнопку включити (принаймні у старіших моделях). У iOS ви просто заряджаєте пристрій, після чого він вмикається автоматично.

Глюки та віруси. Це вже ніяка не дрібниця, а серйозне запитання до розробників ОС Android. Рівень захисту там на голову нижчий, ніж в iOS. До прикладу, встановлюючи додатки з Play Market, ви легко можете підхопити вірус, а от Apple постарались куди краще, жодних вірусів в App Store немає. До того ж, наскільки сильно ви б не загружали смартфон, глюків чи уповільнень у роботі пристрою не буде, чого не скажеш про інші флагмани.

iOS здатна до навчання

Це справді так. Спосіб до самонавчання пристрою компанія Apple почала розробляти ще в далекому 2011 році, тепер він став доступний усім, хто користується iPhone на базі чіпа A11 (модель iPhone 8). Система такого навчання називається Neural Engine. Вона здатна аналізувати і запам’ятовувати дії користувачів для подальшого покращення роботи системи.

Що краще Андроїд чи iOS: величезна перевага в екосистемі OS

Це одна з найбільших переваг iOS перед пристроями Android. Що таке екосистема Apple? Це система з’єднання всіх пристроїв між собою. До прикладу, ви можете підключити свій смартфон до макбука, до розумного годинника, планшета, одним словом зв’язати всі пристрої між собою. Ви з легкістю можете передавати інформацію з одного пристрою на інший. Екосистема Apple – це найуспішніша система зв’язаних між собою пристроїв, грубо кажучи – це як сім’я, яка підтримує та обмінюється інформацією. Дізнавайтесь як відключити синхронізацію на айфоні.

Ще одна перевага iOS – це голосовий-помічник Siri

Це найкращий робот помічник, який був коли-небудь розроблений людиною. Доля Siri серед штучного інтелекту займає більш ніж 35% ринку, проте це й не дивно, позаяк відрізняється вона багатофункціональністю та швидким реагуванням на команди. Наприклад, ви можете за допомогою Сірі виконувати наступні функції:

  • Встановлювати будильник;
  • Здійснювати пошук інформації в інтернеті;
  • Телефонувати;
  • Відкривати будь-які додатки;
  • Налаштовувати iOS;
  • Відправляти повідомлення;
  • Робити нагадування;
  • Перекладати на англійську, північно-китайську, німецьку, іспанську, італійську. На жаль, поки що Siri доступна лише на російській, українська версія ще не розроблена.

Окрім цього, ця система може виконувати, як мінімум ще 100 різноманітних функцій. Якщо порівнювати iOS та Android, то його Google Асистент, якщо і працює на російській, то вже дуже погано. На рахунок Siri – вона виглядає бездоганно.

Постійні оновлення системи iOS

Компанія Apple постійно працює над вдосконаленням своєї операційної системи. Оновлення виходять частіше, ніж в Android. Станом на сьогодні користувачам доступна версія 14.3, в якій юзабіліті покращилося ще більше. До прикладу темна тема, яка появилась в смартфонах тільки в iOS 13. Варто уточнити, що в налаштування свого смартфона можна включити або виключити автооновлення операційної системи.

iCloud

Ну це вже ще один дуже великий козир власників iOS перед Android. Тільки уявіть, що ви створюєте документ на своєму смартфоні, в такому разі він з’являється зразу ж на вашому макбуці, планшеті. Таке ж саме відбувається і з відео, фото, контактами.

Якщо ви втратили свій айфон, то всього декілька натискань на кнопки допоможуть вам повністю відновити всі свої дані, правда уже на іншому пристрої, до речі купити айфон за доступну ціну ви можете на сайті Айкула. Та й до того ж з такою системою захисту будь-хто, хто захоче вкрасти ваш гаджет буде безсилий, позаяк заблокувати його дуже легко. А от розблокувати чужий iCloud, поки що не вдалось ще нікому. Дізнайтеся також, як сканувати документи на телефоні.

iMessage

Власники iPhone більше не пишуть звичайні sms-повідомлення, позаяк існує iMessage. Це спеціальна система, з-за допомогою якої можна обмінюватися повідомленнями між пристроями Apple. Працює Аймеседж через Wi-Fi чи 3G/4G мережу. Ще одна вагома причина, чому iOS краще, ніж Android.

Ваша оцінка: