Я шукаю...

Що таке функція True Tone і чому вона насправді є корисною

Що таке функція True Tone і чому вона насправді є корисною - icoola.ua - фото 1

Багато користувачів пристроїв Apple не знають, що таке True Tone айфон,  і якщо ви опинилися в цій групі людей, ми рекомендуємо вам прочитати публікацію, яку ми підготували з цієї нагоди.

Кілька років тому Apple прийняла рішення  впровадити інновації у свої мобільні телефони  з точки зору природного та органічного досвіду. Під час події в 2016 році  було оголошено  про нову функцію трутон, яка буде включена в iPad Pro.

Використання True Tone

Ця технологія під назвою True Tone  використовує вдосконалені багатоканальні датчики  для  налаштування кольору та інтенсивності  екранів таким чином, щоб вони відповідали навколишньому освітленню та робили зображення більш природними.

Наприклад, якщо ви читаєте звичайну книгу, ви помітите, що під час читання її сторінки набувають тону світла в кімнаті. Якщо світло в кімнаті тепле, сторінки  відображатимуть цей теплий колір.

Навпаки, якщо ви читаєте біля вікна і світить сонце, то сторінки відбиватимуть сонячні промені й виглядатимуть білішими.  З іншого боку, пікселі цифрового екрана, як у iPhone,  не відбивають навколишнє світло. 

Натомість його пікселі випромінюють власний колір і температуру.  По суті, зображення, які ви бачите,  виглядатимуть набагато природніше. 

Як працює True Tone

Спосіб роботи  True Tone iPhone надзвичайно цікавий. Пристрої, які використовують цю технологію, оснащені датчиками , здатними визначати тон і яскравість навколишнього освітлення.

Потім пристрої використовуватимуть ці дані для  автоматичного налаштування свого екрана. Таким чином, точка білого та освітлення будуть скориговані залежно від навколишнього освітлення.

Таким чином, мобільні телефони запропонують правильний тип білої точки за будь-якого сценарію. Ця технологія  не є новою,  оскільки є настільні монітори, які використовують її вже кілька років.

True Tone зігріє  або охолодить кольори екрана вашого мобільного, щоб він ідеально відповідав освітленню місця, де ви перебуваєте.

Незалежно від того, де ви використовуєте свій iPhone, пристрій  автоматично визначає  температуру та освітленість , щоб ваш зір не сильно страждав і вам не доводилося його напружувати.

Також цікаво дізнатись, як скачати музику на айфон?

Способи активації True Tone

Залежно від вашого пристрою Apple ви можете виконувати різні інструкції:

На iPhone

Якщо у вас є iPhone, вам потрібно буде зробити наступне:

 1. Увійдіть у програму «Налаштування»;
 2. Потім увійдіть у розділ «Екран і яскравість»;
 3. Опинившись на цьому екрані, у верхній частині екрана ви побачите панель для збільшення або зменшення яскравості;
 4. Під цією панеллю ви знайдете опцію «True Tone»;
 5. Щоб активувати його, вам достатньо натиснути перемикач.

Як тільки ви помітите, що перемикач стає зеленим, ви можете віднести свій мобільний телефон в іншу кімнату,  щоб переконатися, що освітлення змінюється відповідно до освітлення середовища, в якому ви перебуваєте.

На MacBook Pro

Якщо у вас MacBook Pro, ви також можете активувати функцію True Tone.  Необхідно виконати наступні дії:

 1. Натисніть значок логотипу надкушеного яблука у верхньому лівому куті екрана;
 2. Коли з’явиться меню, вам потрібно буде натиснути функцію « Системні налаштування»;
 3. Це надасть вам доступ до нового вікна, і тут вам доведеться натиснути «Екрани»;
 4. Тепер з’явиться екран, у якому ви отримаєте « True Tone » трохи нижче ковзної панелі;
 5. Після активації функції ви побачите, як екран комп’ютера  регулюватиме кольори MacBook  залежно від кількості навколишнього освітлення.

Чи потрібно активувати цю функцію?

Якщо ви хочете зробити свій пристрій Apple схожим на книжковий папір, вам сподобається True Tone iPhone. На щастя, ця функція не єдина доступна, яка допоможе вам отримати кращі враження від перегляду.

Ви також можете використовувати нічну зміну або темний режим.  Почнемо з того, що темний режим буде ідеальним для середовищ, де немає багато світла, оскільки він замінює звичайний яскравий світлий фон темним і змінює текст на білий.

Якщо ви не хочете використовувати True Tone iPhone вночі, ви можете вибрати нічну зміну або темний режим вашого iPhone.

Звичайно,  у вас буде регулювання яскравості.  На будь-якому вашому пристрої Apple, який має датчик освітленості, його екран автоматично регулює рівень яскравості.

Нарешті, якщо ви знайшли наш допис про True Tone iPhone  корисним, у нас є багато інших посібників щодо пристроїв Apple.

У нашому блозі є інформація, яка буде корисна для вирішення проблем, які  виникають у ваших пристроях Apple.

Як вимкнути True Tone на iPhone?

Хороша річ про iOS за останні кілька років полягає саме в тому, що вона включає низку налаштувань, яких ми ніколи раніше не бачили. З цієї причини ми хочемо повідомити вам, як можна вимкнути True Tone на екрані iPhone за допомогою кількох простих кроків, ось ми йдемо з підручником.

Проблема з True Tone полягає в тому, що іноді здається, що у нас активована нічна зміна, і це функція, яка багатьом людям не подобається. Можливості True Tone активовані за замовчуванням на iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X. Очевидно, що це пристрої, сумісні з цією функцією. 

Ось кроки, щоб вимкнути True Tone:

 1. Перш за все ми відкриваємо налаштування iPhone за допомогою програми «Налаштування»;
 2. Ми збираємося перейти до  розділу екрану та яскравості;
 3. Трохи нижче яскравості ми знайдемо перемикач True Tone, ми просто повинні вимкнути його, як і будь-який інший.

Є багато користувачів, які вирішують вимкнути True Tone, і, чесно кажучи, його вимкнення зробить екран iPhone X набагато кращим завдяки його інноваційній панелі, яка залишає позаду підсвічування РК-дисплея. Звичайно, ви не знайдете варіації в залежності від умов освітлення, це вдалий хід Apple, який подбає про очі тих, хто проводить багато годин перед мобільним телефоном.  Сподіваємось, ми допомогли вам із ще одним міні-уроком iPhone News.

На яких айфонах є трутон?

Трутон є на всіх моделях айфон, крім серії 7(7 Plus), та моделях, що вийшли раніше!

Яке ставлення споживачів до функції True Tone?

Трутон є тією функцією, яка не здатна підкорити користувача з першої активації. При включенні трутона відразу ж можна помітити різницю від роботи технології, однак це не викликає ніякого подиву або «Вау-ефекту». Не варто засмучуватися і відразу ж вимикати трутон, тому що дана функція і не розрахована дивувати та підкорювати. Її робота настільки непомітна, але при цьому необхідна, що якщо заради експерименту в якийсь сонячний день на вулиці вимкнути трутон, то тоді з'явиться пора дивуватися.

Насправді різниця між стандартним зображенням дисплея айфон і при включеному трутон величезна. Без роботи режиму True Tone, ви отримаєте приголомшуючий удар по очах, тому що з'являється різке світло від екрана. Важливо розуміти, що мова йде не про різновиди передачі яскравих фарб, а саме про світло, через яке дивитися в екран айфонів максимально некомфортно.

Трутон здатний вразити вашу уяву рівно тоді, коли ви будете готові до усвідомлення факту, що поки режим працював і був включений, він виконував свою функцію на відмінно, нехай при первинному перегляді цього і не видно.

Наскільки True Tone марнотратна функція?

Багатьох користувачів айфонів цікавить момент - наскільки сильно робота True Tone садить акумулятор. Так ось, в теорії, ця функція має максимально сильно впливати на заряд телефону, адже, по суті, датчики зовнішньої освітленості працюють в постійному режимі. Але практика довела зовсім інше - різниці немає ніякої.

Ви можете самостійно провести експеримент: залиште функцію трутон включену протягом години, і раз в 15 хвилин виходьте на вулицю, щоб не тримати телефон в постійному кімнатному освітленні. В кінці експерименту ви побачите, що заряд телефону залишився початковим.

Як відновити True Tone?

Відновлення True Tone на iPhone залежить від того, чому ця функція не працює, а також від того, чи замінювався екран вашого iPhone.

Ось кілька кроків, які ви можете виконати, щоб спробувати відновити True Tone:

 • Перезавантажте iPhone: Іноді простий перезапуск може вирішити незначні проблеми, які можуть впливати на True Tone;
 • Увімкнення та вимкнення True Tone: Перейдіть в Налаштування > Екран та яскравість і перемкніть перемикач True Tone кілька разів увімкнути та вимкнути;
 • Перевірте налаштування accessibility: Увімкнення деяких функцій accessibility, наприклад Нічний режим або Збільшення, може тимчасово вимкнути True Tone. Перейдіть в Налаштування > Спеціальні можливості та переконайтеся, що ці функції вимкнено;
 • Оновіть iOS: Застаріле програмне забезпечення може призвести до проблем із True Tone. Перевірте наявність оновлень iOS, перейшовши в Налаштування > Загальне > Оновлення програмного забезпечення.

 

Якщо ви нещодавно замінювали екран вашого iPhone:

 • Відновлення True Tone може бути складним завданням і часто потребує спеціального обладнання. Оригінальні екрани iPhone мають мікрочіп, який співпрацює з True Tone. сторонні екрани можуть не мати цього мікрочіпа, або він може бути несумісним;
 • Якщо ваш екран замінювали в авторизованому сервісному центрі Apple, вони, можливо, зможуть відновити True Tone;
 • Відновлення True Tone за допомогою сторонніх інструментів або програмного забезпечення не рекомендується, оскільки це може призвести до додаткових проблем із вашим iPhone.

 

Якщо жоден із цих кроків не допомагає, можливо, проблема з апаратним забезпеченням вашого iPhone.

Ви також можете більше дізнатись, що таке р сім?

Ваша оцінка: