Я шукаю...

Яким буде вигляд та дата виходу iPhone 15?

Яким буде вигляд та дата виходу iPhone 15? - icoola.ua - фото 1

Очікується, що з виходом iPhone 15 компанія Apple внесе низку істотних змін. Дата виходу iPhone 15 – вересень 2024 року. За чутками, iPhone 15 матиме більший екран. Ходять чутки, що iPhone 15 вийде у новому кольорі або двох. Apple може додати підтримку швидкої зарядки USB-C у свій наступний смартфон, але звільнення від роз'єму Lightning до 2024 року на даний момент здається вкрай малоймовірним, враховуючи, скільки аксесуарів доведеться замінити, якщо це відбудеться завтра. Давайте поговоримо детальніше про те, яким буде Айфон 15?

iPhone 15 виведуть на ринок восени 2024 року

Вихід iPhone 15 очікується у 7 вересня 2024 року. Його буде представлено на спеціальному заході для преси генеральним директором Apple Тімом Куком, який представить пристрій на презентації у штаб-квартирі компанії в Купертіно.

iPhone 15 буде мати безліч удосконалень у порівнянні зі своїм попередником, включаючи:

  • Збільшений розмір екрану – приблизно 6.8 дюймів;
  • Новий дизайн корпусу, який має закруглені краї і більше не виглядає як витягнута цегла (це було зроблено, щоб заспокоїти споживачів, які скаржилися, що їхні телефони важко тримати в руках);
  • Менший виріз в області дисплея, що дозволяє розмістити більше контенту, не відсікаючи його чорними смугами і не змушуючи частіше прокручувати екран вниз тільки тому, що занадто багато нерухомості зайнято марним, наприклад, датчиками Face ID/Touch ID або об'єктивами/сенсорами камер (начебто ці речі не потрібні).

За чутками, iPhone 15 матиме більший екран

Чутки припускають, що iPhone 15 буде оснащений 6,8-дюймовим OLED-екраном, що дозволить Apple зробити свій висококласний телефон якнайтонше, надавши користувачам додатковий простір.

Якщо це правда, то це може означати, що наступний iPhone буде дорожчим за попередні моделі. Більший екран означає більше компонентів усередині телефону та більше витрат на його виробництво; це призведе до підвищення ціни споживачам, які захочуть придбати його самостійно.

iPhone 15 може вийти в одному або двох нових кольорах

Apple може випустити iPhone 15 у новому кольорі або двох.

Можливо, вам не потрібно нагадувати, що більшість людей люблять висловлюватися за допомогою своїх телефонів, але це правда. Чи використовують вони головний екран як полотно для наклейок і віджетів, створюють власні рингтони або завантажують клавіатури сторонніх виробників, щоб надати своєму iPhone абсолютно нового вигляду та відчуття (або звуку), люди хочуть, щоб їхній телефон відображав їх самих. Apple експериментує з новими кольорами для iPhone з 2010 року, коли було випущено білий/сріблястий варіант, і 2011 року, коли було випущено чорну/шиферну модель; з того часу компанія випускала три різні відтінки золотого кольору для свого флагманського продукту щороку, крім 2016 року (у якому пропонувався лише один).

Нові моделі можуть бути представлені в будь-якому кольорі, який ви можете собі уявити, а деякі – ні!

iPhone 15, ймовірно, позбудеться порту Lightning до 2024 року, та швидше за все, додасть підтримку швидкої зарядки USB-C

iPhone 15, ймовірно, позбудеться порту Lightning до 2024 року, та швидше за все, додасть підтримки швидкої зарядки USB-C. Це стало б величезною зміною для Apple, яка довгий час була супротивником стандартів USB. Свого часу компанія виступала проти використання роз'ємів USB Type-A на своїх пристроях і навіть чинила опір впровадженню USB 3.0 (а значить, і вищій швидкості передачі даних).

Основна привабливість USB-C полягає в тому, що його можна використовувати для заряджання та передачі даних, а також для виведення відео - про останні користувачі Apple просили принаймні з 2012 року. * Він також дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж попередні версії стандарту.

Хоча звільнення від роз'єму Lightning одночасно з появою вирізу здається логічним, внесення таких змін прямо зараз поставить у збиток багатьох покупців Apple, які щойно оновили свої аксесуари. Припустимо, ви були одним з перших, хто купив iPhone XS, і щойно перестали купувати всілякі нові аксесуари для свого телефону. Ви не хотіли б купувати все нові адаптери та кабелі тільки для того, щоб використовувати свої старі чохли та зарядні пристрої з новим пристроєм. Це було б незручно, тим більше, що в даний час споживачі часто оновлюють свої телефони щороку або два.

Спрощення системи також корисне з точки зору зручності користувачів: якщо на різних моделях iPhone буде занадто багато різних типів портів, це призведе до плутанини серед користувачів, які можуть не знати, яка модель має той чи інший тип порту (і чи потрібна їм взагалі ця функція).

Ми можемо очікувати значних змін в iPhone 15

І хоча ми поки не знаємо, як виглядатиме iPhone 15, він, напевно, стане великим оновленням у порівнянні з торішньою моделлю. Apple експериментує з вигнутими смартфонами та складними пристроями, які можуть з'явитися у майбутніх версіях телефону.

Якщо ви роздумуєте над тим, щоб оновити свій нинішній iPhone, немає причин чекати довше – ви напевно отримаєте доступ до деяких чудових функцій вже у цьому році, якщо вирішите придбати iPhone бу в магазині ICOOLA.UA.

Ваша оцінка: