Я шукаю...

Установка різних додатків для Apple Watch

Додатки для смарт-годинника Apple Watch

На Apple Watch можна здійснювати установку різних додатків. Всі вони потраплять на дисплей «додому». Щоб додати нову програму, наприклад, Інстаграм, необхідно зрозуміти, як завантажити на iPhone додаток Instagram. Для цього знадобитися App Store:

 • Насамперед слід зайти в дану програму.
 • Потім прокрутити колесо Digital Crown, щоб подивитися весь представлений список. При необхідності доторкнуться до категорії, щоб список став більш розширеним.
 • Останній крок - завантажити додаток. Варто враховувати, що для завантаження певних видів необхідно на iPhone встановити версію iOS.
   

Іконка App Store

Для знаходження бажаної програми доторкніться до рядка пошуку, який знаходиться в самому верху дисплея, потім вкажіть назву.

Установка програм, які вже є на айфоні:

 • Відкрити App Store.
 • Доторкнутися до функції «мій годинник», зайти в розділ «основні», включити галочку автоматичної установки.
 • Ще раз доторкнуться до «мій годинник», прокрутити вниз до запропонованого переліку найменувань.
 • Натиснути на «установка» біля програм, які хотілося б додати.

Варто враховувати, що велика частина автоматично встановлюється й з'являється на дисплеї «додому». Вищевикладений метод підходить в тому випадку, якщо ви хочете встановити систему певних додатків для Apple Watch.

Цікаво прочитати: Огляд фітнес-браслета FITBIT IONIC: в чому особливість і з якими завданнями справляється

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Установка програм на Apple Watch на прикладі Instagram

Щоб встановити Instagram на Apple Watch, слід навчитися додавати або видаляти програми. Для цього достатньо здійснити кілька простих дій:

 1. Відкрити розділ «мій годинник».
 2. Виділити програму.
 3. Для додавання натиснути "встановити", для видалення клацнути на кнопці з однойменною назвою.
   

Установка оновлень відбувається автоматично, але якщо цього не сталося, відкрийте розділ «мій годинник», увімкніть автоматичне оновлення. Для завантаження різних програм для Apple Watch використовуйте магазин App Store. У ньому представлені тільки оригінальні види.

Відключення автоматичної установки різних додатків

Якщо ви є власником смарт-годинника, то вам буде корисно дізнатися, як правильно виконувати різні дії, пов'язані з додатками для Apple Watch. Якщо ви боїтеся, що на годиннику не вистачить місця для фотографій та музики, можна обмежити кількість встановлених програм, то відключити їх: відкрийте на айфоні розділ «Watch», вкладка «мій годинник», розділ «загальні», пункт «автоматична установка» переведіть в режим «вимкнено». При необхідності ви можете в будь-який момент можете повернути усе назад.

Іконка Watch

Додавати нові варіації ви можете з магазинів iOS, завантаживши будь-який додаток на свій смартфон, який найбільш сподобався. Варто враховувати, що якщо у вас включена «автоматична установка», всі програми почнуть додаватися в ваш смарт-годинник автоматично.

Перегляд вже встановлених програм

Надається можливість здійснювати перегляд додатків за допомогою списку або спеціальної панелі dock. Остання дозволяє дивитися до 10 програм, доданих в обране. Для відкриття dock, проведіть вправо або вліво, клацніть відкрити. У розділі «недавні» показується остання програма, яка відкривалася. На dock можна додавати різні види:

 • відкрити «Watch» на смартфоні;
 • зайти в пункт «мій годинник», вибрати dock;
 • вибрати пункт «вибране»;
 • натиснути «змінити»;
 • клацнути на значку видалення або додавання, дивлячись, яка функція вам потрібна.
   

Щоб змінити порядок, слід утримувати функцію, що відповідає за дану дію. Перетягніть верх найбільш використовувані програми. Всі дії зберігаються за допомогою кнопки «готово».

Перегляд можна здійснювати у вигляді списку або сітки. Для цього слід натиснути на Digital Crown, перейти на домашній дисплей, вибрати бажану опцію. Після цього всі встановлені програми придбають обраний вид, будуть відсортовані в алфавітному порядку. За допомогою колеса можна все переглянути, прокручуючи його в ту чи іншу сторону.

Упорядкування програм у вигляді сітки

За допомогою режиму Grid View надається можливість переміщати іконки, застосовуючи вертикальний або горизонтальний свайпи. Щоб перемістити іконки, необхідно виконати такі дії:

 • натиснути та деякий час утримувати іконку;
 • перетягнути її в те місце, яке ви для неї вибрали;
 • відпустити палець, як тільки іконка встане на місце.
   

Натискання на іконку

Переміщення іконки у вигляді сітки має на увазі під собою певні етапи:

 1. Відкрити «Watch».
 2. Перейти на сторінку "мій годинник».
 3. Натиснути на «розміщення додатків».
 4. Поставити їх в бажаному порядку.

Всі зміни зберігаються в автоматичному режимі й переносяться на смарт-браслет. Для видалення додатків з Apple Watch необхідно натиснути на колесо, клацнути на іконку й утримувати її до того моменту, поки вона не стане темною, почне злегка хитатися. Видалення відбувається за допомогою натискання на «Х». Після цього виберіть опцію «видалити», ще раз натисніть на колесо, щоб вийти з цього режиму. Видалення програми зі смарт-годинника за допомогою «Watch» на айфоні відбувається наступним чином:

 • відкрити цей розділ;
 • зайти у вкладку «мій годинник»;
 • знайти програму, яку потрібно видалити;
 • вимкнути пункт «показ».
   

Як видно з усього вищесказаного, управління смарт-годинником дуже просте й зрозуміле на інтуїтивному рівні.

Рекомендовано до читання: Застосування різних ефектів для повідомлень iMessage

Додатки, які бажано встановити

Завдяки деяким додаткам смарт-годинник отримує ще більше переваг:

 • Calcbot – стане гідною альтернативою калькулятору, переводить одиниці вимірювання в інші числа, підраховує чайові, виконує базові математичні розрахунки.
 • Evernote – знаходить будь-які замітки за допомогою голосового пошуку, створює різні записи, які можна в будь-який момент відредагувати.
 • Lifeline – поки єдина гра, сюжет якої такий: вам прийшло повідомлення від людей, які дивом залишилися у живих. Ви повинні прийняти за них різноманітні рішення.
 • Musixmatch – дозволяє зберігати окремі саундтреки, які навіть можна запускати прямо з годинника. Також пропонується своєрідне караоке: рядки, які виконуються в дану хвилину, підсвічуються. Завдяки цьому можна легко знайти вподобаний трек.
 • Overcast – дозволяє легко управляти впорядкованими файлами, прискорювати й промотувати їх окремі частини.
 • NYTimes – виводить на екран важливі новини, які сформульовані одним реченням. Ви можете промотати екран та прочитати новину, зберегти їх, або прочитати пізніше.
 • Twiter – за допомогою цього додатка можна переглянути тренди, додати особисті твіти.
 • Uber – тепер замовляти таксі стало ще простіше. Ви побачите, який до вас їде автомобіль, отримаєте повідомлення з точкою призначення авто.
   

Функція Uber

Завантаження додатків на Apple Watch відбувається за допомогою App Store. Завдяки цьому ви легко отримаєте бажану програму для Apple Watch. Установка не викличе ніяких труднощів, самі смарт-годинники дуже прості в управлінні.

Не забудьте дізнатись все про відновлений айфон від ICOOLA.UA!

Ваша оцінка: