Я шукаю...

Застосування різних ефектів для повідомлень iMessage

Додаток iMessage

Тепер ви можете відправляти iMessage приколи своїм друзям і близьким людям абсолютно безплатно (при наявності Wi-Fi) або за тарифом мобільного оператора.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Відправлення повідомлень за допомогою програми

Якщо вас цікавить питання, як відправити повідомлення з ефектом на айфон, для цього слід здійснити деякі дії:

 • Зайти в розділ «повідомлення», натиснути «створити», вибрати розмову або написати свій варіант тексту.
 • Щоб адресат отримав послання необхідно натиснути та утримувати «відправити».
 • Сіра точка відповідає за попередній перегляд ефектів, які спливають.
 • Натискання на кнопку «повтор» дозволяє відтворити ефект ще раз.

Щоб додавати повноекранні ефекти, необхідно повторити перші два пункти попереднього списку, потім натиснути на «екран», переглянути ефект, змахнути в ліву сторону, відправити. Завдяки кнопці «повтор» відтворюється отриманий результат.

Спецефекти на смартфоні

Застосування ефектів для повідомлень дозволяє зробити ваше спілкування ще більш живим. Перший крок точно такий же, як в попередніх варіантах. Після цього необхідно натиснути на значок камери, клавіша «ефекти», вибрати потрібний, клацнути на «готове».

За допомогою функції Tapback надається можливість відповідати користувачам, використовуючи різноманітні вирази або знаки. Для цього слід відкрити «повідомлення», два рази клацнути на фото або текст, до якого хочете залишити коментар, вибрати Tapback.

Цікаво знати: Як заряджати айфон швидше

Огляд програми iMessage для iPhone

Перед застосуванням, слід розібратися, як завантажити iMassege на iPhone. Насамперед його слід знайти на App Store: натисніть на іконку «магазин», потім на «завантажити» та в кінці - «встановити». Ви можете повернути до мого повідомлення, необхідно доторкнутися до лінії сірого кольору. Якщо ви переживаєте платна чи програма, то поспішаємо заспокоїти -iMessage не знімає гроші, вони потрібні тільки для оплати трафіку інтернету. Для активації виконайте наступні дії:

 1. Знайти настройки повідомлень в меню смартфона.
 2. У рядку з назвою сервісу зробіть опцію включеною.
 3. Підтвердить повідомлення, в якому говориться про зняття плати за використаний трафік.
 4. Введіть пароль і натисніть на кнопку «увійти».

Користуватися додатком дуже просто. Запустіть повідомлення на екрані телефону, виберете адресат, з яким хочете почати листування (ім'я контакту повинно бути синього кольору). Якщо сервіс перестав працювати, зробіть наступне:

 • перевірте підключення до інтернету;
 • відкрийте «настройки», потім «основні», після чого «дата і час», всі параметри повинні бути актуальними й коректними;
 • вимкніть iMessage, перезавантажте смартфон, увімкніть;
 • перевірте поновлення iOS.

Також сервіс надає наступні можливості:

 • смайли – на різні теми;
 • посилання – додаються заголовки, картинки та інше;
 • анімація – самостійно вибирається сподобався ефект або зображення;
 • малюнки – створення будь-яких картинок;
 • текст – всі слова виходять рукописними, застосовуються гарні оригінальні шрифти;
 • коментарі – представлена ​​додаткова панель, в якій можна написати свою думку;
 • музика – посилання улюблених треків співрозмовнику в чаті;
 • геолокація – посилання географічного становища, зображаються фрагмент карти.
  Шматочок карти з геолокаціэю

За допомогою даного сервісу можна передавати відео, картинки, фото, аудіо, контакти. Варто враховувати, що підтримка відбувається тільки між гаджетами Apple (в тому випадку, якщо в обох співрозмовників активовано додаток).

Корисні функції, про які ви навіть не здогадувалися

Одночасно із запуском iOS 10 компанія Apple оновила даний месенджер. Було додано кілька нових емодзі, феєрверків та наліпок. Представляє вашій увазі 10 корисних функцій iMessage, про які ви просто не знали:

 1. Текст рукописним шрифтом – переверніть смартфон в горизонтальне положення, потім натисніть на ліву кнопку, що знаходиться внизу. Ви отримаєте клавіатуру у вигляді графічного планшета, за допомогою стилуса можна навіть накидати проєкт.
 2. Повідомлення з ефектами – підрозділяються на кілька видів, можна відправляти приховані повідомлення, що відкриваються після торкання. Ефекти оптимально підходить для розваг або для залучення уваги до важливих фразам.
 3. Tapback – являє собою 6 видів стандартних відповідей. Дуже добре підходить в ситуаціях, коли просто немає часу відповісти співрозмовнику.
 4. Музика – відправляється у два дотики: натиснути Apps, потім Music. Поле цього відкривається список композицій (можна ділитися з друзями або слухати прямо в додатку).
 5. Заміна слів – наберіть повідомлення, виберіть емодзі режим, після цього деякі слова заміняться на картинки.
 6. Rock-paper-scissors – просто кажучи, камінь, ножиці, папір. Завдяки даній функції можна робити вибір, приймати різні рішення, зіграти з іншою людиною в гру.
 7. Створення наліпок – створюйте індивідуальний набір з різних фотографій, їх можна обрізати, зберігати, пересилати.
 8. Гифки – пошук відбувається за спеціальними ключами, відправляється конкретне зображення або малюнок.
 9. Призначення побачень і зустрічей – якщо ви пунктуальні та не любите спізнюватися, чекати, відправляйте своє місцеперебування, сервіс розрахує час, яке витратиться на пересування пішки, на громадському транспорті або в автомобілі (єдиний мінус – воно платне).
 10. Ігри – присутній десять різноманітних ігор, запрошення відправляється у вигляді повідомлення.
  Ігри в iMessage

Після того як ви завантажили додаток Аймеседж, в нього можна додавати різні програми. Робиться це дуже просто: натискається на значок App Store, потім «завантажити» та «встановити», після ведення пароля покупка буде завершена (програма з'являється на дисплеї).

Кожен з нас стикався зі спамом (повідомлення, дзвінки, реклама), який докучає. Щоб занести номер в «чорний список», відкрийте діалог, натисніть на значок контакту, потім на маленьку стрілочку і виберіть «заблокувати».
Цікава інформація: Android-смартфони швидко падають в ціні: чим айфон краще андроїд-системи

Налаштування програми на смартфоні з iOS

Насамперед слід завантажити iMassege на айфон (вище говорилося, як це зробити). Після цього виконати активацію (про це також вище згадувалося), потім перейти до налаштувань. Завдяки їм можна отримати ряд корисних можливостей. Наприклад, «звіт про прочитання»: ви розумієте прочитано ваше повідомлення чи ні. Якщо є бажання опція відключається.

Пункт «кількість символів» показує скільки букв було введено, підрахунок відбувається автоматично. Функція стане оптимальною для тих, з кого знімає плату за написані символи.

Активація «посилання як смс» дозволяє відправляти повідомлення у вигляді звичайних повідомлень. Ця функція оптимальна в тому випадку, якщо немає доступу до сервісу.

Вкладка «залишити повідомлення» призначена для зберігання повідомлень, надіслані смартфоном. Можна задати необхідні настройки, щоб відбувалася чистка в зазначений час.
Різні пропоновані картинки

Чому додаток краще для iPhone

В наші дні велика частина власників смартфонів користується різними додатками. Установка Аймеседж на айфон стане відмінним рішенням і ось чому:

 • Відсутнє все зайве - ви спілкуєтеся за допомогою простих текстових повідомлень додаючи до них різні ефекти. Дизайн дуже простий, з інтерфейсом можна розібратися на інтуїтивному рівні, контакти викликаються окремою кнопкою.
 • Сервіс вбудований в техніку - миттєва синхронізація, внаслідок чого можна друкувати текст на одному гаджеті, відправляти з іншого.
 • Протокол кодування - використовується поетапне шифрування, після посилання повідомлення створюється дублікат тексту та кодується.
 • Немає прив'язки до номера телефону - сервісом можна користуватися абсолютно на всіх пристроях, чим не можуть похвалитися інші соціальні мережі та месенджери.

Додаток iMassege на iOs також має свої недоліки. Наприклад, в ньому немає голосового відеодзвінка, при поганому сигналі доставлення відбувається повільно. Основні ж функції працюють чітко, стабільно, без збоїв, практично в будь-яких умовах. Ви точно залишитеся задоволені даним сервісом. Додаток є одним з найбільш захищених, забезпечує надійне кодування інформації, не викликає підозр у спеціальних служб, що відповідають за охорону держави. Вони навіть не намагаються його перевірити, на відміну від Telegram або WhatsApp. Ви зможете спокійно спілкуватися з друзями, не боячись злому або хакерських атак.

Ваша оцінка: