Apple iPhone 11 64gb Yellow (Жовтий) Відновлений еко

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 64gb Yellow (Жовтий) Відновлений еко
17 530 грн
- 5030   грн
12 500 грн

Відгуки про Apple iPhone 11 64gb Yellow (Жовтий) Відновлений еко

Загальний рейтинг

5

2 оцінки

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

Чому варто купити iPhone 11 64gb Yellow?

Смартфони від компанії Apple відносяться до одних з найпопулярніших гаджетів на планеті. iPhone 11 64gb Yellow - не виключення. Даний девайс з'явився на світ в 2019 році, але досі знаходиться на передових позиціях, як серед продуктів компанії Apple, так і серед смартфонів на інших платформах.

Даний телефон вражає своєю міцністю, компактністю, продуктивністю та надійністю. Серед усіх продуктів "яблучної компанії" - iPhone 11 64gb Yellow став одним із найбільш популярних та зібрав чимало позитивних відгуків від задоволених власників.

В чому плюс продуктів Apple, а саме Айфону? Вони не старіють. Навіть з виходом нової моделі у вас буде можливість придбати хороший відновлений Айфон та навіть не відчути суттєвої різниці у порівнянні з оновленою моделлю, адже продукти з яблуком на тильній стороні робляться не на один рік, а залишатимуться актуальними ще протягом довгого часу.

Яка ціна iPhone 11 64gb Yellow?

Ціна на відновлений iPhone 11 64gb Yellow, на сайті ICOOLA.UA,  складає всього лише 17 850 гривень, що куди вигідніше, аніж витратити купу часу та фінансів на пошуки вигіднішого варіанту.
Компанія ICOOLA.UA надає тільки найкращі ціни на відновлені Айфони для своїх клієнтів.

Характеристики iPhone 11 64gb Yellow

Камера

Величезна перевага iPhone 11 64gb Yellow над іншими смартфонами - це його камера. Дві камери на 12 МП, одна ширококутна та одна надширококутна, дозволять робити фото та знімати відео під дуже обширним кутом огляду та не дозволять вам упустити найважливіші моменти, які могли залишитися за кадром.
Під час розробки даного смартфону, компанія Apple подбала і про любителів відеозйомки, адже iPhone 11 64gb Yellow дозволяє знімати відео в 4К якості з частотою 60 кадрів/секунду.
З новою камерою, навіть погане освітлення - не перешкода, тепер вам не потрібно думати про те, як додати світла в кадр, адже тепер нічний режим буде автоматично одразу вмикатися в разі нестачі навколишнього освітлення. Завдяки новій технології, фотографії будуть мати більш природний та кращий вигляд.
Ефективнішою стала і функція Smart HDR, яка тепер вміє розпізнавати людей і обробляти їхнє обличчя краще. При цьому не забуваючи про обробку решти кадру.

Безпека

Покращився і рівень безпеки вашого девайсу. Обидві скляні панелі тепер загартовані та убезпечені від несподіваних ударів. Сильнішим став і захист від води. Тепер ваш Айфон може витримати двохметрове занурення в воду тривалістю до 30 хвилин.

Дисплей

Чудовий рідкокристалічний дисплей неймовірно точно передає всі кольори, а технологія True Tone допоможе контролювати баланс білого, відображення якого буде напряму залежати від навколишнього освітлення.

Акумулятор

Програмне забезпечення Айфон 11 дозволяє зберегти час роботи батареї на весь робочий день. Втім, навіть якщо ваш Айфон розрядиться - швидка зарядка допоможе швидко повернути його до роботи.

Процесор

Процесор А13 дозволяє швидко виконувати будь-які завдання, що будуть перед ним поставлені. Крім того, робота даного процесора є дуже енергоефективною, що дозволить заощадити заряд акумулятора, а також зберегти його довговічність.

Чи потрібен вам iPhone 11 64gb Yellow?

Якщо ви знаходитесь в пошуку відмінного смартфону для виконання найрізноманітніших завдань, від зйомки відео та фотографування до вирішення завдань, що стосуються повсякденного життя, то відновлений iPhone 11 64gb Yellow стане чудовою покупкою про яку ви точно не пошкодуєте.