Apple iPhone 11 64gb White (Білий) Відновлений еко

BlackFriday ХІТ ПРОДАЖІВ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 64gb White (Білий) Відновлений еко
17 530 грн
- 5030   грн
12 500 грн

Чому варто придивитися до Apple iPhone 11 64GB White?

iPhone 11 - чудовий телефон для звичайного користувача. У ньому є нова система подвійної камери, відео 4K та час автономної роботи протягом усього дня. iPhone 11 також випускається у трьох кольорах: Космічний сірий, білий та золотий.

Нова система подвійної камери

Apple iPhone 11 64GB White оснащений парою 12-мегапіксельних камер, одна з яких ширококутна, а інша телефото. Подвійна система камер дозволяє знімати красиві портрети з природним ефектом боке, а також знімати відео з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 60 кадрів на секунду.

Ширококутний об'єктив має еквівалентну фокусну відстань 56 мм (формат камери 35 мм), а телеоб'єктив має еквівалентну фокусну відстань 42 мм (формат камери 35 мм). Для отримання більшої кількості світла на знімках Apple розробила зовсім нову технологію піксельного бінгінгу, яка об'єднує кілька пікселів в один великий піксель для створення зображення з меншою кількістю артефактів.

4K відео

iPhone 11 64GB White може записувати відео у форматі 4K зі швидкістю 30 кадрів за секунду, але його тривалість обмежена 10 хвилинами одного ролика. Це більш корисно, ніж обмеження 1080p на iPhone XR та 8 Plus, яке складає всього 15 секунд.

Час автономної роботи протягом усього дня

iPhone 11 64GB White оснащений акумулятором ємністю 4000 мАг. Хоча вам доведеться заряджати його щовечора, заряду батареї вистачає на весь день. Ви зможете використовувати свій телефон протягом усього дня без заряджання, і до вечора у мене все ще залишається заряд батареї.

Водонепроникність та пилозахищеність

iPhone 11 64GB White є водонепроникним та пилозахищеним, що означає, що він може витримувати занурення у прісну воду на глибину до 1 метра на строк до 30 хвилин.

iPhone 11 - найкращий iPhone для звичайного користувача

Якщо ви шукаєте хорошу камеру, iPhone 11 64GB White - ваш найкращий вибір. У нього чудова камера та одне з найкращих програмних забезпечення у своєму класі. Дизайн чудовий, і він чудово лежить у руці. Його можна використовувати як фотоапарат "навів і зняв" однією рукою!

Якщо ви шукаєте телефон, який дозволить вам робити багато справ одночасно, наприклад, дивитися відео та одночасно переглядати веб-сторінки або перевіряти електронну пошту, слухаючи музику, то це найкращий вибір. Його великий екран дає більше можливостей для багатозадачності, ніж інші телефони до цього. Заряду акумулятора вистачить на весь день без необхідності заряджання до пізньої ночі (або раннього ранку).

Якщо ці характеристики підходять вам, купуйте iPhone 11 64GB White у нас!