icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?
05 Січень 2022

iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?

Поговоримо про iPhone X в 2022 році, чи не втратив смартфон своєї актуальності на ринку?

Кресан Юрій

iPhone X у 2022 році є топовим смартфоном, позаяк у співвідношенні ціна/якість - це найкращий варіант для покупки. До того ж, саме iPhone X створив революцію на ринку, адже саме в ньому було презентовано декілька нових технологічних рішень. Давайте поговоримо детальніше про Айфон 10 у 2022 році та дізнаємось, чому варто його купити?

Чи варто купити iPhone X в 2022 році?

Цей гаджет позиціонується, як смартфон преміум класу. Світ побачив його вже доволі давно, ще в 2017 році, тож сьогодні він доступний для покупки по досить низькій ціні, від 12499 грн. Купивши iPhone X в 2022 році, ви отримаєте смартфон з 6-ядерним процесором, оперативною пам'яттю на 3 ГБ та відмінною камерою на 12 МП. Відзначимо, що відновлений iPhone X бу - це смартфон, у стані, як новий, який пройшов процес реставрації в компанії Айкула та відповідає усім стандартам якості. Ми займаємось відновленням понад 8 років, та використовуємо ті ж самі технології, що і компанія Apple.

 iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності? - icoola.ua - фото 2

У 2022 iPhone X - є золотою серединою. Пристрій не новий, проте й сильно не поступається за основними характеристиками новинкам 11 Pro чи 12 Pro. До того ж, саме в цій моделі відбулись перші революційні зміни, а саме:

  • Це iPhone, який вперше отримав систему розблокування Face ID;
  • Це перший iPhone без рамок;
  • Це перший смартфон з OLED-екраном.
  • Це перший смартфон, в якому Apple імплементували технологію ТруТон.

Крім цього, старіші моделі iPhone зможуть підтримувати оновлення iOS протягом меншого відрізку часу, а Айфон 10 служитиме вам набагато довше. А його ціна, на відміну від Айфон 11 і 12, на кажучи вже про 13, значно нижча. Тож, об’єктивно, найкращим смартфоном для покупки у нас залишається iPhone X (Або XS).

Що кажуть критики про iPhone X?

В першу чергу критики відзначають величезні плюси цієї моделі, а саме стильний дизайн та відмінну якість Oled-екрану з частотою 60 Гц. Окрім цього, варто похвалити і стильний скляний корпус, з-за допомоги якого пристрій можна заряджати безпровідною зарядкою. Звісно, слід згадати і брову, подейкують, що вона дуже сильно заважає при перегляді відео, проте, як тільки ви повернете смартфон у горизонтальне положення і заглибитесь у відео на 100%, то моментально забудете про брову. До того ж, саме у цій брові вбудований сканер обличчя Face ID, з яким розблокування смартфону стало набагато зручнішим.

 iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності? - icoola.ua - фото 3

Мінуси iPhone X: чим не задоволені покупці?

Без мінусів просто ніяк... У iPhone X мінуси зовсім не суттєві. Багато користувачів попросту не переходять на смартфони Apple через підтримку лише однієї sim-карти. Також багатьом критикам не подобається надмірно сувора, на їх думку, політика конфіденційності та безпеки пристрою. До прикладу, якщо ви забули пароль до смартфону і у вас прив'язаний iCloud, то відновити його навряд чи вдасться. У всьому іншому покупці задоволені, в тому числі і покращеним акумулятором на 3012 mAh.

Айфон 10 в 2022 році: чому варто придбати цей смартфон саме в магазині ICOOLA?

Насамперед, ви отримаєте відмінний оригінальний гаджет з безкоштовною гарантією 1 рік. До того ж, ICOOLA – це перша компанія в Україні, яка дбає про екологію та садить дерево за кожен проданий iPhone, адже ми розуміємо, що, відновивши смартфон, ми значно зменшуємо кількість e-waste в Україні. 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Цінність продуктів у циркулярній економіці
04 Серпень 2022

Дізнайтесь про те, яким чином визначається цінність продуктів у циркулярній економіці, як продукти підтримуються в обігу завдяки технічному та біологічному циклах та якими способами дизайн може підвищити циклічну цінність продуктів

Як зробити скріншот на смартфоні?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, як зробити знімок екрана на телефонах Android і iOS (iPhone), щоб графічно відобразити розмови в Messenger, поточний стан сайту або подію в додатку

Забуто пароль від облікового запису Google: що робити?
03 Серпень 2022

Дізнайтесь, що робити, якщо після скидання налаштувань смартфона ви не пам'ятаєте логін і пароль від вашого облікового запису Google, та як знову отримати доступ до ваших даних