icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?
05 Січень 2022

iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності?

Поговоримо про iPhone X в 2022 році, чи не втратив смартфон своєї актуальності на ринку?

Кресан Юрій

iPhone X у 2022 році є топовим смартфоном, позаяк у співвідношенні ціна/якість - це найкращий варіант для покупки. До того ж, саме iPhone X створив революцію на ринку, адже лише в ньому було презентовано декілька нових технологічних рішень. Давайте поговоримо детальніше про Айфон 10 у 2022 році та дізнаємось чому варто його купити?

Чи варто купити iPhone X в 2022 році?

Цей гаджет позиціонується, як смартфон преміум класу. Світ побачив його вже доволі давно, ще в 2017 році, тож сьогодні він доступний для покупки по досить низькій ціні, від 9299 грн. Купивши iPhone X в 2022 році, ви отримаєте смартфон з 6-ядерним процесором, оперативною пам'яттю на 3 ГБ та відмінною камерою на 12 МП. Відзначимо, що відновлений iPhone X бу - це смартфон, у стані, як новий, який пройшов процес реставрації в компанії Айкула та відповідає усім стандартам якості. Ми займаємось відновленням понад 8 років, та використовуємо ті ж самі технології, що і компанія Apple.

 iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності? - icoola.ua - фото 2

У 2022 iPhone X - є золотою серединою. Пристрій не новий, проте й сильно не поступається за основними характеристиками новинкам 11 Pro чи 12 Pro. До того ж саме в цій моделі відбулись перші революційні зміни, а саме:

  • Це iPhone, який вперше отримав систему розблокування Face ID;
  • Це перший iPhone без рамок;
  • Це перший смартфон з OLED-екраном.
  • Це перший смартфон, в якому Apple імплементували технологію ТруТон.

Та й якщо вдатись до критики, то iPhone 6s/7 – трошки старі, iPhone 11 Pro/12 Pro – трошки дорогі, iPhone SE 2 – для фанатів Touch ID, iPhone XR – занадто товстий. То ж, об’ктивно, найкращим смартфоном для покупки у нас залишається iPhone X (Або XS).

Що кажуть критики про iPhone X?

В першу чергу критики відзначають величезні плюси цієї моделі, а саме стильний дизайн та відмінну якість Oled-екрану з частотою 60 Гц. Окрім цього, варто похвалити і стильний скляний корпус, з-за допомоги якого пристрій можна заряджати безпровідною зарядкою. Звісно слід згадати і брову, подейкують, що вона дуже сильно заваджає при перегляді відео, проте, як тільки ви повернете смартфон у горизонтальне положення і заглибитесь у відео на 100%, то моментально забудете про брову. До того ж, саме у цій брові вбудований сканер обличчя Face ID, з яким розблокування смартфону стало набагато зручнішим.

 iPhone X в 2022 році: чи не втратив смартфон актуальності? - icoola.ua - фото 3

Мінуси iPhone X: чим не задоволені покупці?

Без мінусів просто ніяк... У iPhone X мінуси зовсім не суттєві. Багато користувачів попросту не переходять на смартфони Apple через підтримку лише однієї sim-карти. Також багатьом критикам не подобається надлишкова безпечність пристрою. До прикладу, якщо ви забули пароль до смартфону і у вас прив'язаний iCloud, то відновити його навряд чи вдасться. У всьому іншому покупці задоволені, в тому числі і покращеним акумулятором на 3012 mAh.

Айфон 10 в 2022 році: чому варто придбати цей смартфон саме в магазині ICOOLA?

Насамперед, ви отримаєте відмінний оригінальний гаджет з безкоштовною гарантією 1 рік. До того ж, ICOOLA – це перша компанія в Україні, яка дбає про екологію та садить дерево за кожен проданий iPhone, адже ми розуміємо, що відновивши смартфон, ми значно зменшуємо кількість e-waste в Україні. 

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

iPhone 14 Pro Max може отримати 48-мегапіксельну камеру і відеозйомку 8К
18 Січень 2022

Що відомо про iPhone 14 Pro/Pro Max та чи побачимо ми 48-мегапіксельну камеру?

Відгуки про ICOOLA.UA: досвід покупки та враження не надто задоволених покупців...
04 Січень 2022

Поговоримо про наші відгуки? ⏩ ICOOLA.UA розповіла про 6 поганих відгуків, які отримала за весь час існування компанії...

Чи буде iPhone 7 та 7 Plus актуальним у 2022 році?
31 Грудень 2021

Чи будуть смартфони iPhone 7 та 7 Plus актуальними у 2022 році?