icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / Бути чи не бути електрокару Apple iCar?
05 Січень 2021

Бути чи не бути електрокару Apple iCar?

Бути чи не бути першому автомобілю від Apple і коли світ нарешті побачить цей довгоочікуваний винахід? Нові чутки про розробку електромобіля Apple iCar.

Володимир Губчакевич

Компанія Apple збирається виробляти автомобілі iCar, пробний запуск виробництва відбудеться до 2024 року. Варто зауважити, що це справжній виклик для корпорації Тіма Кука, яка щороку виготовляє мільйони одиниць електроніки, проте ще жодного разу не спромоглася створити власний електрокар. До прикладу, Tesla йшла до виготовлення свого автомобіля понад 17 років, Apple ж спробує розробити Apple iCar майже вдвічі швидше.

Якщо на нашій планеті і є якась компанія, що здатна створити електромобіль і має для цього всі ресурси, це, ймовірно, Apple,

- сказав один з учасників програми Apple iCar.

apple icar

Відзначимо, що iCar Apple, це проект першого авто від яблучної корпорації. Він доволі таємничий, то ж достовірної інформації про винахід зовсім мало. Повідомляється, що проект стартував ще 2014 року і завершиться випуском авто в 2024. На даний момент над ним працює більшість працівників компанії Apple і деякі з минулих топ-інженерів таких компаній, як Ford та Mercedes-Benz. Також на сьогодні відомо, про певні затримки зв’язані з пандемією коронавірусу.

Чи відбудеться перший електрокар від Apple достеменно невідомо. Існує велетенський шанс того, що в кінці кінців компанія може відмовитися від розробки електрокарів. До речі, колись давно Ілон Маск хотів продати Tesla компанії Apple.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи обов'язково при покупці телефону оформляти страховку
26 Липень 2021

Багато хто вважає, що оформляти страховий поліс при покупці не потрібно. Інші геть не згодні з даною думкою. Пропонуємо розглянути все найцікавіше, пов'язане зі страховкою смартфона.

Як економити мобільний трафік на Android та iOS
26 Липень 2021

Деякі користувачі смартфонів активно додають на робочий стіл різні віджети, які своєю чергою споживають значну частину трафіку, адже прогноз погоди, новини, курси валют протягом дня регулярно оновлюються.

Україна переходить в зону надвисоких температур та погодних катаклізмів. Найспекотніший період на Землі
25 Липень 2021

Чому Україна переходить в зону ризикованого сільського господарства та як це пов’язано з аномально високими температурами. Нові температурні рекорди у Києві та світі