Я шукаю...

Як перевернути екран на телефоні?

Як повернути екран телефону? - icoola.ua - фото

Поворот екрана на вашому телефоні може бути дуже корисною функцією, або ж заважати. Це завжди залежить від того, як потрібно використовувати пристрій. Ось чому краще увімкнути або вимкнути автоматичний поворот екрана в міру необхідності. Але де можна знайти цю функцію?

Де знайти можливість повороту екрана?

Переважна більшість нових смартфонів пропонують функцію автоматичного повороту екрана у такому місці, щоб вона завжди була під рукою. Зазвичай можливість автоматичного повороту є частиною спливаючого меню у верхній частині дисплея. Значок автоповороту розташований поруч з іншими корисними і часто використовуваними функціями, такими як Bluetooth, Wi-Fi, мобільні дані та ліхтарик. Для більш старих моделей смартфонів зазвичай потрібно перейти до «Налаштування дисплея».

Як повернути екран телефону? - icoola.ua - фото1

У яких випадках доцільно повертати екран?

Автоматичний поворот екрана телефону є найбільш корисним при перегляді фотографій або фільмів. За допомогою цієї функції можна легко заповнити зображеннями весь простір дисплея, щоб ви могли бачити їх максимально великими. Датчики, які розташовані в смартфоні, визначають його поточне положення. Якщо нахилити пристрій назад у вертикальне положення, макет контенту, що відображається, автоматично повернеться у вертикальне положення.

Коли краще вимкнути автоповорот?

Найбільш поширена ситуація, в якій автоматичний поворот дисплея може доставити труднощі - фотографія, зйомка відео, тривалий перегляд фільму або мобільна гра, коли ви захоплено стежите за подіями на екрані і не бажаєте, щоб при випадковому нахилі екран раптом повернувся. У такій ситуації краще заздалегідь вимкнути автоматичний поворот.

Було цікаво читати? Рекомендуємо дізнатись також про те, як налаштувати камеру на iPhone 11...

Ваша оцінка: