Купити Apple Watch і ледь не потрапити за грати

Купити Apple Watch і ледь не потрапити за грати

Чи очікували ви, що купивши Apple Watch - опинитеся за гратами? Навряд чи саме цього чекав житель Сіднея Джеймі Аллейн, коли на його тренування з боксу завітало близько 15 озброєних поліцейських.

Це був звичайний вівторок, в одному зі спортзалів Сіднея проходило тренування з боксу, а вже через декілька хвилин воно перетворилося на справжній поліцейський штурм.

Таку ситуацію спровокував дзвінок до служби 112 (номер австралійської поліції). Поліцейські приїхали за викликом через повідомлення, в якому було сказано, що в спортивному закладі можливі постріли.

Як виявилося згодом, під час тренування Джеймі Аллейн випадково натиснув кнопку виклику помічника Siri на своїх Apple Watch, а відбулося це саме в той момент, коли тренер вигукував 1-1-2 (боксерська комбінація). Siri це сприйняла по своєму і викликала екстренну службу.

Також на записі розмови було чутно фрази: "good shot", "nice shot" (чудовий постріл) - саме це Джеймі вигукував своєму підопічному в момент ударів, що і спровокувало інформацію про можливі постріли.

На щастя, поліція вчасно у всьому розібралася, а тому обійшлося без постраждалих.

Однак іноді Apple Watch можуть і врятувати життя. Для цього радимо почитати як Apple Watch рятували життя своїм власникам.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше