Я шукаю...

Детальний огляд GameSir X2

Детальний огляд GameSir X2 від ICOOLA.UA - фото

Щоб полегшити процес гри на смартфоні був розроблений спеціальний ігровий контролер GameSir X2. Даний геймпад дозволяє отримати максимально спрощене та зручне управління процесом гри. Пристрій кріпиться до телефону у вигляді додаткового блоку. Після приєднання ви можете грати на смартфоні, як на стандартному геймпаді.

Детальний огляд GameSir X2 від ICOOLA.UA - фото 1

Тривалість експлуатації та зовнішній вигляд GameSir X2

Ціна на геймпад GameSir X2 цілком демократична. Він є частиною одного з трьох контролерів. Перший - пристрій Bluetooth (підходить для Apple iPhone бу). Другий - зі спеціальною фіксацією для смартфона. Третій - блок, що перетворює смартфон в контролер. Корпус виконаний у вигляді прямокутника, має розсувний механізм, оптимальний практично для всіх інноваційних гаджетів.

За формою Геймсір контролер трохи схожий на Switch з роздільною системою. З усіх боків присутній один геймпад джойстик контролера для смартфона GameSir X2, призначений для великих пальців. В наявності набір, що складається з чотирьох спеціальних кнопок. Розташовані праворуч - володіють стандартною конфігурацією ABXY, зліва - спеціальними стрілками. Також є клавіші «додому» та «пуск», кілька спеціальних кнопок. Вони працюють оперативно, розмірено, на дотик досить-таки приємні. Кожна розрахована на три мільйони натискань. Завдяки цьому вони мають тривалий експлуатаційний термін й здатні прослужити понад 8 років. Вас обов'язково приведуть в захват стіки, що знаходяться з кожного боку, що використовуються для великих пальців. Вони відрізняються високою міцністю та класом e-sport.

Детальний огляд GameSir X2 від ICOOLA.UA - фото 2

Кожна сторона трохи потовщена до основи, зовні злегка вигнута. Завдяки чому вони комфортні для захоплення, особливо в порівнянні зі стандартними прямокутниками. Ручки м'які, виготовлені з якісної гуми, внаслідок цього тримати контролер GameSir X2 ще більш зручно.

Корпус виконаний з високоякісного АБС-пластика. Також він має жорстку рамку, вироблену з полікарбонату. Внаслідок цього відрізняється надійністю й міцністю. Між двох сторін є спеціальне поглиблення, в нього вставляється телефон. Не варто переживати про те, що мало місця. Сторони розсуваються та надійно захоплюють смартфон. Тут поміститься виріб габаритами до 167 міліметрів.

У процесі вставки телефону насамперед слід приєднати його до гнізда USB Type-C, що знаходиться зліва. Після цього правильно зафіксувати з правого боку. Обидві частини оснащені м'якими спеціальними підкладками, тому ваш гаджет знаходиться в повній безпеці. Задня панель закрита не повністю, що зроблено спеціально. Завдяки цьому забезпечується доступ повітря, щоб пристрій не нагрівався в процесі гри. Варто зазначити, якщо ви власник пристрою з операційною системою iOS, то вам підійде виключно модель GameSir X2 Bluetooth.

Зовнішній вигляд Геймсір Х2 досить-таки естетичний, базова частина виконана в білому кольорі, бампер та кнопки - в чорному. Внизу є чорні вставки. Джойстик, що знаходиться зліва, підкреслюється червоним, праворуч - синім.

Детальний огляд GameSir X2 від ICOOLA.UA - фото 3

Сумісність з іншими приладами та потужність GameSir X2

Геймпад GameSir X2 має прості та легкі налаштування. Але ось власний акумулятор у нього відсутній. Він працює від вашого телефону, що здається просто жахливим задумом, адже контролери використовують велику кількість енергії.

Маса контролера становить 362 грами. Комплектація складається з коробки, інструкції по застосуванню та самого приладу. Вбудована пружина здатна витримувати будь-які навантаження, з часом не розтягується. Заводська збірка гарантує довговічність й міцність пристрою без будь-яких пошкоджень чи виходів з ладу.

Детальний огляд GameSir X2 від ICOOLA.UA - фото 4

Які висновки можна зробити про GameSir з вищесказаного

GameSir X2 – є новим поколінням бездротових геймпад-джойстиків, призначених для портативних ігор. Пристрій стане відмінним варіантом для сучасного користувача через те, що має повноцінний набір різних елементів для управління. Він відноситься до найбільш технологічних гаджетів, представлених на сучасному ринку. Був розроблений унікальний дизайн, завдяки цьому ваш смартфон надійно фіксується в процесі гри.

Ваша оцінка: