Я шукаю...

IOS 14.5: Автоматичне завантаження нових епізодів подкастів та відстеження різних шоу

Версія iOS 14.5

Більшість людей цікавить автоматичне завантаження нових епізодів подкастів. В iOS 14.5 компанія Apple внесла деякі зміни, що стосуються додатка Podcasts. Наприклад, в травні 2021 року з'явилася платна підписка, інші являють собою більш інноваційний інтерфейс для користувачів, завдяки чому істотно спрощується пошук, прослуховування та відстеження різних нових епізодів.
Завантаження подкастів

До змін відноситься поява кнопки Smart Play, що дозволяє автоматично запускати подкасти на різні теми, епізодичні шоу з останнього перегляду та серіали з початку серії. Дане «розумне відтворення» показує «відновити», якщо ви не закінчили перегляд серії.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Вкладка «пошук» забезпечує максимально швидкий доступ до категорій та діаграм. Решта поліпшення стосуються збільшеною графіки та перебудованої сторінки шоу, яка стала більш привабливою й логічною.

Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як можна стежити за різними шоу

У попередніх версіях можна було підписатися в додатку Apple Podcasts на шоу. Тепер ця функція повністю вилучена через появу платної підписки. Вона замінена на відстеження, завдяки чого все стало менш заплутаним. Щоб почати стеження за шоу, слід виконати певні дії:

  • Вибрати цікавий варіант.
  • Переглянути Подкасти Розділ
  • Знайти пошук Tab.
  • Торкнуться до значка (+) (знаходиться у верхньому правому кутку необхідної сторінки).

Для припинення необхідно доторкнутися до галочки, вибрати «припинення стеження за шоу». Зробити це можна також за допомогою спеціальних розкриваються функцій, що з'являються після натискання трьох точок в колі.

Чи варто купити айфон 10? Читай огляд цього смартфону у 2021 році.

Автоматичне завантаження нової серії

У попередніх випадках потрібно було додавати шоу в бібліотеку перед тим, як почати завантаження нового випуску. В iOS 14.5 можна завантажувати окремі серії прямо зі сторінки. Для цього натисніть на три точки, що знаходяться праворуч від карти, виберіть «завантажити випуск» в меню. Крім цього надається можливість натиснути та утримати бажаний епізод, після чого також з'явиться опція «завантажити нову серію». Якщо вона вже завантажена, для налаштування меню, що відповідає за видалення.
 Завантаження епізодів

Під час перегляду автоматичне завантажування можна відключити: доторкнуться до галочки, що знаходиться у верхній частині сторінки, вибрати «відключення автоматичного завантаження». Щоб знову включити слід натиснути стрілку вниз, потім «включення автоматичного завантаження».

Технічна інструкція публікації подкастів

Ми хочемо розповісти про те, як опублікувати подкасти. Ви записали аудіофайл, тепер він повинен десь з'явитися. Якщо ви запитаєте, де їх найчастіше слухають, то відповідь буде – всюди. Розглянемо коротку інструкцію публікації:

  1. Слід наперед записати кілька епізодів.
  2. Підготувати текстовий опис.
  3. Опублікувати через платну обліковий запис на
  4. Посилання генерується на RSS–feed.
  5. Після цього RSS–feed публікується через різні платформи.

Тепер розпишемо кожен пункт більш докладно. Перший – якщо ви не хочете записувати понад два випуски, то цим виявите неповагу до своїх передплатників. У процесі відбувається вироблення розуміння того, що конкретно хочеться записувати. В майбутньому звичка редагування купою допоможе не збитися з графіку.

Другий – необхідно підготувати не тільки загальний опис, але також окремий текст для кожного подкасту. Рекомендуємо використовувати не більше 20 символів. Прислухайтеся до кількох порад: варто уникати терміну «подкаст», не застосовувати ключові слова, назва повинна бути точною та зрозумілою. У текст слід включати все, що вважаєте за необхідне (повинен бути присутнім здоровий глузд).

Третій – не варто зберігати подкасти, краще публікувати їх за допомогою сторонніх сервісів. Найбільш популярним є Soundcloud. Тут надається можливість безплатної публікації в кількості декількох годин. Ціна на платний профіль становить 16 доларів за 30 днів.
Програма Soundcloud

Четвертий – насамперед слід здійснити публікацію хоча б одного епізоду, потім все відбувається просто за допомогою налаштувань. Варто враховувати, що якщо будуть зустрічатися слова, які не можна чути дітям, вас можуть забанити.

П'ятий – найбільш актуальною вважається Apple Podcasts, правда більшість можуть звикнути до інших майданчиків. Наприклад, на Яндекс необхідно відправити заявку та почекати кілька днів (надалі оновлення відбуватиметься автоматично). У соціальній мережі ВКонтакте подкаст з'явиться через кілька тижнів, потім користувачам почнуть приходити повідомлення, ваші записи красиво розмістяться в будь-який з ваших груп. Додавання в Spotify відбувається через передплатників. В iTunes публікація відбувається дуже просто: натиснути на +, ввести посилання, підтвердити. Наступні епізоди оперативно проходять модернізацію, за допомогою кнопки «оновити канал» можна злегка редагувати публікацію.

iPhone 12 Mini бу (Відновлений) - заходь та купуй найкомпактніший смартфон Apple.

Як завантажити подкаст на ПК з iTunes Store

Щоб завантажити подкаст або підписку на нього, слід в цьому додатку на комп'ютері вибрати розділ з однойменною назвою, в меню (лівому кутку у самому верху) натиснути «магазин». У рядку пошуку (вгорі праворуч) ввести пропозицію або слово (завдяки введенню почнуть вискакувати різні пропозиції). У верхньому кутку праворуч натиснути «магазин», після вибрати return. Перед завантаженням наведіть курсор на обраний об'єкт та натисніть «попередній перегляд». Виберіть бажаний подкаст, зробіть одне із запропонованих дій: завантаження окремого епізоду або підписка. Таким чином можна завантажувати подкасти Apple Music.
Подкасти Apple Music

Автоматичне завантаження нових подкастів додатків

Щоб активувати функцію автоматичного завантаження нових подкастів додатків, слід запустити «налаштування», перегорнути доступні розділи до пункту «подкасти». Після чого повзунок необхідно перевести в положення «ВКЛ» біля рядка «завантаження тільки в Wi–Fi». Після цього переходимо в «завантаження епізодів», в цьому розділі вибираємо «нові» або «не відтворені» (виходячи зі своїх особистих смакових переваг). Таким чином, можна завантажувати різні подкасти додатки.

Якщо вам потрібна допомога при включенні подкастів, варто звернутися в технічну службу підтримки.

Ваша оцінка: