Я шукаю...

Додатки для художників

Демонстрація додатків для художників.

Якщо ви хочете виразити себе, але не знаєте як, то вам в пригоді стане малювання. Це мистецтво містить в собі незліченну кількість можливостей і шляхів розвитку. Художники — люди творчі та переповнені неймовірною кількістю ідей для своїх творінь. Хоч вони самотужки й створюють витвори мистецтва, час від часу їм потрібна допомога з боку технологій. Сьогодні художникам не потрібно носити за собою купу інструментів, адже все може вміститись в один невеликий планшет. Це значно спрощує процес роботи й дає можливість будь-якій людині спробувати себе в цій сфері.

Ми підготували для вас підбірку додатків на iOS, які стануть в пригоді по-справжньому творчим особистостям. Деякі з них можуть істотно допомогти покращити знання анатомії та розкладання тіней, краще опанувати гру світла, освоїти малювання на графічному планшеті та просто добре провести час за улюбленою справою.

 • Paper.

Цей додаток слугуватиме вам як альбом з ескізами. Paper дає змогу створювати все від швидких скетчів до повноцінних завершених малюнків. Додаток безплатний, проте у випадку, якщо вам не вистачить його функціоналу, можете придбати платні інструменти.

 • Adobe Lightroom

Adobe Lightroom - популярний серед фотографів додаток з широким функціоналом. Віднедавна його можна завантажити не тільки на комп’ютер, а й на ваш айфон. Щоб повною мірою поринути в цей додаток і відчути всі його переваги, необхідно завантажити Creative Cloud на iPhone. Якщо ви раніше користувалися цією платформою, це дозволить вам створити нові полотна та водночас не втратити старі. Також тут присутня синхронізація з комп’ютерною версією, що робить процес користування додатком ще зручнішим.

 • Adobe Photoshop Touch

Для покращення картинки до бажаної якості, додаток містить в собі корисні інструменти для редагування фото. Тут ви зможете редагувати не тільки малюнки, а й попрацювати зі шрифтами, ефектами, кольорокорекцією та цілим набором різноманітних щіточок для малювання. Adobe Photoshop Touch так само має функцію синхронізації з ПК.

 • ArtFlow

Якщо вам потрібен застосунок, який підтримує цілий ряд форматів, а саме - PSD/PNG/JPEG, то ви його знайшли. З допомогою ArtFlow можна створювати малюнки з декількох шарів, кожен з яких редагуватиметься так, як буде зручно вам. Додаток вражає своїми можливостями й чудово підійде як для новачків, так і для запеклих художників. Однак, щоб скористатися повним функціоналом, доведеться придбати ще кілька можливостей в самій програмі. ArtFlow чудово підтримує NVIDIA DirectStylus та Samsung S-Pen.

 • Autodesk Sketchbook

Майже всі художники, які працюють з цифровими малюнками так чи інакше стикалися з додатками від Autodesk. Згадуючи додатки для художників, варто приділити особливу увагу Sketchbook Pro. Ця програма – основний компонент програм для художників від Autodesk. На відміну від своїх аналогів, цей додаток зі своїм функціоналом може позмагатися з будь-яким професійним програмним забезпеченням. Неймовірний масштаб, можливість підганяти малюнок та інтерфейс під розмір екрану, використання Dropbox - те, що можна випробувати, завантаживши  Autodesk Sketchbook на iPhone.

 • Handy Art Reference

Всі, хто колись починав малювати, знають, як на перших етапах важко намалювати руки, зберігаючи всі анатомічні особливості та правильно розставляючи тіні. Handy Art Reference – додаток, яким творчі люди користуються, щоб підвищити навички малювання рук. В додатку ви можете змінювати положення рук, редагувати те, як падає світло і підправляти картинку так, як вам зручно. Додаток платний, проте якщо ви справді хочете навчитися малювати, ці витрати точно будуть того варті.

 • Clover Paint

Clover Paint йде нога в ногу з професійними програмами для малювання, оскільки містить в собі велику кількість можливостей для мистецтва. Вас може відштовхнути складний навчальний процес в цьому додатоку, проте для розвитку будь-яких навичок потрібно трохи витривалості й терпіння. Ви зможете створити по-справжньому гарну картинку, закінчивши розбиратися з тим, як працює Clover Paint.

 • LayerPaint і LayerPaint HD

LayerPaint і LayerPaint HD не є такими професіональними програмами, як Clover Paint або ж Autodesk Sketchbook, але вони точно варті вашої уваги. Ці додатки створені для різних пристроїв: перший – для телефонів, а другий – для планшетів. Оскільки малюючи на планшеті ви створюєте більш професійні картини, ніж на айфоні. LayerPaint HD передбачає підтримку стилусів NVIDIA і Samsung. Мобільна версія скоріше підійде аматорам, тому люди, які серйозно ставляться до своєї роботи, частіше використовують планшет.

 • NVIDIA Dabbler

На графічних планшетах NVIDIA Shield зазвичай використовується саме цей додаток. NVIDIA Dabbler також без жодних перешкод підтримує стилус однойменної фірми та дозволяє експериментувати з вибором щіток, фонів та іншого функціоналу. Хочете поділитися процесом створення малюнку? Це легко можна зробити за допомогою додатка. NVIDIA Dabbler дає змогу не тільки записати процес, а й зберегти запис для подальшого перегляду.  В застосунку, на жаль, немає можливості працювати зі складними комплексами шарів, як у попередніх аналогів. Проте це не так страшно, адже любителі продуктів NVIDIA можуть в будь-якому випадку насолодитися їхньою продукцією.

 • Інструмент Pose 3D

Від попередніх додатків Pose  3D відрізняється тим, що це не одна програма, а ціла збірка з трьох утиліт. Тут, так само як і в Handy Art Reference, можна підлаштовувати під себе зображення для комфортного вивчення анатомії. Проте рухати можна все тіло, обираючи потрібний вам ракурс. Якщо ви фанат коміксів і навіть хочете намалювати один такий самі, Pose 3D ідеально вам підійде, доки ви відточуєте навички. Додаток теж є платним, але, знову ж таки, якщо ви хочете займатися цією справою професійно, то не пожалкуєте про придбання цих програм.

 • RoughAnimator

Цей додаток підійде тим, хто хоче спробувати себе в анімації. Є можливість суміщати різні кадри, щоб в результаті отримати коротенький мультфільм. Давайте волю своїй уяві, тому що в RoughAnimator можна створити все від маленьких анімацій нашвидкуруч до складніших або ж навіть проектів, наближених до професійних. Додаток дозволить створити міні-фільм, оскільки має функцію додавання аудіодоріжки.

 • Silk paints drawing

Додаток, на відміну від професійних, безкоштовний, оскільки націлений скоріше на аудиторію тих, хто тільки-но почав займатися художньою справою. Якщо ви володар продукції Touchwiz, то застосунок чудово підійде під утиліту. Застосунок не є професійним, проте завантаживши його на iPhone, ви зможете проекспериментувати зі створенням живих шпалер, анімації та багатьох інших речей. Цій застосунок дає вам цілу низку можливостей в роботі з вашими витворами та гарного проведення часу. Також Silk paints drawing оцінять ті, хто не хоче починати з платних та важчих у розумінні програм.

 • Sketcher PRO

Sketcher PRO, так само як Silk paints drawing, краще пасуватиме тим, хто тільки починає і не хоче сильно витрачатися на хобі. Оскільки цей додаток є непрофесійним, то і функціонал в нього куди менший, ніж у попередніх програм. Однак у Sketcher PRO ви знайдете велику кількість щіток, пензликів та різних режимів. За бажання отримати видрук своєї роботи, просто виберіть цю функцію в програмі. За додаткову плату цей видрук можуть доставити прямо під ваш будинок майже миттєво.

 • Sketch Master

Також один з непрофесійних додатків, який підійде початківцям. В Sketch Master е декілька опцій, які задовольнять середньостатистичного художника-новачка. Можна вибирати між режимами, пензликами, працювати з шарами малюнка та редагувати картинку за вашими вподобаннями.

 • Auryn Ink

Відмінність полягає в тому, що з його допомогою ви зможете розвинути навички малювання не олівцем або масляними фарбами, а аквареллю. Під час користування додатком акварель зі стилуса видається настільки реалістичною, що в результаті її важко відрізнити від справжньої фарби на полотні. Багатий функціонал дає змогу не тільки насолодитися ефектом фарб, а й повністю поринути у редагування картин, обираючи потрібну текстуру, на якій ви малюватимете, та кольори, які ви можете змішати.

Ми розповіли про додатки для безпосередньо роботи, проте не варто забувати, що творчі люди цінують пошук натхнення. Без нього художнику навряд чи знадобляться перелічені вище програми. Отож, наш топ додатків, націлених на пошук натхнення:

 1. Pinterest

Напевно, найпопулярніший додаток серед творців усіх сортів. Тут шукають натхнення фотографи, кулінари, тренери, співаки та, звісно ж, художники. Велетенський вибір фотографій та рекомендовані підбірки, які автоматично створює сам Pinterest – те, за що користувачі обожнюють цю програму. Можна самому створювати тематичні дошки й прикріплювати на них ті піни, які ви не хочете загубити. Щоб зберегти картинки для майбутнього натхнення, варто натиснути кілька клавіш і створити теку, яку можна зробити приватною. Також тут є відео-уроки від інших користувачів, за допомогою яких творці обмінюються досвідом. 

 1. Теплофід.

Застосунок, що стосується виключно творчості сучасних художників. Так само як в попередньому додатку, тут можна робити підбірки з цитатами, мотиваційними картинками, техно-графікою та набиратися натхнення.

 1. Зазвичай PicsArt сприймається усіма виключно як фото-редактор. Часто користувачі забувають про вбудовану в додаток платформу, на якій можна ділитися своїми відредагованими картинками. Проте не варто так вважати, адже в PicsArt можна надихнутися так само як в Pinterest.

Читайте також:Радіація в iPhone - правда чи вигадка?

Сподіваємося, що ця стаття вам допомогла і ви дізналися які програми стануть в пригоді художникам.

Ваша оцінка: