Я шукаю...

Чому варто завантажити Grand Theft Auto III

Grand Theft Auto III

GTA III – культова гра яка вже давно є доступною на Айфон. Світ побачив нову частину, яка була доступною на ПК ще в далеко 2001  році. А з появою сенсорних смартфонів версія стала з’явилася і на мобільних пристроях.

Серед інших частин гра вирізняється сюжетом у стилі пригодницького бойовика. Ще 20 років тому гравці зі всього світу були вражені таким продовженням культової гри. Дана частина разом з наступними змогла вплинути на всю ігрову індустрію.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Особливості Grand III на iOS

Варто зазначити, що в 2001 році гра здійснила справжній прорив це було викликано тим, що розробники вперше здійснили перехід з 2D на 3D графіку. Звичайно, вже після 2010 року коли версія була доступною для смартфонів вже нікого неможливо було здивувати таким, однак у свій час новинка змінила погляди на сучасну ігрову індустрію.

3D була приречена на успіх, хоча сучасному користувачеві це може здатися навіть смішним. Сьогодні для аудиторії потрібно значно більше. 3D графікою в 2021 році вже нікого неможливо здивувати.

Зі створенням концепції гри на Айфон та Андроїд-пристрої сюжет та концепція зовсім не змінилися. Світ практично такий самий як і у версії ПК тільки у зменшеному вигляді. Розповідь у грі буде вестися від третьої особи. Гравець отримує можливість управління головним персонажем. Суть гри – виконання завдань та місій.

Дану версію можна завантажити на Айфон будь-якої версії. В цьому і є головна особливість даної гри, вона буде добре працювати навіть на перших поколіннях.

При перенесенні гри розробники не забули і про оптимізацію, тому ніяких зависань і багів тут користувач не зможе знайти. І при цьому візуально картинка трішки змінилася в кращу сторону.

Графіка у даній версії не заслуговує похвали, адже вона все ще залишилася на рівні 2001 року, а сьогодні, щоб вразити користувача цього недостатньо.

Геймплей версії GTA III взлом

Всі дії розгортаються у місті Ліберті-Сіті. Як відомо, основою для побудови локацій стало місто Нью-Йорк.

Розробники GTA завжди надавали версію гри лише у платній версії. Тому навіть найперші частини й по сьогодні є платними. Розв'язувати проблему допомагає Grand Theft Auto III взлом. В мережі є багато сайтів які пропонують завантажити зломану версію і насолоджуватися ігровим світом Grand Theft Auto III безкоштовно.

Нововведення

Вперше в грі був використаний движок Renderware. І головною особливістю нової частини стало те, що гравець має повну свободу дій.

У грі використовується велика кількість транспорту, близько 54 види машин, 4 лотки і 1 літак. В основному всі авто досить прості і у них немає нічого особливого. Однак є моделі які використовуються лише представниками певних банд. Гравець перебуваючи в автомобілю тепер може слухати музику.

Персонажі

В 2000 роках розробники зовсім по-іншому розуміли як мають виглядати персонажі, крім цього виконати технічно задумане не завжди було можливим. Спочатку рухи персонажів пропонувалися як кінематографічні. Але на ділі трьох мірні рухи значно псували загальну картинку.

Основну увагу було відведено створенню реалістичного автомобільного транспорту, а от розробити дійсно графічно досконалого персонажа стало нелегким завданням для всієї команди розробників. Хоча на смартфонах даний момент не так ріже око, проте на ПК грати дану гру навряд чи захоче сучасний користувач.

Команда також старалася створити максимально реалістичну озвучу, що також викликало труднощі. Режисер стверджував про те, що ціль стояла створити мультиплікаційне звучання, таке як і самі герої. Але вийшло все зовсім не так. Клод протягом всієї гри взагалі не розмовляє. Розробники не наділили його такою можливістю, адже у 2000-х роках це виявилося нелегким завданням. А також, це пояснили ще тим, що хотіли створити відчуття, що гравець і Клод одна і та сама людина.

Головні персонажі які будуть зустрічатися у грі:

 • Клод. Центральна постять Grand Theft Auto III. Він грає роль злочинця, який прибув Лібері-Сіті разом зі свою подругою Каталіною з якою знайомство відбулося ще в 1992 році у Сан-Андреас. Однак подруга підставляє Клод під час пограбування банку.
 • Каталіна. Подруга головного героя, разом з ним переїжджає до міста у 2001 році. Пара вирішує пограбувати банк, проте в останні хвилини дівчина підставила хлопця. Вона вистрілює йому в спину, а сама втікає.
 • Мігель. Це член Колумбійського Картелю. Саме він став спільником Каталіни і допоміг їй при втечі з банку.
 • Сальваторе Леоне. Це Дон кримінальної італійської мафіозної сім’ї, чоловік Марії Латоре, та батько Джоуі Леоне.

Сюжет

Як вже зазначалося вище всі дії відбуваються у створеному на основі відомого Нью-Йорка місті в 2001 році.

Головний персонаж Клод. Після пограбування банку його підставили, через це персонаж потрапляє до в’язниці. Та під час транспортуванні всіх затриманих відбувся напад, Клоду вдається втекти.

Під час гри практично не використовується ім’я Клод, у злочинних групах його називають «Синок». А про справжнє ім’я головного персонажа GTA III стає відомо лише у новій версії яка з’явилася через деякий час у продажі й також була перенесена на смартфони.

Після того, як Клод відсидів в укритті разом з іншим злочинцем, герой приймає рішення ввійти до відомої італійської мафіозної сім’ї.

Спочатку герой виконує досить легкі завдання, однак завдяки їм він перетворюється на впливову особу у новій банді. На одному з завдань він зустрічає дівчину, на ім’я Марія. Вона є дружиною Дона мафіозної сім’ї. Марія закохується у Клода. Через дану ситуацію йому доводиться знову піти від мафіозі. Укриття герой знаходить у банді Якудза.

Але головна ціль навіть при такому повороті залишається незмінною – помститися Каталіні, яка підставила його під час пограбування банку.

Локації

Ліберті-Сіті велике місто яке складається з трьох частин островів.

Острів Портленд

Це промислова частина великого міста де проживає основне населення. Саме тут і здійснює свою діяльність мафіозне угруповання Леоне, а також вулична банда Дяблос.

В цій частині міста є багато локацій з заводами, ринками, гаражами, й навіть присутній район Красних ліхтарів. Портленд – це саме те місце де процвітає злочинність і безчинство.

Стонтон

Це район у якому проживають багачі та ділові персонажі. Саме тут можна знайти престижні автомобілі.

Стонтон – це центральний діловий район Ліберті-Сіті. Тут укладаються важливі угоди та крутиться практично все життя міста. В денний час тут знаходиться велика кількість підприємців, які готові на все щоб заробити додаткові кошти.

Шорсайд-Вейл

Це приміська частина, тут живуть вищий та середній клас. Також тут знаходиться міжнародний аеропорт Френсіс.

В даній частині міста найбільш спокійно. Та саме тут проводять свій час впливові гангстери. Породисті собаки та велика кількість фургонів створюють відчуття спокою, проте це не так. У даній частині міста також будуть відбуватися різноманітні події кримінального характеру.

Зміни які відбулися у фінальній ГТА 3

Перед тим як з’явитися у продажі, фінальна версія зазнала багатьох змін. Презентація ГТА 3 практично збіглася з днями відомих терактів які відбулися у вересні 2001 року. Розробники перенесли у зв’язку з цим точну дату виходу гри.

Користувачі впевнені, що під час цього періоду відбулося ряд змін. Так, через події розробники вирішили змінити дизайн поліційного автомобіля. Зміни були внесені й до розмов які відбуваються по радіо, і що немало важливо, місія де герой повинен був здійснити теракт була видалена. Змін зазнала і фінальна версія обкладинки, яка згодом з’явилася у європейських виданнях. Це зробили через те, що розробники зрозуміли те, що обкладинка була занадто жорстокою.

Серед значних змін які відбулися перед презентацією фінальної версії є і видалення одного з персонажів, а саме Даркела. Також в ролі пішоходів, у початковій версії місті були і школярі, але розробники повністю заперечили цей момент.

Керівники Rockstar Games повідомили, що через події 2001 року зміни відбулися лише щодо 1% гри.

Які цікаві моменти можна побачити, якщо Grand Theft Auto III скачати на Айфон

Серед цікавих моментів які присутні у грі можна виділити:

 • В місті Ліберті-Сіті присутній фрагмент з «Міста Привида». Ця частина міста була використана в декількох відеороликах. Зокрема в Місті Привиді знаходиться банк в якому відбулося пограбування. А от потрапити сюди можна лише при професійному управлінні літаком. А якщо звантажити мод Grand Theft Auto III, то може бути створений міст, який веде в дане місто.
 • Коди Grand Theft Auto III допомагають створити додаткові можливості, зокрема і потрапити до Міста Привида, доступ до якого без моду можливий лише на початку гри.
 • Всі частини гри пов’язані між собою і ГТА 3 не виняток.
 • Головний герой повністю німий. Така особливість зустрічається лише в даній версії.
 • В Grand Theft Auto III на Айфон дуже короткий сюжет, який можна пройти всього лиш за 3 години.
 • Особливість GTA III – наявність темних кольорів, які супроводжуються поганою хмарною погодою.

Як завантажити Grand Theft Auto III на iPhone

Офіційно на Айфон гра стала доступною в 2011 році. Сьогодні її можна завантажити у App Store, або ж у мережі.

Обравши другий варіант є можливість скачати Grand Theft Auto III безкоштовно. В першому ж версія гри платна.

Чому варто завантажити гру?

Grand Theft Auto III скачати на Айфон потрібно, навіть не дивлячись на те, що графіка виглядає досить застарілою. Серед головних особливостей можна виділити:

 • наявність великої кількості автомобілів і персонажів;
 • захопливий оригінальний сюжет;
 • оптимізація управління для сенсорних гаджетів;
 • великий вибір зброї;
 • мобільна версія практично не відрізняється від комп’ютерної.

GTA III – популярна гра, яка стала однієї з перших у світі яка змогла перейти від 2D до 3D графіки. Велика кількість користувачів продовжує грати саме цю версію. Вона не вибаглива і не супроводжується підвисаннями та іншими негативними моментами, саме тому варто спробувати зіграти її.

Ваша оцінка: