Я шукаю...

Характеристики та особливості Apple Watch 8

Характеристики та особливості Apple Watch 8 - icoola.ua - фото 1

7 вересня 2024 року о 20:00 за Києвом розпочалася чергова презентація продукції від компанії Apple, де окрім нового iPhone 14 та інших девайсів, були також представлені оновлені Apple Watch Series 8.

Габарити та дизайн Apple Watch 8

Якщо говорити про дизайн Apple Watch 8, то він практично не змінився, особливо коли взяти його в порівняння з сьомою серією. Нова версія годинника практично повністю успадкувала від свого попередника заокруглений корпус та зберегла майже ті самі габарити 41 та 45 міліметрів замість 40 та 44. Вага та товщина нового гаджету Apple також залишилася на тому самому рівні - 38.8 грам та 10.7 міліметрів відповідно.

З того, чому можна судити на перший погляд, головна різниця полягає в новому виборі кольорів Apple Watch Series 8. Оновлений годинник буде доступний в таких відтінках: Midnight, Starlight, Silver та Product Red.

В принципі, якщо поглянути на попередню версію Apple Watch Series 7 та його наступника, то ви можете дуже легко їх переплутати.

Дисплей Apple Watch 8

Дисплей Apple Watch 8 використовує звичайну LTPO матрицю та Retina-дисплей (396 х 494 пікселя в більшій версії та 352 х 430 в меншій) який має невеличкі рамки навколо екрану. Щільність пікселів складає 329 ppi.

Також новий дисплей підтримує технологію Always-On, яка постійно відображає найважливішу інформацію навіть тоді, коли годинник активно не використовується.

Яскравість нової матриці складає 1000 ніт, а площа екрану займає приблизно на 20 відсотків більше, аніж в SE версії.

Датчики та нові технології Apple Watch 8

На своїй презентації, "яблучна компанія" також презентувала чимало оновлених технологій в Apple Watch 8.

Новинка від Apple знову буде оснащена датчиком, що вимірює рівень кисню в крові, а також повідомляти свого користувача про підвищений чи знижений пульс та відстежуватиме можливість аритмії. За вимірювання цих даних буде відповідати новий сенсора третього покоління.

Не обійшла стороною Apple і жіночу половину людства, додавши в свою новинку новий датчик здоров'я, який допоможе жінкам відстежувати цикли овуляції. Окрім того з'явився сенсор, що стежитиме за температурою шкіри, таких в новому годиннику два - один знаходиться в нижній частині корпусу, а інший під самим дисплеєм. Якщо вірити компанії Apple, то такі сенсори зможуть вимірювати температуру з точністю до 0,1 градусу за Цельсієм. Вночі ваша температура буде вимірюватися протягом кожних п'яти секунд.

Ще однією інновацією в годиннику Apple стала технологія що називається "Crash Detection". Новинка дозволяє вашому годиннику відстежувати ваші рухи під час водіння, і у випадку автомобільної аварії зробити екстрений виклик та закликати на допомогу. Apple кажуть, що девайс керується розумними алгоритмами, що оцінюють дані GPS, гіроскопів та датчиків руху, які дають можливість визначити можливу аварію. Перед впровадженням цієї технології в новий гаджет, компанією було вивчено мільйони годин водіння, а також проаналізовано різноманітні ситуації.

Що стосується процесора, то оновлений девайс отримав абсолютно той самий "камінь", що і минулорічний Series 7, який дуже мало чим відрізняється від шостої серії. Тобто, ми робимо висновок, що Apple ставлять в кожен наступний годинник той самий процесор, як і в попередній.

Безпека в Apple Watch 8

Новинка Apple обладнана рівнем захисту IP6X, що дозволяє занурювати девайс на глибину до 50 метрів.

Що стосується захисту екрана, то тут Apple подбали про безпеку Apple Watch 8, обладнавши його товстим переднім склом, і надали йому правильну форму.

Батарея Apple Watch 8

Що стосується батареї Apple Watch 8 та її автономності, то тут "яблучний гігант" обіцяє 18 годин стабільної роботи від батареї з увімкненою функцією постійного відображення на екрані, регулярним відстеженням фізичної активності та сну. 

Однак не обійшлося і без нововведень. Першочергово це стосується нового режиму енергозбереження, в момент діяльності якого, Apple Watch 8 вимикає певні функції що споживають заряд батареї, але при цьому залишає пристрій придатним для використання. Даний режим дозволить годиннику збільшити час роботи вдвічі, тобто до 36 годин.

Цікаво також і те, що функція енергозбереження буде впроваджена корпорацією Apple на всіх годинниках починаючи з шостої серії. 

Чи варто змінювати старі Apple Watch на нові?

Відповідаючи на питання: чи варто мені змінювати свої старі Apple Watch? Apple вкотре презентують годинник з мінімальними змінами та показують відсутність прогресу в даній категорії своїх гаджетів.

Якщо ви є власником Apple Watch Series 7, то різниці з новинкою ви практично не помітите і змінювати їх на нові практично немає сенсу.

Не суттєвою також є різниця і з моделлю шостої серії. Тільки невеликі зміни в дизайні та величині корпусу можуть видати старішу версію годинника Apple.

Яка ціна на Apple Watch 8 в Україні?

Під час презентації, представники Apple оголосили також і цінники на новий продукт. Ціна Apple Watch 8 буде оцінюватися в 399 доларів за звичайну версію, а за версію GPS + Cellular - на 100 доларів більше. Правда купувати другий варіант в Україні - немає сенсу, адже жоден український мобільний оператор поки не співпрацює з компанією Apple.

Якщо оцінювати Apple Watch 8 в сьогоднішніх українських реаліях, то його приблизна ціна буде варіюватися в районі 20-25 тисяч гривень, в залежності від специфікації. За умови, що курс долара по відношенню до гривні не буде змінюватись.

Коли Apple Watch 8 будуть доступні в Україні?

Очікувати новий годинник від "яблучного гіганта" на прилавках українських магазинів варто приблизно через місяць. Щоправда назвати точну дату коли Apple Watch 8 будуть доступні для купівлі в Україні досить важко.

Ваша оцінка: