Я шукаю...

Як швидко зарядити айфон?

Підзарядка Айфону

Питання як заряджати Айфон швидше цікавить багатьох користувачів. Компанія Apple з кожним роком дивує новими функціями та можливостями, які спрямовані зробити використання смартфонів ще більш зручними.

Розробники створили iPhone з літій-іонними акумуляторами, які наразі здатні забезпечувати максимальну продуктивну роботу пристрою в автономному режимі. В порівнянні з іншими батареями, дана має меншу вагу, швидше заряджається, а також забезпечують довгий період роботи в автономному режимі.

Акумулятор – це слабке місце практично кожного сучасного смартфону. Через постійне використання користувач змушений заряджати пристрій хоча б раз у день, а інколи навіть частіше. Але навіть економні юзери можуть стикатися з ситуацією, коли необхідно швидко зарядити смартфон.

Сьогодні вже є декілька загальновідомих методів які здатні допомогти у розв'язання даної проблеми.

Читайте також: В 2021 році стало відомо, що деякі зарядки не підходять для нових пристроїв Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Рекомендації які допоможуть заряджати смартфон швидше

Прискорити швидкість зарядки можна у два-три рази, якщо користуватися правильними методами. Також, варто зазначити, що заряджати пристрій потрібно правильно, щоб після використання різних способів не погіршити стан акумулятора. Можна розглянути вже перевірені методи, які не шкодять пристрою.

Як заряджати Айфон

Заряджання смартфону у виключеному стані

Вже неодноразово було доведено, що пристрій заряджається значно швидше у вимкненому вигляді. Звичайно, не можна сказати, що користувач помітить велику різницю, проте додаткових 10-15% це вже досягнення.

Деякі користувачі стверджують, що краще не заряджати вимкнений Айфон, бо упевнені в тому, що він обов’язково автоматично включиться. Але насправді це можна зробити при виконанні правильної послідовності. Так для цього необхідно спочатку поставити телефон на зарядку, а після цього вимкнути його.

Заряджати Айфон потрібно без чохла

Дане правило, напевно, відоме кожному користувачеві, проте не всі його використовують. Силіконові та шкіряні чохли негативно впливають на iPhone під час зарядки, тому навіть компанія розробник рекомендує знімати його.

Під час заряджання у чохлі корпус пристрою буде нагріватися, а це своєю чергою приведе до пришвидшеного темпу розрядки. В ході тестувань було доведено, що зарядка без чохла виконується значно швидше.

А також, виконання даної простої рекомендації допоможе зберегти життя акумулятора. Він буде менше нагріватися і втрачати свою первинну функціональність.

Оптимізація налаштувань для зарядки

Якщо під час заряджання пристрою немає можливість його вимкнути, бо користувач чекає важливого дзвінка, то потрібно здійснити певні налаштування. Оптимізація налаштувань для зарядки здійснюється наступним чином:

 • потрібно відключити Wi-Fi й Bluetooth;
 • зменшити яскравість дисплею до мінімального показника;
 • знайти режим «Не турбувати» і активізувати його;
 • активізувати режим енергоощадження.

Головне в оптимізації налаштувань активізувати режим енергоощадження. Це допоможе відключити оновлення додатків та значно пришвидшить процес заряду акумулятора.

Краще не використовувати телефон в процесі заряджання

 Деякі користувачі впевнені, що користуватися смартфоном, коли він підключений до електроенергії це безпечно і автономно. Проте це не так.

Навіть якщо не грати в ігри, а просто переглядати новини, то відбувається значне навантаження на акумулятор. Такі дії призведуть до того, що смартфон буде заряджатися значно довше.

Потрібно відкласти Айфон і не користуватися ним в той момент, як він заряджається і тоді він буде знано швидше заряджатися.

Необхідно користуватися лише оригінальним складовими

Обираючи адаптер в першу чергу потрібно звертати увагу на якість, а не на ціну. Сьогодні великою популярністю користуються  кабелі, та інші компоненти китайського виробництва. Однак вони не можуть гарантувати безпеки. Дешеві зарядні аксесуари не просто не будуть виконувати всіх покладених на них функцій, але й можуть нашкодити Айфону, що призведе до швидкого зношення акумулятору.

Варто обирати лише перевірених виробників, які вже довели свою якість.

Як обрати швидкісну зарядку

Головна порада, яка значно пришвидшить даний процес – обирати якісний та потужний зарядний адаптер. Це дозволить заряджати смартфон набагато продуктивніше, навіть не дивлячись на те, чи підтримує модель Айфону функцію швидкої підзарядки.

Як обрати зарядний адаптер для Айфона

Стандартна зарядка 5А

Процес отримання 100% досягається упродовж 3 годин. Краще відразу придбати більш потужний адаптер.

Навряд, сучасний користувач готовий витрачати по 3-4 години на заряджання свого телефону. Тому, використовувати таку зарядку можна лише в нічний час.

5А та додаткова функція режиму енергоощадження

Під час заряджання варто включити функцію так званої «жовтої батареї». Вона дає можливість:

 • виключити роботу всіх додатків навіть у фоновому режимі;
 • відключити всі додаткові ефекти системи;
 • повністю припинити обмін даними в iCloud;
 • знизити час автоблокування до 30 с;
 • відключити систему оновлень.

Кола смартфон перевищить поділку 80%, то даний режим автоматично буде відключений. А от вже під час отримання останніх 20% Айфон буде працювати повноцінно.

Цей варіант допомагає пришвидшити процес заряджання і при цьому отримувати дзвінки та повідомлення. Проте на значне прискорення не варто розраховувати.

5 Вт (1А) та режим «Не турбувати»

В такому режимі можна отримати 100% витративши 2 години та 22 хвилини. Це найшвидший спосіб пришвидшити даний процес при використанні будь-якого адаптеру. Однак є і негативні моменти: під час зарядки користувач втрачає можливість отримувати дзвінки та повідомлення. А також крім цього:

 • не будуть приходити повідомлення й екран не буде підсвічуватися;
 • безпровідні модулі не будуть використовуватися;
 • даний режим автоматично не відключиться при показнику 80%.

Це чудовий спосіб, який підійде не кожному користувачеві.

Найдешевша безпровідна зарядка 5 Вт

Швидкість зарядки складає 6 годин та 15 хвилин. Такий вид буде заряджати пристрій дуже довго. Інколи навіть за ніч не вдасться отримати 100%.

Крім цього, ще один недолік – використання дешевих матеріалів. На такому пристрої iPhone може ковзати, а це своєю чергою також призводить до збільшення часу підзарядки. А особливо ця проблема актуальна для смартфонів без захисного скла.

Безпровідна зарядка 7,5 Вт

Такий пристрій допоможе на 30% швидше отримувати максимальний показник заряду у порівнянні з попереднім варіантом. Однак навіть 7,5 Вт не можна назвати швидким способом підзарядки. Тому даний метод ідеально підійде лише для зарядки у нічний час. За ті ж кошти краще придбати повноцінний дротовий адаптер.

10/12 Вт

Дозволяє отримати максимальний показник за 2 години. Такими зарядними пристроями комплектуються інші продукти компанії, а саме iPad. Тому, якщо користувач має такий аксесуар, то краще його використовувати не лише для планшета, але й для смартфона. Розробники не забороняють цього робити, до того ж процес можна значно пришвидшити даним способом.

Такий спосіб підзарядки – один із самих доступних. Можна використовувати блок iPad та стандартний кабель iPhone.

18 Вт і вище

Це найшвидший спосіб зарядки який доступний для iPad Pro та Айфон 11. Варто зазначити, що такий тип обійдеться значно дорожче, проте має невеликі переваги у порівнянні з попередніми.

Якщо порівнювати 18 Вт і звичайний зарядний блок, то різниця досить велика. В першому варіанті пристрій можна зарядити у два рази швидше.

Який спосіб найвигідніший?

Найшвидше смартфон зможе зарядитися від 12 та 18 Вт. А також, щоб отримати ще більші показники можна їх доповнити одним з вище перелічених методів.

Вигідний спосіб заряджання Айфона

Прочитайте також: Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon.

Так, наприклад, можна отримати наступні показники:

 • 12 Вт – 162% (якщо порівнювати зі звичайним блоком 5Вт 1А);
 • 12 Вт та активований режим «Не турбувати» – 187%;
 • 18 Вт – 196%;
 • 18 Вт та активований режим «Не турбувати» – 215%.

Зарядні блоки придбані в китайських магазинах можна навіть не пробувати. Результат навряд чи буде відрізнятися від звичайного стандартного адаптера.  

Ваша оцінка: