Я шукаю...

Огляд гри Rebel Inc на IOS

Обкладинка гри Rebel Inc

Rebel Inc – це нова гра для Айфонів, яка вже зуміла стати популярною. Іронією є те, що попередній продукт, який був представлений розробниками, буквально перетворився у культовий. Нова версія, має багато схожого з попередньою, проте це не робить її менш цікавою. 

Попередня версія від розробників Ndemic Creations змогла завоювати серця понад 100 мільйонів гравців. Після появи Rebel Inc також справила деякий фурор, й сьогодні в магазині додатків її вже скачали понад 1 мільйон користувачів. 

Гравцеві запропонують стати лідером країни, яка ще зовсім недавно потерпала від війни. Тому там нічого не залишилося: будинки, дороги та все інше знаходиться не в кращому стані. Гравцеві доведеться покращити ситуацію й здійснити багато дій. 

З однієї сторони Rebel Inc - це всього лише продовження сильного симулятора Plague Inc. Але сюжет зовсім інший. Гравцеві не доведеться вбивати населення, натомість необхідно буде завоювати його довіру. Для цього необхідно відбудувати дороги, будинки, влаштовувати людей на роботу й здійснювати інші корисні справи на благо населення. Однак все це здійснювати буде не так й просто, як здається, на перший погляд. 

Наприклад, прийняття неправильних проектів може призвести до інфляції, що негативно вплине на ціноутворення. Довіру населення також постійно підриватиме корупція, тому доведеться приймати антикорупційні закони. 

Простежити позитивність та ефективність дій допоможе показник репутації. Гра дозволить проявити себе та розвивати навички лідера. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому варто Rebel Inc скачати на Айфон 

Rebel Inc являє собою гру симулятор повстання. Гравець потрапить до світу в якому завершилась війна й країна потребує відбудови. Проте на даному шляху гравця будуть супроводжувати різноманітні випробування з якими доведеться боротися. Головне – це зацікавити якомога більше союзників й перемогти повстанців. Без цього країна не процвітатиме. 

Гра регулярно оновлюється й сьогодні вона вже має не лише англійський інтерфейс, але й російський. Серед інших позитивних моментів на які варто звернути увагу потрібно виділити:

 • чудова графіка;
 • наявність 5 регіонів, які потребують стабілізації;
 • деталізований до дрібниць ігровий світ;
 • шість губернаторів з різними навичками та уміннями;
 • події будуть змінюватися в залежності від дій гравця;
 • є можливість виходити з гри та зберігати її й повертатися до неї у будь-який момент;
 • можливість використання різноманітних стратегій та тактик у боротьбі з революціонерами;
 • можна здійснювати фінансування різних інфраструктур з державного  бюджету;
 • не потрібне підключення до Інтернету. 

Як й інші подібні ігри дана представлена у платній, та безплатній версіях. Й щоб оцінити весь контент, краще звернути увагу на Rebel Inc - взлом. Дана версія дозволяє:

 • повністю позбутися реклами;
 • прискорювати гру;
 • допомагати губернаторам й надавати їм радників. 

Однак завантажити гру Rebel Inc й не бачити в ігровому процесі рекламу також можливо. Для цього після запуску гри достатньо відключити Інтернет. Бо, більшість рекламних повідомлень з’являється саме за допомогою мережі. 

Особливості сюжету Rebel Inc  - гри на iOS

В далекій східній країні закінчилася війна, яка привела до великої розрухи. Гравцеві доведеться змінити це та попрацювати на благо народу. І для того, щоб навести порядок потрібно обрати правильний шлях. 

Гравець зможе розпочати все з відбудови доріг, проведення реформ у системі освіти, або ж всі сили витратити на розвиток сільського господарства. А є варіант іншого, набагато легшого шляху. Платити журналістам й отримувати бали репутації дуже швидко. Але розпочинати гру з таких дій не рекомендується. Така ситуація приведе до того, що туземці розпочнуть скаржитися, а це знецінить гроші й ціни стрімко злетять. 

Але, навіть не дивлячись на те, що керівник країни буде всіма силами працювати на благо, бунт все одно станеться. А враховуючи розруху, армії в країні не буде, тому допомогу доведеться шукати в миротворчих силах. 

Доведеться вести постійну війну з повстанцями. Знищити їх практично неможливо, вони здатні швидко рухатися, вихід лише єдиний – спрямувати їх до гір, або до іншої місцевості у якій їм просто нікуди буде втікати. 

Час від часу будуть траплятися й інші події, які потребуватимуть втручання. Наприклад, в одному з міст захочуть побудувати готель. Завдяки йому місто стане популярним на туристичній карті, але все це потребує додаткових коштів з бюджету. А якщо готель буде захоплений повстанцями, то це принесе велику кількість збитків. 

Якщо вийде скоротити популяцію чорнобородих опозиціонерів, то в один момент вони готові будуть сісти за стіл переговорів та погодяться на мир. 

В грі може бути відразу три фінали:

 1. Повстанців знищено, країна буде процвітати, керівника будуть поважати. 
 2. Репутація буде негативною, країна знов порине у війну, гравець програє в такому випадку. 
 3. З повстанцями укладено мирний договір, країна буде процвітати, а гравець стане переможцем. 

Також для прихильників мобільного геймингу: Оновлення гри бесцелера на смартфон: Into the dead 2

Поради щодо проходження Rebel Inc - взлом

Всі події які будуть відбуватися у майбутньому ігрового процесу напряму пов’язані з вчинками та прийнятими рішеннями гравця. А варіантів розвитку може бути маса, хоча й існує всього лише 3 загальновідомих кінцівки гри.

Розміщення штабу

Потрібно з відповідальністю підходити до розміщення штабу. Краще збудувати його у центральній частині одного з міст, наприклад Alpha Viktor. 

Розміщені штаби у великих містах зможуть дати більше репутації. Саме там проживає найбільше жителів, тому населення зможе оцінити позитивну роботу лідера. 

Громадське покращення

Вже на початку гри можна буде здійснити наступні покращення:

 • загальні;
 • громадські;
 • військові;
 • управлінські.

І при цьому гравець не зможе заздалегідь підготуватися до повстання, бо, військові покращення будуть недоступні до моменту появи протесту й військових дій. 

При здійсненні перших покращень також необхідно подбати й про розвідку, яка буде допомагати спостерігати за розвитком всіх останніх подій та соціально-економічного життя у всіх зонах країни.  Не варто забувати й про те, що після кожного покращення може зростати рівень інфляції, а також з’являтися корупція. Варіантом виходу з даної ситуації буде рівномірний розвиток усіх регіонів, а не якогось одного. 

Від громадських покращень потрібно відразу узяти воду та медикаменти. Позначка молотка буде символізувати на карті, що на даній території ще тривають роботи. Головне завдання досягнути стабільності 100%. 

Річний бюджет та підтримка регіонів

Річний бюджет залежить від рівня підтримки керівника населенням. Варто слідкувати за даним показником, його рівень впливає на кількість покращень, які можна здійснити. А ще, головне у грі – це шкала репутації. Потрібно постійно за нею слідкувати, якщо вона буде дорівнювати 0, то гравцеві автоматично доведеться розпочинати все заново. 

Не варто зберігати зайві кошти

Всі кошти необхідно рівномірно розподіляти. Краще нічого не залишати, а вкладати з розумом у справи. 

Можна знайти й ті покращення, які ніяк не зможуть вплинути на інфляцію. Тому вкладення можна буде здійснити у них. 

Військові коаліції

Після проведення перших покращень та процвітання міста з’являться перші протестувальники. До громадянської війни варто підготуватися. 

Поява перших протестувальників відкриє можливість покращувати військову справу.Порада яка допоможе виграти гру

Якщо покращення по регіонах було здійснено добре й виникає ситуація, коли повстанці знаходяться загнані в гори, або інше місце, то не потрібно поспішати з ними розправлятися. Варто почекати, коли ситуація стабілізується у інших зонах. В іншому випадку відбудеться нове повстання. 

Після цього можна реалізовувати все задумане й перемагати. 

Негативні моменти Ребел Інк

Гра сподобалася далеко не всім. І головними негативними моментами є:

 • для проходження важких рівнів потрібна платна версія;
 • гра досить важка й для того, щоб пройти її треба багато часу тренуватися й зрозуміти всю специфіку;
 • не вийде прокачати військову справу до появи перших повстанців, що не дозволить якісно підготуватися до протистояння;
 • досить мало регіонів, можливо в майбутньому розробники виправлять цю ситуацію.

Як й інші додатки, гру можна завантажити на Айфон на App Store. Користувач може самостійно обрати платний чи безплатний варіант. Процес встановлення не займе багато часу, тому не буде запитань: як завантажити гру на iPhone? 

Причини, чому необхідно Rebel Inc завантажити на Айфон 

Rebel Inc має як очевидні позитивні моменти, так і негативні. Багато користувачів з усього світу помітили задум розробника про народи, які живуть в подібних умовах й, наскільки важко повернути туди мир. Такі проблеми дуже часто висвітлюються й в інших відомих проектах. 

Серед інших позитивних моментів можна відмітити візуальний стиль. Гравець зможе спостерігати за всіма змінами, які відбуваються у країні. Досить зрозуміло передано повоєнний стан, території випалені вогнем будуть поступово покриватися полями. А без наявності військової складової проект був точною копією попередньої версії розробника. Користувач зрозуміє ідею, що боротьба з повстанцями нелегка, винищити їх неможливо, єдиним правильним варіантом є укладення мирної угоди.Серед вагомих мінусів можна виділити наявність одноманітності. І є можливість обрати досить легкий  шлях покращень при яких корупція та інфляція практично не зможуть завадити розвитку. Єдиним негативним моментом є досить активні повстанці. Вони будуть не лише руйнувати все, але й вплинуть на репутацію. А при нульовому її рівні настане поразка. 

Огляд гучної новинки: Гра Among Us: особливості гри і як завантажити на айфон

Головним шляхом до перемоги є обдумування кожного кроку, а навіть не оплата додаткових можливостей, або чогось іншого. Можливо розробники вже працюють над новою версією, ще більш досконалою. А сьогодні залишається тільки завантажити гру Rebel Inc на Айфон й  насолоджуватися неймовірним сюжетом, та графікою.

 

Ваша оцінка: