Я шукаю...

Apple Watch допомогли врятувати життя багатьом людям

Apple Watch допомагає користувачам

Ритм серця – важливий показник, за яким можна слідкувати завдяки Apple Watch. Здійснювати контроль можливо впродовж тренування, ходьби, у стані спокою, або у будь-який інший зручний для користувача час.

Саме дана функція врятувала вже багатьох користувачів, попередивши про небезпечну невиявлену хворобу, або про критичний рівень значень.

Варто прочитати Фішки Apple Watch, про які ти не чув.

Про яку важливу інформацію здатен попередити Apple Watch свого власника

Apple Watch це багатофункціональний гаджет. Він допомагає цілодобово стежити за здоров’ям.

Годинник перевірить рівень кисню у крові, заохотить власника частіше мити руки, а також покаже інші важливі показники.

Значення серцевого ритму

Для того, щоб відобразився такий показник необхідно відкрити додаток «Ритм серця». Там можна побачити поточний ритм серця у різних станах.

Впродовж використання годинника, гаджет буде продовжувати вимірювати даний показник.

Під час тренувань

Поточний серцевий ритм автоматично буде зображено в режимі перегляду тренувань. Проте користувач самостійно може налаштувати які значення він хоче бачити під час тренування. Для цього потрібно:

 1. Відкрити додаток на Айфоні, яка відповідає за розумний годинник.
 2. Після цього необхідно обрати «Мій годинник» та перейти до розділу «Тренування», після цього здійснити вибір виду тренування.

Графік ритму серця

Щоб подивитися графік даних серцевих ритмів потрібно:

 1. Здійснити відкриття програми «Здоров’я» на своєму смартфоні.
 2. Перейти до «Огляду» й обрати «Серце», після цього «Ритм».
 3. Далі необхідно додати дані щодо ритму серця, для цього потрібно провести вгору й обрати «До обраних».

За допомогою значень користувач отримує можливість перегляду даних за будь-який день. Для цього потрібно перейти до «Показати більше». Тут можна буде переглянути різні значення щодо ритму серця за обраний період, в стані спокою, під час сну, або тренувань.

Дані серцевого режиму

Годинник автоматично буде відстежувати дані серцевого ритму для програми на смартфоні. Якщо отримання даних по даному показнику були вимкнені, то їх можна включити повторно. Для цього потрібно:

 1. На годиннику знайти програму «Параметри» та відкрити її.
 2. Далі потрібно перейти до розділу «Приватність» та відкрити «Здоров’я».
 3. Після того необхідно відкрити «Ритм серця», а потім активізувати даний показник.

Функцію можна активувати й на смартфоні. Для цього потрібно відкрити програму на Айфоні «Мій годинник», далі «Приватність», а після цього «Ритм серця».

Сповіщення про критичні показники

Особливістю Apple Watch є те, що годинник може сповіщати власника про критичні показники. Але дану функцію користувач повинен активізувати самостійно.

Пристрій буде сповіщати користувача, якщо ритм серця буде перевищувати обране порогове значення. Налаштувати годинник на дані сповіщення можна відразу після придбання гаджету, або ж у будь-який інший зручний момент. Для цього потрібно:

 1. Відкрити програму «Параметри» на годиннику.
 2. Після цього обрати розділ «Серце».
 3. Торкнутися «Сповіщення про високу ритмічність» та «Сповіщення про низьку ритмічність», а після цього встановити мінімальне та максимальне значення показника.

Всі налаштування можна також здійснити й на смартфоні у програмі, яка відповідає за пристрій.

Порушення ритму серця

Apple Watch може визначати навіть миготіння передсердь, та інші порушення ритму серця. Налаштування таких сповіщень відбувається по такій же схемі як і при інших критичних показниках.

Для налаштувань з Айфона потрібно відкрити програму «Мій годинник», далі перейти до розділу «Серце». Після цього треба увімкнути «Порушений ритм».

Сповіщення про низький рівень кардіозагартованості

Годинник здатен визначати значення в режимі спокою та ходьби. І користувач має можливість налаштувати сповіщення. В залежності від віку та статі рівень буде відноситися до однієї з категорій:

 • низький;
 • середній;
 • нижче середнього;
 • вище середнього.

В такому випадку, якщо значення відповідатиме показнику «Низький», то користувач годинника обов’язково про це дізнається. Якщо показник буде незмінним, то упродовж 4 місяців власник Apple Watch буде отримувати відповідне сповіщення.

Варто зазначити, що даною функцією можна користуватися не у всіх регіонах:

 • у програмі «Здоров’я» на Айфоні потрібно відкрити розділ «Огляд», а після цього «Органи дихання», далі «Кардіозагартованість»;
 • потрібно виконати всі інструкції, які вказано на екрані, щоб активізувати сповіщення про кардіозагартованість.

Всі показники можна переглядати, як за допомогою годинника, так і програми на смартфоні.

Прочитайте також Чи варто власникам смартфонів Айфон купувати Apple Watch.

Як Apple Watch змогли врятувати життя своєму користувачеві

Як відомо, Apple Watch був створений для того, щоб полегшити життя сучасній людині й показувати важливі показники. Гаджет допомагає кожного дня відстежувати значення й таким чином, слідкувати за станом свого здоров’я.

Один з власників розумного годинника повідомив, що саме пристрій зумів попередити його про небезпеку. 25-річний користувач Закарі Зіса зміг вчасно побачити, що показник пульсу у стані спокою становить 210 ударів у хвилину.

Користувач годинника змалку боровся з важкою невиліковною хворобою атаксією Фрідрейха. Більшу частину свого життя він пробув на інвалідному візкові. Дане захворювання має спадковий характер й може викликати труднощі при ходьбі, а також впливати на мову й чутливість у ногах та руках.

Одного дня годинник надіслав сповіщення про значне перевищення показника пульсу у стані спокою.  Враховуючи, що Зіс в той момент не виконував ніяких вправ, то його пульс не міг досягати такого значення. Як виявилося пізніше, хлопцеві була потрібна абляція передсердь для того, щоб виправити даний стан.

Зіс стверджує, що виявити проблему допоміг годинник. Гаджет не вказав на хворобу, але повідомив на перевищення норми після чого хлопець звернувся до лікарів. Після здійснення всіх необхідних процедур пульс хлопця знову стабілізувався.

Але, як виявилося, Apple Watch вже не вперше виявляє аномальні показники. Минулого року жінка з Північної Кароліни заявила, що за допомогою розумного годинника вона змогла дізнатися про аномальний показник серцевих скорочень.

Допоміг годинник й жителю Швеції. 34-річний Густав Родрігес під час готування обіду на плиті відчув сильний  біль у спині й через це упав на підлогу. Чоловік не міг пересуватися, через це не мав можливості виключити вогонь на плиті.

Датчик, який є на годиннику зафіксував падіння й запропонував чоловіку номери екстреної служби. Густав розповідав, що доповзти до вітальні він зміг, але дістатися до телефону біль не дозволяв. За допомогою Apple Watch йому вдалося не просто викликати швидку, але й додзвонитися до родички, яка вимкнула вогонь на плиті.

Ваша оцінка: