Я шукаю...

Огляд програми Duet Displey. Для чого необхідно завантажити додаток Duet Displey

Огляд програми Duet Displey

Duet Display є досить корисним додатком, яке дає можливість зробити iPad або ж iPhone додатковим екраном для такого пристрою, як Mac. Варто відзначити, що дана програма спочатку була розроблена з розумом. А працював над нею інженер, колишній співробітник компанії Apple.

В результаті світ побачила програма, де повністю відсутні зависання, а сама вона працює чітко і гладко на 60 кадрів за секунду. Якщо ви заінтриговані такою розробкою, тоді пропонуємо вам завантажити додаток Duet Display і випробувати його особисто. Однак це ще не все, що хотілося б розповісти про програму, оскільки переваг вона має безліч. Duet Display забезпечує управління комп'ютером за допомогою сенсорного екрана пристрою iOS. Програма не вимагає бездротового підключення, як це робить безліч інших утиліт. Для коректної роботи необхідний всього лише 30-піновий або Lightning-кабель. Перший стане корисний тим користувачам, які хочуть запустити програму на техніці старого типу.

Додаток підтримує роботу Mac з ОС 10.9 і більше, а також з Apple гаджетами з ОС 6 +. В майбутньому творці обіцяють впровадити функцію підтримки оригінального iPad, а також iOS версії 5.1.1. Варто відзначити, що таке підключення було ще спочатку передбачено, але виникли, напевно, деякі складності в питаннях продуктивності.

Якщо завантажити додаток Duet Display, то можна помітити, що складається воно з 2-х частин. В першу чергу слід зайнятися установкою програми на Mac, після чого придбати версію для Apple гаджетів. Природно, додаток платний, тому варто врахувати цей момент при бажанні користуватися програмою. Однак необхідно більш детально розглянути таку утиліту, що допоможе прийняти рішення про доцільність її використання.

Також радимо почитати про функції Сафарі на iPhone або iPad.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Трохи про клієнта

В першу чергу слід розглянути розробки для Mac. Повна установка його, як правило, недовга, проте при цьому потрібне введення адміністраторського пароля і подальші перезавантаження пристрою. Додатковий дисплей оснащується відповідними драйверами, які встановлюються одночасно з основною програмою.

Як стверджують творці, такі драйвера не можуть мати негативний вплив на роботу вашої техніки через те, що вони пройшли сертифікацію в компанії «Еппл». Багато користувача, які вже давно звантажити собі додаток, підтверджують цей факт, оскільки за весь час використання програми не помітили жодних погіршень в функціоналі своїх комп'ютерів.

Після остаточної установки та подальших перезавантажень повинна відбитися спеціальна іконка Duet. Як показала практика, особливо нема чого вдаватися до допомоги цієї іконки, оскільки програма відрізняється мінімальним числом налаштувань, які зрозумілі й прості в застосуванні.

Користувач може вільно перемикати значення 60 або 30 FPS, задавати параметри для звичайного екрану або ж для Retina. Розповідати багато про клієнта iOS не доводиться, оскільки тут все досить зрозуміло. Додаток виступає як другий екран для вашого Mac. Якщо наразі робота на ньому не проводиться, воно потребує лише підключення до Мас, більше нічого не потрібно.

Поговоримо про роботу

Після того як вам вдалося завантажити додаток Duet Display, Воно буде чітко виконувати свою функцію. Варто зазначити, що програма всі свої завдання виконує на ура. Численні користувачі підтверджують повну відсутність яких би то не було сбоїв. Причому для коректної роботи ніяких додаткових програм не потрібно, а це є ще однією перевагою Duet Display, що не може не радувати.

Візуально під час роботи можна подумати, що перед вами Cinema Display. Переміщення різних вікон між екранами відбувається без нюансів. На iPad-дисплеї відео відтворюється без уповільнень. Додаток неодноразово тестували закордонні колеги, які теж відзначають, що за допомогою розробки Duet Display на додатковому екрані відтворюються і функціонують ігри без єдиного збою. Для декого може бути трохи незвично управляти курсором за допомогою сенсорного iPad-дисплея, але те, що це і правда працює - факт.

Що стосується якості функціонування Duet Display, то тут можна з упевненістю сказати, що додаток є кращим у своєму роді. Ця програма швидко перетворює в додатковий екран мобільні гаджети від Apple компанії. При цьому користувач самостійно вирішує, за яким сценарієм буде працювати утиліта. Одні хочуть переглядати на iPad валютні курси, інші хочуть бачити стрічку «Твіттер», а треті переглядають відео з ютуб-каналів.

Розробники зізнаються, що, можливо, з часом вийде аналогічна програма для «Віндоус», а це вже розкриє ширші можливості для користувачів. Якщо хочете відчути всі переваги даної розробки, досить просто завантажити додаток Duet Display й оцінити всі його можливості.

Особливості підключення зовнішнього дисплея через додаток

Для підключення iPad в ролі зовнішнього дисплея доведеться виконати ряд простих дій:

  1. Завантажити утиліту Duet Display для «яблучної» продукції.
  2. Завантажити з подальшою установкою спеціальну програму для Мас, після чого перезавантажити пристрій.
  3. Використовуючи 30-піновий шнур, зробити підключення iPad за допомогою Lightning.

Після проведення всіх цих маніпуляцій і запуску Duet Display утиліта самостійно розпізнає в підключеному iPad додатковий екран. Далі користувач побачить дисплеї підключеного пристрою, робочий стіл комп'ютера. Тепер ви володієте ще одним повноцінним дисплеєм, куди можете винести будь-яке вікно з додатків. Це можна зробити, захопивши вікно на основному екрані та перетягнувши його вправо на додатковий.

Слід уточнити, що зовнішній екран завжди за замовчуванням буде розташовуватися праворуч від комп'ютерного екрана, саме тому після натискання вікна його потрібно буде тягнути в цю сторону. Однак якщо ви залізете в налаштування й подивитеся там, то зможете знайти можливість самостійного розміщення монітора зі зручного для вас боку. Причому цілком можливо встановити вертикальне позиціювання моніторів. Для цього необхідно буде трохи нижче розташувати зовнішній екран, під рядком.

Програмна іконка дозволяє виконувати такі дії:

  1. Відбивати інтерфейс додаткового екрана в іншому дозволі - від звичайного режиму до ретини. Перший, варто відзначити, вимагає затрачуваним меншої кількості ресурсів, а значить, є більш раціональним.
  2. Можна змінити частоту кадрів між значеннями 30 і 60 fps. За замовчуванням встановлена друга, що дає можливість мишці рухатися більш плавно. Це стандартне значення для виведення графіки практично всіх додатків і іграшок iOS, тому опускають його тільки в тому випадку, коли потрібно економія акумуляторного заряду вашого пристрою.

Переваги програми Duet Display

  1. Висока швидкість роботи. Варто відзначити, що колишні співробітники компанії Apple дійсно знають, що роблять. Вони не підвели й створили дуже хороший і якісний продукт, який дозволяє комфортно працювати, використовуючи iPad в ролі зовнішнього дисплея.
  2. Відмінна продуктивність. Як доводить практика, застосування другого дисплея дозволяє істотно підвищити вашу продуктивність, цей показник може збільшитися на 48 відсотків. Програма дозволяє одночасно виводити на екрани велику кількість різних вікон. Це можуть бути біржові зведення, останні новини, «Твіттер» і багато іншого. Можна навіть працювати й одночасно дивитися відео в «Ютубі».
  3. Підтримка пристроїв старого зразка. Це один з найважливіших плюсів цієї програми, оскільки воно здатне працювати з будь-якою версією iPad, і навіть якщо досі встановлена ​​шоста iOS. Все навантаження по графічній обробці лягає на Мас, тому лякатися підвищеного навантаження на ваш процесор не слід, так вона і не завжди спостерігається. Всі процеси необхідні для того, щоб якомога краще обробити картинку перед тим, як вона буде передана на додатковий дисплей.

Про що часто запитують користувачі

Чи можна увімкнути Duet Display через Wi-Fi?

На жаль, такої можливості сьогодні немає. Швидше за все, причина в тому, що такі великі обсяги інформації передавати максимально швидко можна тільки через кабель USB. Але не варто засмучуватися, адже технології не стоять на місці - є ймовірність, що скоро функція Wi-Fi буде доступна і для цієї програми.

Чи можна підключати кілька iPad?

Сьогодні це неможливо, але така функція вже знаходиться в розробці, оскільки багато користувачів бажають її реалізувати.

Чи можна заряджати iPad при роботі програми?

Так, пристрій заряджається за допомогою підключеного шнура до Мас. Це дуже зручно.

Додатково можете вивчити питання про ігри Telegram на iPhone.

Підсумки

Якщо ви все ж вирішили завантажити утиліту Duet Display, то знайте, що стали користувачем однієї з найбільш унікальних розробок. Жодна інша схожа програма не може похвалитися ні схожою швидкістю роботи, ні зручністю, ні надійністю. Попри те що доводиться завжди мати під рукою кабель Lightning, підмальовка графіки відбувається без затримок.

Це програмне забезпечення належним чином оцінять люди, які страждають від нестачі робочого простору через те, що їх пристрої мають невелику діагональ екрану. Загалом, рекомендуємо придивитися до додатка і почати ним користуватися вже сьогодні!

Ваша оцінка: