Я шукаю...

Огляд програми Scanbot. Чому потрібно завантажити додаток Scanbot

Додаток Scanbot

Scanbot є одним з найпопулярніших додатків, які використовуються для сканування різних паперів і документів за допомогою QR-сканера вбудованого типу в форматі PDF. Нещодавно розробники підрахували та оприлюднили деякі дані - в цілому користувачі з усього світу відсканували вже понад 5 млн екземплярів.

Творцем програми є компанія Doo GmbH. Сумісність - «Андроїд» версії 5.0 і вище. Мова інтерфейсу - оригінальний англійська та російська. Професійна версія мобільного сканера вже встигла завоювати сотні тисяч шанувальників з різних країн. Постійні користувачі рекомендують завантажити додаток Scanbot, якщо за родом вашої діяльності вам потрібно постійно щось сканувати.

Розробка хороша тим, що вона є абсолютно недорогою, тому відмінно підходить для використання на смартфоні. За сущі копійки ви отримуєте відмінне програмне забезпечення, без суєти захоплююче потрібне зображення і передає його в спеціальні хмарні сховища. ПО не відрізняється якимись труднощами, тому в інструкціях необхідності немає. Програма швидко розпізнає текст.

Додаток для сканування документів на телефоні Scanbot

Варто відзначити, що безкоштовна версія Scanbot теж є і для «Андроїда», і для iPad, і для iPhone. Оновлення Pro можна придбати за 7,99 долара. У безкоштовної версії документи зберігаються в таких форматах, як JPG і PDF, відбувається інтеграція з хмарними сховищами, наприклад, iCloud і Dropbox Business, а також сканування кодів QR. Платна ж версія включає можливість оптичного розпізнавання різних символів, розширені способи зберігання, текстовий пошук і PDF-паролі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Можливості програми

 • Сканування в якісному преміумформаті PDF з дозволом, що досягає двохсот точок на один дюйм.
 • Робота з хмарними сховищами.
 • Авто визначення меж документа, його подальше сканування.
 • Наявність різних режимів кольору.
 • Можливість багатосторінкового сканування.
 • Автооптимізація якості.
 • Високий ступінь швидкодії.
 • Фонова інтелектуальна передача інформації.
 • Оригінальне оформлення.

Сканування високої якості

Якщо завантажити додаток Scanbot, можна відразу ж звернути увагу на новітні технології, які дозволяють швидко відсканувати документ на мобільному телефоні. При цьому вам забезпечена преміальна якість зображення високої роздільної здатності, що можна порівняти навіть з деякими сучасними настільними сканерами.

Scanbot робить скани документів високої якості

Якісні копії виходять завдяки таким функціям:

 • зниження розмиття;
 • автооптимізація якості;
 • різноманіття колірних режимів.

Миттєве сканування

Користувачі відзначають блискавичне сканування документів. Для цього потрібно лише рівно тримати гаджет перед стендом, лекційної дошкою, над документом або чеком. Копія сторінки моментально зберігається в потрібний формат, причому сканується тільки корисна інформація, оскільки програма самостійно визначає межі, за які не потрібно виходити. Така функція досить корисна і полегшує роботу з додатком.

Робіть копії з усього, що бачите

Всі, хто наважилися завантажити додаток Scanbot, зрозуміли його неоціненну допомогу. За допомогою програми можна відсканувати будь-який паперовий носій: візитки, ділові папери, замітки, магазинні чеки, різні стікери та так далі. Використовуючи цю утиліту, можна швидко розібрати свої паперові завали. Сканер можна завжди мати під рукою, і не важливо, де цієї миті ви знаходитесь - в подорожі, на роботі або в магазині.

Контактуйте з «хмарою»

Копії документів можна відправити електронкою, роздрукувати або завантажити на хмарний диск. Таку завантаження можна встановити автоматично, і скани будуть самостійно завантажуватися на конкретний хмарний накопичувач після того, як буде конвертований в файл PDF.

Зберігайте відскановані Scanbot документи на хмарному диску

Хмарні диски для завантаження сканів через Scanbot:

 • Dropbox;
 • com;
 • «Яндекс.Диск»;
 • Evernote.

Для чого використовують Scanbot

 • Сканування таких важливих паперів, як договір, проїзні квитки, чеки, рахунки, особисті документи.
 • Ефективна робота з файлами: відправка електронкою, роздруківка або автозавантаження на «хмару» для очищення вільного простору смартфона.
 • Економія грошей і часу - нема потреби купувати великий настільний апарат або йти в відповідний сервісний центр для сканування і роздруківки документів, що може вилитися в копієчку.
 • Мандрівникам зручно сканувати посадочні талони, різні чеки та паспорти. Мінімізується ризик того, що ви забудете або втратите будь-якої документ і в результаті не зможете доїхати за місця призначення.
 • Студенти нерідко копіюють інформацію з лекційної дошки, якщо не встигли вчасно записати. Також можна швидко поділитися потрібними даними з однокурсниками або колегами по роботі.
 • Бізнесмени сканують різні важливі договори, чеки, рахунки та інші необхідні документи. Багатосторінкове сканування дає можливість всі копії об'єднати в єдиний файл PDF.

Захоплення зображення в один дотик

Завантажити додаток Scanbot досить просто, а працювати з ним ще простіше. Дана мобільна програма може налаштовуватися автоматично і виставляти такі параметри, як передача кольору, освітлення і знімальне кадрування.

Налаштування Scanbot

Можна, звичайно і самостійно поекспериментувати з налаштуваннями - для поліпшення видимості активізувати ліхтарик, наприклад. Однак такі дії потрібні рідко, оскільки програма все робить сама. Тут можна відсканувати за один раз або одну сторінку, або створити цілий багатосторінковий документ.

Варто відзначити, що мобільний додаток не робить маркування зображень - приміром, не додає до картинки таких позначень, як «контракт» або «рецепт». Щоб керувати файловими іменами, можна скористатися «розумним ім'ям» за замовчуванням. Таким чином ваші зображення будуть супроводжуватися зазначенням часу і дати, а також місця розташування. Крім того, на документі буде стояти напис «сканування», також можливе впровадження інших тегів.

Додатком рекомендується скористатися спеціальними папками, які дозволять оптимально організувати свої відскановані документи. Наприклад, можна створити папку «Податки» або «Квитки» - варіантів маса. Деякі користувачі відзначили, що працювати з папками не дуже зручно на маленькому екрані смартфона, простіше управляти їх найменуванням за допомогою повнорозмірної клавіатури настільного комп'ютера.

Також читайте про Топ програм для створення презентацій на iPhone.

Збереження зображення

Розпізнаються рукописні та інші символи швидко та автоматично, результати при цьому можна отримати практично миттєво. Іноді точність тексту може підкачати, але це, чесно кажучи, не смертельно. В такому випадку можна просто відредагувати написане вручну, причому зробити це без особливих проблем.

Збереження зображення в Scanbot

Якщо оптичне розпізнавання правильно сприйняло інформацію, значить її згодом можна буде знайти через функцію пошуку. При нестабільних же результатах зробити це буде проблематично. Однак програма розроблена так, що може самостійно вирівнювати сканований варіант тексту. Це є безсумнівним плюсом додатки поряд з іншими його численними перевагами.

Розумна анотація

Отже, нам довелося завантажити додаток Scanbot. Що ж ми бачимо? А бачимо ми вражаючі можливості програмних анотацій. Безумовно, багато інших мобільних сканерів без проблем розмічають документи, але Scanbot пішов ще далі - тепер можна підписати будь-який документ, прокоментувати його, зазначивши кольоровим маркером або ручкою. При скануванні такого документа, будуть явно видно все відмічені хрестиком пункти, з якими ви не згодні, або клієнту можна відправити на пошту вже повністю підписаний контракт, який має юридичну силу.

Також радує те, що програма здатна контактувати з великою кількістю хмарних сервісів, знайомих всім. Це дуже зручно та істотно розширює можливості користувача. Деякі такі сервіси оснащені спеціальною функцією, яка дозволяє маніпулювати даними. Наприклад, розпізнавати контактні дані з візитної картки або імпортувати квитанцію в PDF-формат. При бажанні обійти такі дрібні недоліки програми можна без труднощів.

Розробники не наполягають на досконалості свого дітища, адже програма не здатна робити абсолютно все. Деякі функції до кінця не відполіровані, але всі ці нюанси перекриває доступна вартість послуги.

Переваги утиліти

 • Велика кількість корисних опцій вбудованого типу.
 • Практично блискавичне сканування та отримання зображення.
 • Інтерфейс оформлений у приємних кольорах, є додаткові елементи управління.
 • Якість копій знаходиться на висоті та максимально наближена до якості оригіналів.
 • Можливість розсортувати документи на різні хмарні ресурси.

Трохи про недоліки

 • Іноді, дуже рідко, сканування запускається з другого чи третього разу.
 • Багатьох дратує спливаюча реклама.
 • У Dropbox іноді складно завантажити документи.
 • Не всіма вбудованими колірними режимами зручно користуватися, тому часто вони є просто зайвими.
 • При скануванні на деяких смартфонах спостерігається невелике пригальмовування.

На закінчення хочеться сказати, що додаток Scanbot - досить корисна штука для багатьох сучасних людей. Однозначно він не буде зайвим на вашому смартфоні, оскільки випадків, коли терміново потрібні скани документів, в нашому житті предостатньо.

Ваша оцінка: