Зручна оплата частинами від А-Банку на сайті ICOOLA.UA

Зручна оплата частинами від А-Банку на сайті ICOOLA.UA

Зміст

Друзі, нещодавно ми підключили оплату частинами від А-Банк, одного з найкращих українських банків, з найвигіднішими умовами розтермінування. Нагадаємо, дане розтермінування доступне на 3 місяці під 0% для усіх власників карт A Bank, у яких відкритий ліміт за сервісом Плати Частинами. До того ж ви можете оформити карту не виходячи з дому, зробивши це у мобільному додатку А-Банк: зручно, швидко, та доступно усім.

Як придбати iPhone, скориставшись оплатою частинами від А-Банк?

Оберіть модель смартфона, яку ви бажаєте придбати. Додайте її у корзину та підтвердіть замовлення. Далі необхідно заповнити контактні дані, а саме:

 • Ім’я та прізвище покупця;
 • Контактний номер телефона;
 • Вказати адресу доставку, місто та відділення Нової Пошти;
 • Обрати у пункті “Оплата Частинами”, розтермінування від А Банк;
 • Підтвердити замовлення на сайті та у додатку А Банк на смартфоні.
   

Для оформлення необхідно мати картку «Зелена», додаток АBank24 та доступний ліміт щодо сервісу «Плати частинами». Оформити «Плати частинами» дуже просто:

 1. Виберіть товар;
 2. Виберіть спосіб оплати «Плати частинами» від А-Банку;
 3. Підтвердьте покупку у додатку АBank24.

Забирайте покупку :)

Декілька слів про А-Банк

Понад 25 років успішного розвитку дозволяють дарувати кожному клієнту можливість отримати якісні послуги сучасного інтернет-банку, як для фізичних осіб, так і юридичних. А-Банк представлений у кожному регіоні України та має понад 1.6 млн користувачів. Безперечно, це один з банків, який асоціюється зі словом надійність та співпраця з яким надає цілий спектр переваг:

 1. Зручний мобільний додаток;
 2. Вигідні умови розтермінування;
 3. Страхування та пенсійні програми;
 4. Грошові перекази за кордон;
 5. Швидка оплата будь-яких послуг: комуналка, навчання чи поповнення мобільного.

До того ж нещодавно у них стартувала вигідна акція “Зв'язок без кордонів з новим смартфоном від А-Банку”, що дозволяє вигравати щотижня клієнтам новий iPhone 14. А крім цього 125 клієнтів, які здійснили найбільшу кількість транзакцій отримають потужні PowerBank. Детальніше про умови цього конкурсу Ви можете прочитати на сайті А-Банк.