Я шукаю...

Найкращий iPad для студента

Найкращий iPad для студента - icoola.ua - фото 1

Існує безліч різних iPad з різними можливостями та розмірами. Якщо ви не впевнені, який з них найкраще підійде для ваших студентських потреб, ми можемо допомогти!

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Для університету та школи

Якщо ви шукаєте найкращий iPad для школи, iPad Air - ваш найкращий вибір. Він простий у використанні, легкий та має великий час автономної роботи.

Якщо ви шукаєте найкращий iPad для універа, ви виявите, що це iPad Air. Найдешевша модель коштує $599 і має 64 ГБ пам'яті; якщо ви хочете 256 ГБ, то вартість становитиме близько $749. Це дешевше, ніж iPad Pro.Він також важить менше 1 фунта і має товщину 7,5 мм, що робить його легшим за конкурента і дозволяє носити його з собою протягом усього дня, не відчуваючи, що ви тягаєте цеглу в рюкзаку.

Реч, яка дійсно відрізняє цей пристрій від інших iPad, - це його екран: Він має роздільну здатність 2048 x 1536, що забезпечує більше 3 мільйонів пікселів для яскравих кольорів і чіткого відображення тексту на будь-якій програмі або сайті, що підтримує графік Retina Display (а таких більшість ). Загалом це робить його відмінним вибором, якщо для вас важливіше мати доступ до додатків під час занять або працювати над документами в перервах між уроками.

Ви можете заощадити гроші та отримати найкращі характеристики з iPad Air

iPad Air - найкращий iPad у своїй ціновій категорії. Має хороший екран і гарну продуктивність, що дуже важливо для навчання. Ціна на нього нижча, ніж була при випуску, що робить його ще вигіднішою покупкою. Якщо ви шукаєте чим замінити ноутбук або настільний комп'ютер, цей планшет відмінно підійде для більшості завдань.

Ваша оцінка: