Я шукаю...

Чому смартфон видає сторонні звуки?

Про що сигналізує смартфон - icoola.ua - фото

Звуки, що видає смартфон, можуть бути дуже дратівливими та невчасними. При цьому їх важко відрізнити від важливих сповіщень, таких як нове текстове повідомлення або вхідний дзвінок. З чим можуть бути пов'язані автоматичні звуки з телефону та як вирішити цю проблему?

Повідомлення від додатків

Часто звуки, що видаються вашим телефоном, можуть бути викликані надто великою кількістю програм, для яких увімкнені повідомлення. У цьому випадку вам необхідно налаштувати параметри програм та сповіщення. Для більшості смартфонів це можна зробити, зайшовши в загальні налаштування і вибравши категорію «Програми». Ви повинні побачити список усіх програм, які встановлені на вашому смартфоні. Вибравши конкретну програму зі списку, ви можете вибрати, чи має вона дозвіл на надсилання повідомлень. Звукові повідомлення найчастіше надсилаються програмами, які одночасно працюють у фоновому режимі. Також можна вимкнути цю опцію у списку дозволів програми.

Bluetooth та NFC

Якщо вам не потрібні Bluetooth або NFC, краще вимкнути обидві функції. У будь-якому випадку, це налаштування більш безпечне для вашого смартфона, оскільки захищає від атак хакерів. На деяких смартфонах Bluetooth або NFC можуть надсилати несподівані повідомлення. Найчастіше вони з'являються, коли немає можливості підключитися до іншого пристрою.

Про що сигналізує смартфон - icoola.ua - фото1

Проблеми зі смартфоном

Іноді в небажаних звуках, що видаються смартфоном, винен телефон. Це може бути пов'язано, наприклад, зі збоєм системного програмного забезпечення. У цьому випадку перші кроки повинні призвести до перезавантаження пристрою. Натисніть та утримуйте кнопку живлення та виберіть «Перезавантажити». Зазвичай це має вирішити вашу проблему. Однак, якщо вона не зникне, другий спосіб - це хард-ресет смартфона, при якому відновлюються заводські налаштування. Однак це також включає повне очищення пам'яті. Ми рекомендуємо зробити резервну копію будь-яких даних, які потрібно зберегти, перш ніж відновити заводські налаштування гаджета.

Ви можете знайти можливість відновити заводські налаштування у Системних налаштуваннях та оновленнях. Знайдіть цю опцію та скиньте установки. Також варто враховувати можливість скидання всіх існуючих налаштувань, які також мають поширюватися на всі дані для розблокування смартфона, наприклад, пароль блокування екрану. Після відновлення заводських налаштувань ваш смартфон відображатиме той самий контент, що й у день покупки.

Пошкоджений динамік

Якщо звук з динаміка телефону залишається незмінним і не схожий на жодний із звуків повідомлень програми, ймовірно, винний пошкоджений динамік. У цьому випадку скористайтеся гарантійним терміном, який поширюється на телефон, і якщо він закінчився, нічого не залишається, як відвідати сервісний центр. Перед цим згадайте, чи не траплялося з вашим телефоном у минулому будь-що, що могло призвести до несправності динаміка, наприклад, падіння або випадкове занурення в рідину. Якщо вказати сервісну техніку на можливі причини поломки динаміків, ремонт та вирішення проблеми пройдуть набагато швидше та простіше.

Хакерська атака

Тим не менш, той же звук, який походить від смартфона, яким ви не користуєтеся, може вказувати на атаку хакерів . При цьому звуковий сигнал може бути слабким або навіть перериватися. Ці звуки можуть вказувати на те, що мікрофон смартфона все ще включений, що є ще однією причиною для повного перезавантаження телефону. Для подальшої безперебійної роботи рекомендуємо завжди перевіряти безпеку всіх програм, що завантажуються.

Дізнайтесь, що робити, якщо смартфон не підключається до телевізора!

Ваша оцінка: