Я шукаю...

Огляд програми Pocket – зберігаємо інформацію з користю

додаток Pocket

Інформація нас атакує буквально на кожному кроці. Скільки цікавих статей хочеться перечитати, переглянути фотографій, але для цього не завжди є час. Якщо ви побачили матеріал, який вас зацікавив, знайти його повторно буде важко. Для власників гаджетів від Apple, прекрасним варіантом може стати додаток Pocket. З ним зберігати цікаву інформацію буде простіше простого.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Шо таке Pocket

Pocket існує не перший рік. За цей час він отримав масу позитивних відгуків. Зараз практично всі браузери та рідери підтримують цю програму. У себе її встановили більше десятка мільйонів користувачів. Приємно і те, що є російськомовний варіант програми.

додаток Pocket1

При першому запуску необхідно пройти реєстрацію. Це можна зробити двома способами: через акаунт у Фейсбук, або через електронну пошту. Необхідно буде вказати прізвище, ім'я, адресу електронної пошти та пароль.

Коли реєстрація закінчена, ви зможете отримати інструкції щодо можливостей програми. Більш докладні поради можна отримати на електронну адресу.

Рекомендуємо заповнити всі дані. Вони потрібні для автоматичної реєстрації на сайтах, які цього вимагають.

Вам може бути цікаво: Чим відрізняється захисне скло на Айфон 9D від 3D

Можливості програми Pocket

Pocket дозволяє зберігати абсолютно все: фото, відео, гайди та ін. Додаток зберігає вебсторінки в компактному вигляді (сервіс автоматично вибирає формат). Кожного запису присвоюється свій тег. Саме за тегами вони й впорядковані. Крім тегів, є і спеціальні фільтри: Фотографії, Відео, Документи, Вхідні. Переглянуті матеріали можна відправити в Архів.

Інформація, яку потрібно зберегти, додається в Вибране й архівується. Непотрібні дані видаляються. Для спрощення пошуку інформації в обраному, її можна позначати тегом. До речі, теги в будь-який момент можна відредагувати.

додаток Pocket2

Інформація зберігається в пам'яті пристрою в стислому вигляді. Якщо гаджет підключений до інтернету, формат в будь-який час можна змінити. Завантажувати в додаток інформацію можна з комп'ютера, телефону на андроїді або на IOS.

За допомогою функції Highlights, програма обирає для користувача цікавий контент, виходячи з його попередніх переглядів і збережень. Опція активується не відразу, а після того, як можна буде зрозуміти інтереси власника.

Синхронізація Pocket

Якщо ви хочете відправляти в Pocket інформацію і зі свого персонального комп'ютера, необхідно буде в браузер додати спеціальний плагін. Він є для всіх найпоширеніших браузерів: Chrome, Explorer, Firefox, Safari. Так що якщо ви звикли до Яндекс.браузер або Opera, задумайтесь про зміну. Щоб активувати плагін, введіть вказаний при реєстрації пароль і ім'я. Після його активації, ділитися інформацією можна буде як з адресного рядка, так і з головного меню.

Синхронізація між пристроями проходить автоматично, але, якщо ви вважаєте, що процес потрібно прискорити, можна провести її й в ручному режимі. У налаштуваннях програми можна встановити синхронізацію тільки при включеному Wi-Fi. Це актуально для тих, хто економить мобільний трафік. Якщо у вас не завжди є доступ до інтернету, частину матеріалів можна скачати на телефон.

Збережені матеріали можна оформити у вигляді списку або плиток. Є функція пошуку матеріалу. Для пошуку можна використовувати назву, або URL. Можна налаштувати пошук по конкретній папці.

додаток Pocket3

Якщо перед вами текстовий документ, можна регулювати колір підкладки, розмір шрифту, його тип. Гортати сторінки теж можна різними способами. Можна передивлятись у вигляді суцільної стрічки, а можна і як в книзі, посторінково. В налаштуваннях знаходяться і кнопки для додавання матеріалу в Вибране, або в Архів. Можна вибрати й папку для зберігання завантажених матеріалів.

В Pocket текст можна не тільки зберігати, але і працювати з ним, як в текстовому редакторі. У документ можна носити правки, видаляти інформацію, друкувати, копіювати весь текст або його частину в буфер обміну.

Якщо ви заходите в додаток з мобільної платформи, інформацією можна поділитися з друзями. Також ви можете надіслати посилання на вподобаний матеріал друзям електронною поштою.

Основні функції Pocket

Основні функції Pocket безкоштовні. До речі, доступний він не тільки для власників гаджетів від Apple, але і для пристроїв, що працюють на андроїді.

Є у додатка і віджет для робочого столу. Якщо вам базових функцій здасться замало, можна оформити платну підписку. Вартість її невелика - близько 5 доларів на місяць. За ці гроші вам надається можливість вічного зберігання вподобаних сторінок, розширені опції пошуку інформації. Для передплатників преміум-аккаунту теги присвоюються автоматично. Питання про те, чи варто підписуватися на додаткові функції за 5 доларів на місяць чи ні, залишається відкритим.

додаток Pocket4

Підсумовуючи, можна сказати, що сервіс відмінний. Він опрацьований до дрібниць, враховані всі зауваження. Постійно з'являються оновлення. Якщо ви власник Айфону або Макбуку, можемо запевнити, що ця програма, напевно, стане однією з тих, якими ви будете користуватися найчастіше.

Спробуйте Pocket. Ви, напевно, оціните його переваги. Тепер статті, пісні, фотографії, які ви вважали цікавими, будуть завжди під рукою.

Сервіс приваблює тим, що він дає зручну систематизацію і можливість пошуку інформації. Матеріал легко знайти навіть в архіві. Оскільки додаток практично безкоштовний, його варто встановити.

Читайте також: Як вирішити проблеми, що виникли з резервним копіюванням iCloud

Ваша оцінка: