Я шукаю...

Чим відрізняється захисне скло на айфон 9D від 3D

Яке захисне скло вибрати на iPhone 9D або 3D

Одночасно з покупкою нового смартфона багато користувачів також купують аксесуари для захисту пристрою, що запобігають його пошкодженню в ході щоденної експлуатації. Крім захисного чохла, не менш важливим елементом є захисне скло, яке зберігає цілісність дисплея та вберігає його від появи різних відколів, подряпин або тріщин. Саме до вибору даного атрибута потрібно поставитися найбільш відповідально, адже в разі наклеювання скла низької якості, може відбутися порушення функціональності Айфона, наприклад, може спотворитися зображення, або не функціонувати належним чином сенсор, та інше.

Поклейка захисного 3D/9D скла на iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

3D захисне скло плюси та мінуси

Захисне скло 3D закриває екран повністю та зігнуто за формою корпусу пристрою. Такий виріб здатен забезпечити високий рівень захищеності дисплея, але навіть воно не позбавлене недоліків. Одним з таких є складність наклеювання та ймовірність помилитися при виконанні даної процедури, після чого аксесуар вже буде не придатний до використання, адже не зможе повноцінно виконувати своє завдання щодо захисту екрану.

Таке скло повністю повторює передню частину корпусу смартфона та має відповідні вирізи під динаміки й фронтальну камеру, внаслідок чого практично непомітне після наклеювання, тому жодним чином не псує зовнішній вигляд девайса. 3D скло від перевіреного виробника не спотворює кольори, а олеофобне покриття забезпечує відмінне ковзання пальця й ​​захищає від появи відбитків та розводів. Захисні властивості такого виробу на високому рівні, поява подряпин практично виключається, а розбити його можна лише після падіння смартфона з великої висоти, до того ж навіть в такому випадку пошкодження можуть бути незначними.

Якісне захисне скло для айфона

Захисне скло 9D що це?

У новому 9D склі найвища міцність матеріалу поєднується з використанням інноваційних світлофільтрів, завдяки яким, коефіцієнт проникнення світла досягає 99%. До переваг таких виробів відноситься:

  • Вироби з маркуванням «9Н» мають поліпшену якість первинної розжареної поверхні, внаслідок чого є ще більш стійкими до виникнення подряпин;
  • Невелика товщина скла гарантує точну передачу торкань та відповідно, коректну роботу сенсора, що особливо важливо для взаємодії з новими моделями iPhone за допомогою жестів;
  • Поверхня захисного скла покрита олеофобною плівкою, яка відштовхує жир та не дозволяє утворюватися жирним плямам та відбиткам;
  • Наявність антистатичної мембрани та якісного клейкого шару, застерігає від появи бульбашок повітря та інших артефактів на екрані після наклеювання скла;
  • Вироби мають округлену геометрією та повністю покривають передню частину корпусу пристрою, завдяки чому, абсолютно не впливають на його естетичну складову.

Багато виробників маркують захисні скла 9Д написом 9Н Hardness, щоб ще раз дати зрозуміти покупцеві, що даний виріб володіє підвищеною стійкістю до подряпин й пошкоджень. Якщо не вдаватися в подробиці, дане позначення свідчить про те, що утворити подряпини на такому склі можна лише за допомогою самого твердого матеріалу - алмазу. Це означає, що таке скло дозволяє переносити смартфон разом з ключами та іншими гострими предметами, та при цьому, на екрані не утворюється ніяких подряпин.

Основні переваги захисного 9D скла для смартфону

Чим відрізняється захисне скло 3D від 9D

По суті, характеристики захисного скла 9Д практично ідентичні склу 3Д, а різницю можна помітити лише після наклеювання вироба на айфон. Відмінності полягають в товщині самого скла, 9D тонше, та відповідно краще пропускає світло й більш точно реагує на торкання по екрану, втім, на практиці ці відмінності помітити буде дуже складно. Більшість користувачів підтверджують думку професіоналів про те, що 9D-скло це те ж саме 3D, а інше позначення ніщо інше як маркетинговий хід.

Насправді в цьому немає нічого поганого, але деякі китайські виробники й зовсім почали придумувати позначення 99D, 999D, які, поза всяким сумнівом, жодним чином не відображають реальні властивості подібних виробів. Тому, як уже говорилося раніше, до вибору захисного скла потрібно підходити акуратно, якісний аксесуар не може коштувати аж надто дешево, в кращому випадку, таке скло розлетиться при першому ж ударі, а в гіршому, може викривити зображення дисплея та порушити його сенсорний відгук.

Так що ж краще 3D або 9D? Як вибрати захисне скло на iPhone? Якщо ви купили новий пристрій, звичайно ж хочеться, щоб і аксесуари до нього були якомога новішими, в такому випадку скло 9D буде хорошим варіантом, але знову-таки, не беріть дешеві китайські вироби, адже ніяких загальних властивостей з тими, які були описані вище вони не мають. Якщо новизна не грає особливого значення, 3D, 4D, 5D скло також зможе стати хорошим захистом для екрана вашого Айфона.

В чому різниця між 3D та 9D склом

Як поклеїти скло на Айфон

Для правильного нанесення захисного покриття на екран смартфона потрібно чітко дотримуватися інструкції, інакше існує ймовірність зіпсувати саме скло, або наклеїти його не кращим чином, що призведе до незручностей при подальшому використанні пристрою.

Також вам буде цікаво - Чи варто клеїти захисне скло на iPhone?

Перед тим як вибрати скло на айфон ретельно вивчіть пакування, вона повинна бути щільною, щоб виключити варіант того, що виріб пошкодився при транспортуванні. Також вивчіть підкладку до якої кріпиться саме скло, якщо вона пошкоджена, швидше за все клейкий шар також буде порушений. В упаковку якісного захисного скла завжди кладуть серветку, або декілька, а також там може бути клейка наліпка, яким прибираються залишки пилу з дисплея.

Як правильно встановити захисне скло

Процес наклеювання виглядає наступним чином:

  • Зняття скла з пластикової підкладки;
  • Далі потрібно прикласти скло до екрана та акуратно встановити його в потрібному положенні, для цього найпростіше орієнтуватися по слотах камери або динаміка. Не варто панікувати, якщо промахнулися, бо клей не схоплюється моментально, у вас ще є можливість пересунути «захистку» в потрібну позицію;
  • Коли вдасться встановити скло потрібним чином, притисніть його в самому центрі й трохи потримайте, після чого переконайтеся, що виріб повністю приклеївся до екрана.

Якщо самостійна поклейка викликає у вас певні труднощі, або ви просто не хочете цим займатися, завжди можна звернутися в спеціалізований салон, в тому числі до продавця магазину, де ви купуєте захисне скло.

Ваша оцінка: