Я шукаю...

Повна інструкція про те, як приховати лайки в соціальній мережі Instagram

Лайки в Інстаграме

Вже давно багатьох людей цікавить питання, як приховати лайки в Інстаграм. Дана соціальна мережа почала тестувати цю функцію заради повноцінної рівності між абонентами. Завдяки цьому користувачі, чиї публікації не набирають бажану кількість «сердечок», не почнуть комплексувати побачивши в інших тисячі «великих пальців вгору». Всі думали, що відключення відбудеться в примусовому порядку, оскільки соціальна мережа у певного числа користувачів вже прибрала чіткий калькулятор відміток, замінивши їх на інші. Але користувачі вже отримали можливість вибору, тепер ви вирішуєте самостійно, відключати показ лайків в Instagram чи ні.

Велика кількість лайків

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як приховати кількість лайків в Instagram

Якщо вам цікаво, як приховати кількість лайків в Інстаграм, необхідно зробити ряд певних маніпуляцій:

 • Почати створення індивідуального поста.
 • На етапі, коли слід додавати особистий підпис, вибрати розділ з розширеними параметрами налаштувань, що знаходяться внизу дисплея.
 • Включити тумблер, який відповідає за приховування кількість позначок «подобається» та перегляд даної публікації.

Додавайте підпис, відзначайте як зазвичай людей. Після натискання на «поділиться», відбудеться публікація, але без сердечок або калькулятора, що показує перегляди. Щоб прибрати число вже створеного поста, слід натиснути на три крапки, що знаходиться праворуч та мають назву «приховати кількість відміток».

Читайте також: Як відключити відстеження додатків на iPhone в iOS 15

Відключення лайків в соціальній мережі

Нещодавно Інстаграм надала можливість не тільки ховати, але також відключати лайки. Відмітки будуть видні всім, але ваша сторінка стане акуратною без зайвої інформації та сердечок. Для цього необхідно:

 • відкрити соціальну мережу та зайти у свій обліковий запис;
 • вибрати контекстне меню, розташоване справа вгорі;
 • відкрити розділ з налаштуваннями, зайти в пункт конфіденційність, потім в публікації;
 • вибрати Hide Likes and View Counts.

Варто враховувати, що не всім абонентам поки доступна дана можливість. У деяких вона з'явиться трохи пізніше. Пропонуємо до розгляду функцію, як зробити це в чужих постах:

 • натиснути на зображення профілю;
 • клацнути на кнопку, що знаходиться у верхньому правому куті інтерфейсу;
 • зайти в розділ з налаштуваннями, які спливуть у вигляді підказки;
 • вибрати нове повідомлення;
 • вимкнути перемикач поруч з Hide Likes and View Counts.

Також в меню «повідомлення» знаходяться різні перемикачі, що дозволяють вибрати «дозволити теги від" для: всіх, нікого або тільки для людей, яких ви знаєте. Розділ «пости з тегами» можна вручну відключати або включати.

Функція Hide Likes and View Counts

Пам'ятайте, що після того, як лайки приховані, ви не побачите профіль, якому сподобалася ваша публікація та кількість отриманих сердечок.

Як приховати свої лайки в інстаграм від підписників

Надається можливість приховати свої лайки в інстаграм від підписників. Ви зможете переглядати чужі відео та фото, що з'являються в стрічці, кількість ваших сердечок буде поза зоною досяжності. Для маскування відміток «подобається» на старих фотографіях, необхідно відкрити запис, натиснути на три точки вгорі в правому куті, в меню вибрати «приховати кількість». Після цього гості аккаунта більше не побачать число сердечок, але тільки на те фото, до якого була застосована дана функція. Для вас продовжить показуватися напис «подивитися позначки». Можливість відстежувати статистику постів нікуди не дінеться.

До речі друзі, компанія ICOOLA рекомендує усім, хто хоче вперше скористатися пристроєм Apple iPhone купити айфон 7, адже саме ця модель найдоступніша в ціні.

Приховати лайки можна й в нових публікаціях. Насамперед виберете фотографію, якою хочете поділитися, на свій розсуд відредагуйте, на останньому екрані клацнете «розширені налаштування». Після цього слід активувати тумблер «приховати кількість переглядів», повернутися до посту, натиснути «опублікувати».

Цікава інформація: Огляд безплатних аналогів, які можна використовувати замість Google Photos

Як повернути лайки в Інстаграм, якщо їх відключили

Не всі користувачі в захваті від вищеописаної функції, деякі ставлять собі питання, як повернути лайки в Instagram, якщо вони були відключені. Зробити це дуже просто. Досить встановити розширення, відкрити соціальну мережу в браузері, після цього будуть доступні всі позначки, які поставлені під постами.

Те, що соціальна мережа може їх відключати стало відомо кілька місяців тому. Спочатку в це було складно повірити, але з огляду на активну роботу розробників, всі зрозуміли, що це реально. Нещодавно був зроблений перший крок – повне відключення лічильника для деяких абонентів. Причин кілька: соціальна вагомість (керівництво відчуло відповідальність за психологічний стан користувачів) та збільшення соціальної аудиторії. Не всі позитивно сприйняли такі відключення, тому інстаграм довелося повернути лайки.
Повернення лайків

Відключення було здійснено в односторонньому порядку. Абоненти, що потрапили в тестову групу, продовжують бачити число відміток подобатися своїх постів, але не бачать їх на чужих облікових записах. При цьому графа нікуди не поділася. Надається можливість в будь-який момент натиснути на неї та подивитися, хто лайкнув ваш відеоролик або фотографію. Кількість також можна порахувати, але тільки вручну.

Михайло Корольов, який заснував AppleInsider.ru, вважає, що дана функція позитивно позначиться на репутації сервісу та в найближчому майбутньому принесе ще більшу кількість нових абонентів.

Більшість користувачів не хочуть бачити під своїми постами лише парочку сердечок. Відсутність інтересу засмучує їх, вони перестають публікувати відео та фото. Михайло впевнений, що відключення приверне ще більше аудиторії, надасть можливість розкрутки профілю без будь-яких накруток.

Відповіді на питання, що задаються користувачами

Чи потрібно ховати позначки «подобатися»?

Приховувати лайки чи ні особистий вибір кожного. Якщо ви розумієте, що більша кількість симпатій в інших змушують вас турбуватися, то для психічного здоров'я краще скористатися даною послугою. Завдяки бізнес-профілю можна дізнатися, наскільки контент популярний.

Якщо приховати позначки, чи можна побачити, скільки сердечок отримано за виставлені пости?

За допомогою спеціальної функції «приховати» перегляди перестануть бути публічними, але ви зможете перевірити та подивитися їх в будь-який момент. Досить клацнути на текст, після цього буде видно, кому він сподобався. Також можна вибрати зображення лічильників.

 Перегляд лайків

Чи можна приховати індивідуальну активність?

Щоб інші не бачили, наскільки ви активні в соціальній мережі, слід зайти в налаштування, вибрати пункт «конфіденційність», потім «статус активності», відмовитися від показу.

Кожен сам повинен для себе вирішити чи користуватися запропонованими можливостями чи ні. Деяким така функція стане корисною, іншим абсолютно не потрібна.

А ви знали, що iPhone 11 може витримати занурення під водою до 2 метрів і має рівень захисту від води та пилу IP68.

Ваша оцінка: