Складаний iPhone отримає спеціальний захист

Складаний iPhone отримає спеціальний захист

Зміст

Apple не підтвердила жодних планів щодо початку виробництва складаного iPhone. Проте, судячи з усього, компанія працює над версією iPhone зі складаним дизайном, про яку вперше заговорили ще в 2016 році. На це вказує заявка на патент, зареєстрована кілька днів тому, повідомляє US Insider.

У пропозиції під назвою «Самозбірний дисплей і методи захисту екрана з використанням виявлення падіння» описано, що пристрій повинен містити спеціальний детектор падіння. Він активує механізм розблокування, який би «автоматично фіксував нахиляючий дисплей».

Чи ви знали про особливості iPhone 15?

Однак цей механізм може не вчасно повністю закрити телефон, якщо пристрій наблизиться до поверхні або землі. У заявці на патент зазначено, що «навіть складання дисплея під кутом менше 180 градусів може забезпечити певний захист». Як зазначено, це можливо, «оскільки пристрій може вдаритися по краю, а не по самому дисплею».

Що ми знаємо про складаний iPhone?

Припущення про складаний iPhone циркулюють в Інтернеті вже кілька років, але Apple поки нічого офіційно не підтвердила. Звичайно, патентні заявки ще не означають, що компанія збирається почати виробництво складаного iPhone уже зараз, але вони вказують на роботу над цією концепцією або вже її тестують..

Згідно з даними Canalys, складні телефони все ще складають лише крихітну частку світового ринку смартфонів. Минулого року було продано трохи більше 14 мільйонів, з яких близько 12 мільйонів були моделями Samsung.

Ціна також є важливим фактором. IPhone з розбірним дизайном, ймовірно, буде дуже дорогим (за нинішніми мірками). Принаймні так свідчать чутки. За оцінками, ціна вже має перевищити 2000 євро.

Не виключено, що такий iPhone може з'явитися приблизно в 2025 році.

Ваша оцінка: