Як дивитися і видаляти старі резервні копії iCloud на iPhone?

Як дивитися і видаляти старі резервні копії iCloud на iPhone?

iCloud – це хмарний сервіс Apple, який дає можливість синхронізувати різноманітну інформацію між пристроями (iPhone, iPad, MacBook, iPod, PC). 

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Які функції iCloud:

 1. Створення резервних копій – це зберігання всієї інформація в певному пристрої, яка буде завжди в сховищі й доступ до неї лише у вас. Це зручно, безпечно й надійно. 
 2. Фотопотік – це можливість ділитися фотографіями. Тобто, ви зробили чудову фотографію на iPhone і вона одразу скопіювалася і на другому пристрої, наприклад: iPad чи MacBook. Завдяки цій функції, вам більше не потрібно займатися пересиланням зображень чи відео, тому що вони автоматично поширюються на всі ваші гаджети від Apple.
 3. Функція «Знайти iPhone» допоможе дізнатися, де знаходиться ваш втрачений гаджет. А саме: заблокує, вкаже на карті координати, навіть може знищити всю інформацію і відправити смс злодію. Тому, не ігноруйте підключення цієї функції. 
 4. iTunes в хмарному сховищі дозволяє автоматично завантажувати на будь-який ваш пристрій куплену пісню, додатки чи ігри. 
 5. iTunes Match. Якщо ви справжній любитель музики, і маєте величезну кількість пісень, але не хочете придбати додаткові в iTunes, то скористайтеся цією порадою. iTunes Match може копіювати пісні з вашої медіатеки, і коли відбувається певний збіг, то потім завантажує їх у віртуальну медіатеку.
 6. Документи в сховищі. Спочатку зайдіть на офіційний сайт icloud.com в розділ iWork, завантажте файл необхідний додаток, зайдіть в нього на iOS і через пару секунд необхідний документ у вашому гаджеті. Ніякі зміни файлу не будуть втрачені.
 7. Пошта, календарі, контакти, замітки, нотатки, нагадування. Коли ви створюєте обліковий запис в iCloud, то ще можна створити пошту. Вона потрібна, тому що поштові облікові записи iCloud – це можливість отримувати моментальні сповіщення, якщо ви отримуєте повідомлення на сервер. Синхронізація контактів, календарів, заміток дозволяє тримати інформацію в актуальному вигляді на будь-якому пристрої. 
  Завдяки додатку «Знайти друзів» ви можете бачити геолокації близьких на карті, але якщо вони це дозволили зробити. Також можна побачити маршрут від вашого місцеперебування до друзів.


                         

Як налаштувати iCloud?

Щоб налаштувати iCloud знадобиться обліковий запис Apple ID, бо це ключ до всіх можливостей iPhone. Тому, при відсутності Apple ID, ви просто втрачаєте доступ до функцій смартфону. Тому, переходьте в «Налаштування» – iCloud – зайдіть під своїм Apple ID. При вході ви побачите попередження про те, що функція «Знайти iPhone» активована. Не забувайте про важливість цього додатку, тому що безпека вашого телефону і її інформації повинна бути застрахована.

В iCloud є інформація про об’єм хмарного сховища і всіх додатків, які синхронізуються з облікового запису iCloud.
В цьому пункті можна працювати з файлами й змінювати план сховища.

Компанія Apple дарує всім користувач iPhone 5 ГБ вільного простору, а за гроші ви можете придбати хмарне сховище з об`ємом до 1 ТБ.

Беручи початок з iOS 8 в iCloud можна зберігати будь-які типи файлів. В розділі показується статус завантаження файлів і список програм, які працюють з Drive.

Ви можете зберігати фотографії в: Медіатека, Фотопотік і Загальні фотопотоки. В розділі iCloud можна активувати ці функції. 

Стандартні додатки Apple синхронізують данні між пристроями через iCloud. В головному меню ви можете включити чи відключити цю синхронізацію. 


В iCloud можна налаштувати автоматичне резервне копіювання гаджетів Apple. Ця функція допомагає відновити всі данні на смартфоні без підключення його до комп’ютера. Резервну копію можна створити лише двома способами: через Wi-Fi, підключаючи пристрій на зарядку, або вручну.

Під час процесу Зв’язки ключів iCloud синхронізуються паролі, банківська інформація й інші данні між гаджетами Apple. Щоб активувати цю можливість потрібно придумати 4-значний пароль і вказати номер телефону. Ви отримаєте повідомлення з кодом, який потім треба буде вказати у відповідне поле.

Під час створення облікового запису в iCloud ви отримуєте поштовий ящик певним ім’ям, яке ви обираєте. Також його можна використовувати для входу в Apple ID. 

Прочитайте про те, як налаштувати значки додатків за допомогою програми Ярлики.

Якщо ви не хочете пошкодити файли резервної копії, то необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

 • Категорично не рекомендується займатися переміщенням, редагуванням чи перейменуванням вмісту файлів резервного копіювання. Для того, щоб відновити данні з переміщеного файлу, необхідно повернути його на попереднє місце, бо в іншому випадку – він не буде працювати. Навіть перегляд чи доступ до вмісту файлу відбувається, то як правило, не зберігається у форматі, можливий для читання. 
 • Зберігання інформації знаходиться у файлі резервного копіювання. Від операційної системи залежить його розміщення. Не потрібно переміщувати файл резервного копіювання в інше місце, не дивлячись на те, що його можна скопіювати. 

Чому періодично потрібно видаляти резервні копії з iCloud?

Головна причина – це те, що резервні копії займають багато простору. Якщо їх буде дуже багато, то вільного місця не залишиться і вам прийдеться купувати додаткове. Ви можете звільнити простір, повністю відключивши резервне копіювання в iCloud або зберігати данні на других пристроях, але варіант видалення зайвого є кращим варіантом.

Apple буде відхиляти додатки, які використовують сторонні SDK. Подробніше про це тут.


Як видалити старі резервні копії з iCloud на iPhone? 

 1. Спочатку зайдіть в «Налаштування» вашого гаджету.
 2. Потім потрібно скористуватися вашим Apple ID. 
 3. Переходьте в iCloud.
 4. Натисніть на «Управління сховищем».
 5. Потім «Резервне копіювання».
 6. Потрібно вибрати резервну копію, яку хочете видалити.
 7. Видаліть її.

Необхідно берегти свої данні, і підходити до цього потрібно відповідально. Подумайте, яка інформація є важливішою і регулярно виконуйте резервне копіювання. Видаляйте застарілі чи зайві файли, щоб об’єм простору зберігання був доступним. Звичайно, якщо ви не хочете купувати додаткові ГБ.