Я шукаю...

Додаток Apple TV вже доступний для Android-пристроїв

Apple TV на Android TV

Сьогодні Apple TV можна знайти у своєму Google Play і завантажити для Android TV. Відомо, що раніше сервіс був доступний тільки на декількох приставках таких як Roku, NVIDIA й Amazon.

На інших пристроях програма має практично той же функціонал. А саме доступна бібліотека фільмів. Їх можна придбати або взяти в оренду. Крім цього власники мають можливість оформити підписку стрімінгового сервісу й отримати унікальний контент.

Apple TV доступна на Android TV

Раніше в Google повідомили, що новий додаток буде доступним на Android TV. І за допомогою Google Play його можна завантажити прямо на свій телевізор або приставку.

Подібна подія може означати те, що ТБ від «яблучної» компанії стане більш доступним і має всі шанси стати найбільш поширеним і популярним на всіх можливих пристроях. Варто відзначити, що версії для смартфонів на операційній системі Андроїд цього додатка все ще немає. А це досить дивно, адже програма Apple Music вже є широкодоступною.

У Nvidia зуміли набагато раніше презентувати цю програму для своєї платформи SHIELD TV, яка базується на операційній системі Андроїд. Саме вони першими повідомили, що програма відмінно працює. При цьому виконує свої функції й голосовий помічник, але заміною Сірі в такому випадку виступає Google Assistant.

Раніше за компанією не були помічені спроби співпрацювати з операційною системою, яка є їх прямим конкурентом. Так, наприклад, керівництво компанії пояснило, що на андроїді ніколи не з'явитися такий додаток, як iMessage. Але, як виявилося «яблучний» бренд іноді робить винятки, і запуск Apple TV один з них.

Прочитайте також: Як індустріалізація вплинула на зміну клімату.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому Apple TV користується популярністю?

«Яблучна» компанія добре працює не тільки над створенням якісних смартфонів, але і піклуватися про всі свої продукти.

В першу чергу додаток призначений для таких приставок, як Apple TV, iPhone, iPad і Mac. А на цей час для всіх смарттелевізорів. З його допомогою зручно шукати фільми й серіали. Іншими словами це універсальна платформа, яка дозволяє дивитися все, що є на медіа плеєрі.

Чому Apple TV  користується популярністю

Напевно, головна особливість Apple TV полягає у високому бітрейті. Виданням FlatpanelsHD був перевірений даний показник в порівнянні з платформою від Netflix, і з'ясувалося що в Apple бітрейт майже вдвічі вище. Так швидкість транслювання від «яблучної» компанії становить 29 Мбіт/с, а ось від Нетфлікс всього лише 16 Мбіт/с. Було з'ясовано, що максимальний показник відповідає чинному стандарту Blu-Ray.

Друга особливість полягає в тому, що деякі користувачі «яблучної» продукції несподівано для себе отримали в подарунок річну передплату на Apple TV +. І що найцікавіше, даними бонусом змогли скористатися всі користувачі, які придбали останні покоління гаджетів після 10 вересня.

А деякі користувачі, стверджують, що не купували нових пристроїв і все одно отримали безплатну підписку.

Безплатна підписка на Apple TV+

Як пізніше з'ясувалося безплатна підписка для користувачів, які не купували нову продукцію, це ні що інше, як справжнє везіння. У Купертіно обіцяли, що при першому вході в додаток відбудеться автоматична прив'язка абонента до системи, але цього не сталося. І як трохи пізніше з'ясувалося, причина всього цього технічний збій. Тому, щоб всі кому обіцяли підписку її таки отримали, створили промокоди, отримати які можна було при зверненні в технічну підтримку.

Бесплатна підписка на Apple TV

Не всім користувачам, які здобули безплатну передплату, змогло сподобатися додаток. Вони стверджують, що сервіс не здатний запам'ятовувати моменти, на яких було зупинено відео. Тому доводиться або починати його дивитися спочатку, або промотувати до певного моменту. А в деяких випадках додаток і просто вилітає.

Чи варто підписуватися на додаток Apple TV+?

Багато користувачів незадоволені підпискою на Apple TV + через постійне вилітання. Але, є і ті, хто гідно оцінив додаток і буде ним користуватися.

Чи варто підписуватися на додаток Apple TV

Щомісячна підписка обійдеться приблизно в 5 доларів. Варто врахувати, що вона має функцію «Сімейного доступу», тому користуватися додатком за одну плату зможе вся сім'я до 6 учасників.

Крім цього, відомо що, як і інші подібні програми, тут присутній пробний період, який становить 7 днів перегляду безплатно. Тому, можна звантажити Apple TV + на Андроїд і ознайомитися з основними можливостями платформи й вже після цього вирішити, чи потрібна платна підписка або ж ні.

У чому переваги Apple TV?

Запуск Apple TV стався зі стартом відомих у світі серіалів. Крім гучної ​​кампанії з відомими зірками «яблучна» компанія також зробила ставку на різноманітність жанрів, щоб догодити широкому колу глядачів. І це, напевно, є одним з головних плюсів сервісу.

Всі серіали, які з'являються на ТВ + є досить якісними, а деякі навіть мають російськомовну озвучку. Але, ось дивитися їх все одно необхідно з субтитрами.

Що стосується мінусів, то варто врахувати, що за відносно нетривалий час існування програми з'явилося не так і багато нових фільмів і серіалів. І все це пояснюється тільки одним, тим, що всі вони створювалися винятково для Apple Original і не купувалися в інших каналів.

Також рекомендуємо прочитати ще більше цікавих новин Apple.

У чому переваги Apple TV

На відміну від великих сервісів, які постійно пропонують користувачеві подивитися ті чи інші серіали, фільми Apple TV все ще не має у своєму розпорядженні настільки великою базою знань. Єдине, що може запропонувати сервіс - наявність нагадувань і новин про новинки, які незабаром повинні з'явитися. Але, подібні новини з'являються досить рідко.

Для власників «яблучної» продукції все ж таки більше плюсів. Так, наприклад, при наявності Apple ID можна користуватися сервісом з декількох пристроїв, на ось з появою на іншій операційній системі користуватися додатком можна тільки на Android TV.

Малоймовірно, що Apple TV навіть з появою на Android в Україні стане популярним. Користувачі, які мають стандартний безплатний додаток на Смарт ТВ, просто не захочуть переплачувати додаткові кошти за підписку. До того ж продукт від Apple не має достатньої кількості фішок, через які, його хотілося б встановити. Тому, додаток буде цікаво далеко не всім, а тільки певній категорії користувачів.

Читайте також: Samsung почала виробництво дисплеїв 120 Гц для iPhone 13 Pro.

Ваша оцінка: