icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Чи потрібен Windows на MacBook в 2022 році
07 Квітень 2021

Чи потрібен Windows на MacBook в 2022 році

У процесі використання Mac можуть виникнути непереборні труднощі, які не лякають, а швидше стимулюють перейти на Windows. Чи варто та як встановити Віндовс на Макбук

Перекупко Анастасія

Продукція Apple користується популярністю в усьому світі. Mac, iPad і iPhone можна побачити у людей різних професій - політики, журналісти, коміки. Попри широке використання пристроїв з операційними системами компанії Microsoft, сімейство macOS зайняло свою частку ринку. Хоча в процесі використання Mac можуть виникнути непереборні труднощі, які не лякають, а швидше стимулюють перейти на Windows.

Чому варто завантажити Windows на Mac?

Після придбання довгоочікуваного Mac безліч користувачів програмного забезпечення Microsoft продовжують використовувати рішення для віртуалізації. Проте в macOS немає тих програм, які встигли раніше протестувати і вивчити до дірок в Windows, наприклад, Notepad ++. Геймери важко зітхають, тому що версія гри World of Tanks виглядати по-іншому, і хочеться повернутися до звичного геймплею.

До категорії досвідчених користувачів Microsoft, яким довелося перейти на Mac, відносять людей, з яких-небудь причин продовжують використовувати MS Office і Outlook. Попри те, що на Mac можна знайти ряд інших корисних і ефективних для офісної роботи програм, для переходу на іншу операційну систему потрібен час, якого вони просто можуть не мати через велику завантаженість на роботі. Освоєння нових інструментів, швидше за все, вони відкладуть на уїк-енд, а поки встановлюють Windows на Mac.

Який саме браузер найчастіше відкривається в віртуальній машині? Виявляється, що

Internet Explorer, графічний браузер, створений зусиллями команди Microsoft для внутрішнього використання, в більшості випадків запускається в віртуальній машині. Пояснюється популярність Internet Explorer досить просто, так як безліч веб-ресурсів, що використовуються людиною, що не будуть відкриватися в Safari або запускаються з обмеженим функціоналом. Safari є веб-браузер, розробкою якого займалася команда фахівців Apple.

Завантажити Windows для роботи

У Parallels, що займається розробкою програмного забезпечення в сфері віртуалізації, з'ясували, що після придбання Mac і установки Windows на нього користувачі операційної системи роками нічого не змінюють. За даними опитування, проведеного в соціальній мережі Twitter під егідою Parallels, такий стан речей користувачів Mac влаштовує, раз вони не намагаються перевстановити операційну систему або знайти інші рішення для підвищення ефективності своєї роботи.

Хоча не все так прозоро, як може здатися, на перший погляд. Іноді користувачі Mac змушені перейти на Windows, так як необхідний їм софт, який використовується у професійній діяльності, лягає тільки під операційну систему компанії Microsoft. Прикладом вузькоспеціалізованих програм є 1С, яка спеціально розроблена для бухгалтерів. Розробка нішевої програми вимагає значного розміру інвестицій, які можна вкласти в більш значущі і важливі речі, якщо мова йде про ефективний розвиток бізнесу конкретної компанії.

Не дарма в питанні використання Windows на Mac згадується компанія Parallels. Якщо користувач ПК в питанні вибору декількох операційних систем вибирає все-таки віртуальну машину, у macOS є відповідне рішення. Мабуть, віртуальна машина Parallels Desktop є однією з найпопулярніших серед користувачів Mac, завдяки якій забезпечується безперешкодний доступ до додатків в Windows. Parallels Desktop найчастіше використовують саме розробники додатків і програм для різних операційних систем. Це можуть бути додатки для пристроїв на базі Android, iOS, Windows.

Перш за все, слід згадати про існування окремої категорії користувачів, яких називають гиками. Гіки надзвичайно захоплений високими технологіями. Таких користувачів новомодних гаджетів, мобільних пристроїв і комп'ютерів не так багато, але цілком достатньо, щоб з їх думкою рахуватися.

Так звані шукачі готові виділити час на те, щоб вивчити особливості будь-якого гаджета, софта. Гіки не просто детально вивчають настройки, але займаються перепрошивкою і реконфігурацією.

Завантажити Windows на Mac неможливо? Відповіді від Microsoft

У 2020 році компанія Apple представила комп'ютери Mac на ARM-чіпі Apple M1. Головною особливістю цих пристроїв, крім унікального функціонала і зовнішнього вигляду, є і той факт, що це перші комп'ютери, які не підтримують Windows. Безумовно, багатьох фанатів продукції компанії цікавило питання Windows. На нових MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini просто немає Boot Camp. Слід уточнити, що Boot Camp є програмою, яка використовується для установки Windows на комп'ютер.

Старший віце-президент по розробці програмного забезпечення Apple Крейг Федеріго заспокоїв користувачів Mac, які вважають за краще працювати не з macOS, а програмним забезпеченням Windows. Крейг заявив, що запуск Windows на нових комп'ютерах можливий. Він підкреслив, все залежить тільки від команди Microsoft. Як виявилося, вирішується питання з ліцензуванням Windows 10 для ARM. В Apple запевняють, що у них все готово. Тому навряд чи варто турбуватися про тих, хто активно використовує рішення для Windows в роботі і звичного життя, які не підтримуються macOS.

MacOS все одно залишається

Багато користувачів Windows навмисно не купують продукцію Apple у зв'язку з тим, що потрібно задурити з установкою потрібних для серйозної роботи програм. До того ж після завершення епохи Стів Джобса напрямок розвитку Apple трохи змінилося.

Хоча все-таки Apple потурбувалася про користувачів, яким потрібні продукти Microsoft, запропонувавши їм спеціальну опцію для переходу на Windows. Але, як завжди, є одне "але" - після установки Windows операційна система masOS буде доступна на комп'ютері. masOS залишається і після установки Windows.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Який смартфон більш куленепробивний: iPhone vs Samsung Galaxy
27 Травень 2022

Дізнайтесь, який телефон є більш куленепробивним - Samsung Galaxy чи iPhone?

Виробництво iPhone у 2022 році досягне піку
27 Травень 2022

Чого варто чекати активним користувачам продукції Apple у 2022 році? Чи зможе компанія задовільнити попит на iPhone, попри ймовірний дефіцит компонентів? Скільки Айфонів буде створено у 2022 році? Дізнайтесь більше

Як перевірити заряд AirPods?
26 Травень 2022

Кожен власник AirPods хоча б раз стикався із неприємною ситуацією, коли навушники розряджаються у невідповідний момент. Дізнайтесь про всі існуючі способи перевірити заряд AirPods, щоб уникати таких незручностей.