icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Як працює вбудований крокомір у вашому смартфоні?
07 Червень 2022

Як працює вбудований крокомір у вашому смартфоні?

Дізнайтесь, як працює крокомір у вашому смартфоні, що потрібно для того, щоб вимірювання були максимально точними, та які датчики у гаджеті відповідають за підрахунок кроків

Катерина Єднаковська

Майже кожен сучасний смартфон має крокомір. Але як насправді працює ця програма? Ми розповімо, як кількість кроків вираховується на вашому телефоні.

Сьогодні багато людей стверджують, що 10 000 кроків на день – це необхідний мінімум. Йосіро Хатано, японський лікар, вважається автором цього ствердження. За його словами, для міцного здоров'я необхідно щодня гуляти. Хатано вважає мінімум проходження 6000 кроків на день. За його словами, мета, до якої ви повинні прагнути, – це 10 000 кроків щодня.

Чи є це справжнім рецептом довгого і здорового життя, у світі експертів залишається загадкою. Але одне можна сказати напевно: крокоміри, вбудовані в мобільний телефон, стають все більш популярними.

Мобільний крокомір

Крокомір в смартфоні працює з датчиками. Кожен мобільний телефон оснащений різними типами обладнання та електроніки. Це гарантує, наприклад, що коли ви рухаєтеся дорогою, дивлячись відео на смартфоні, екран вашого телефону автоматично перевертається, реагуючи на ваш рух (а також на рух вашого телефону). Ці датчики називаються датчиками руху.

Як видно з назви, ці датчики реєструють, як ви рухаєтеся. Як тільки ви починаєте перегляд, акселерометр, основний датчик руху вашого смартфона, починає рахувати. Акселерометр вимірює, як ваш мобільний пристрій прискорюється в певному напрямку. Якщо рух є значним, то крок зараховується.

Як працює вбудований крокомір у вашому смартфоні? - icoola.ua - фото1

Але як смартфон визначає довжину вашого кроку? Потрібно ввести конкретну інформацію про себе в крокомірі: стать, зріст, вага. На основі цих даних ваш мобільний крокомір може оцінити довжину вашого кроку.

Оскільки це все ще приблизні показники, крокомір на вашому мобільному телефоні ніколи не може бути на 100% точним. Хоча ваш телефон робить усе можливе, щоб записувати ваші кроки якомога точніше. Для цього смартфон використовує ще один датчик. Універсальний приклад: ви сидите на дивані і махаєте телефоном у повітрі. Акселерометр оцінює це як ходьбу. У цей момент починає працювати гіроскоп, який визначає, чи використовуєте ви телефон горизонтально чи вертикально. І завдяки цьому акселерометр дізнається, що ви насправді не ходите.

Щоб крокомір працював на вас і реєстрував точні дані, повинні бути дотримані певні технічні вимоги. Це пояснює, як два телефони показують різні результати, навіть якщо ви подорожували з ними одним маршрутом.

Ця проблема, ймовірно, знаходиться в апаратній частині смартфона і залежить від якості датчиків руху. Поганий датчик руху просто не такий точний, як інші, більш надійні.

Звичайно, це також залежить від того, як ви налаштували програму, яку використовуєте. Зокрема, дуже важливо для розрахунку довжини кроку, щоб ви точно вказали свої особисті дані. Крім усього іншого, ваш смартфон може не мати датчиків руху. Часто такими бувають мобільні телефони, виготовлені до 2016 року. На початку, безумовно, варто спробувати вбудований крокомір від виробника вашого телефону. Його датчики руху працюють у фоновому режимі, тому не споживають стільки заряду батареї. Все, що вам потрібно зробити, це брати з собою телефон, коли ви йдете на прогулянку.

Цікаво читати? Ще більше новин Apple знаходиться у нашому блозі!

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Що робити, якщо телефон сам запускає програми?
27 Червень 2022

Дізнайтеся, як повністю контролювати роботу програм на вашому смартфоні для більш ефективної роботи та підтримки максимального заряду батареї

Що робити, якщо телефон зависає на логотипі під час увімкнення?
27 Червень 2022

Чому телефон зависає під час увімкнення? Швидше за все, причиною цього є програмний збій. Дізнайтеся, що робити, щоб не втратити дані з вашого смартфона та відновити його роботу

Huawei P40 Lite vs Huawei P40 Pro
27 Червень 2022

Дізнайтеся про переваги та недоліки популярних моделей смартфонів - Huawei P40 Lite та Huawei P40 Pro, а також про особливості, які варто враховувати, якщо ви плануєте придбати одну з цих моделей