Я шукаю...

Жахливе оновлення iOS 15.1. Користувачі масово скаржаться на зміни...

Жахливе оновлення iOS 15.1. Користувачі масово скаржаться на зміни... - icoola.ua - фото

Apple нещодавно випустила iOS 15.1. Її покращена операційна система включає в себе ряд нових функцій, а саме: можливість слухати музику з іншими користувачами, використовувати спільний доступ до списків відтворення і, навіть, дивитися телевізор і фільми разом. Але є дещо, що суттєво не сподобалось власникам iPhone і викликало у них негативні емоції...

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Які саме зміни відбулися в оновленні iOS 15.1?

Якщо ви власник iPhone 12 бу, то після оновлення, неодмінно побачите покращення роботи акумулятора, завдяки оновленим алгоритмам, а користувачі iPhone 13 Pro зможуть записувати професійні відео та вимкнути функцію автоматичного макросування, щоб робити вражаючі фото великим планом. 

Оновлення також виправило деякі дратівливі маленькі помилки, які впливали на сховище фотографій, Wi-Fi та програму Wallet. Щодо екранних сповіщень, то завдяки новим значкам вони набули іншого вигляду.

Однак, однією зміною користувачі зовсім незадоволені, а саме переміщення рядка URL у Safari зверху вниз. Хоча зміна в рядку URL-адреси фактично була внесена раніше цього року, з виходом iOS 15, проте багато людей, які щойно оновили свій телефон, лише тепер помітять зміни. Редизайн покликаний полегшити користувачам доступ до рядка URL під час перегляду на своїх телефонах.

 Жахливе оновлення iOS 15.1. Користувачі масово скаржаться на зміни... - icoola.ua - фото 1

Деякі власники iPhone звернулися в Twitter, щоб поскаржитися на зміни:

"Я щойно зрозуміла, що у новому iOS на iPhone, панель URL-адреси розміщена внизу екрана. Що за жах...???" - прокоментувала Ніколетт Рей.

Інший користувач також поскаржився і заявив:

"Нове оновлення iPhone змінило вигляд сповіщень і перемістило панель пошуку сафарі вниз. Я відчуваю, що хтось прийшов до мене додому і переставив мою кухню".

Деякі користувачі також скаржилися, що після оновлення їм було важко підключитися до пристроїв Bluetooth за допомогою iPhone, що ускладнювало використання AirPods.

До прикладу Семмі Джей Доу написав:

"Учора мій телефон працював чудово. Сьогодні я оновився до iOS 15 і тепер мої AirPods не підключаються до мого iPhone. Apple краще розібратися з цією проблемою якомога швидше, інакше у нас справжня проблема!»

Оновлення вплине лише на користувачів, що користуються серією iPhone 6S або новіших телефонів. Крім того, вам знадобиться iPhone XS або новішої версії, щоб мати можливість користуватися перевагами таких нових функцій, як портретний режим у FaceTime, Live Text, просторове аудіо та маршрути доповненої реальності на Картах.

 Жахливе оновлення iOS 15.1. Користувачі масово скаржаться на зміни... - icoola.ua - фото 2

Короткий опис деяких нових функцій iPhone

SharePlay

Завдяки оновленню SharePlay ви можете робити більше, ніж просто спілкуватися в FaceTime. Це дозволяє вам насолоджуватися синхронізованими враженнями з близькими людьми, тож ви можете слухати списки відтворення на Apple Music, дивитися Apple TV або навіть насолоджуватися тренуванням разом.

Користувачі Apple TV мають можливість дивитися фільми або телепередачі на великому екрані, продовжуючи чат FaceTime на своєму телефоні. Ви також можете використовувати спільний доступ до екрана, дозволяючи людям, з якими спілкуєтесь, дивитися фотографії, переглядати веб-сторінки разом.

Камера

Ви можете насолоджуватися відеозйомкою ProRes, якщо використовуєте iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max. Ці телефони також мають можливість вимкнути автоматичне перемикання фото та відео, що ідеально підходить для макрозйомки та зйомки великим планом.

Перекладач

Тепер у додатку Translate є підтримка китайської мови.

Окрім цього всього, користувачі зможуть легко накладати текст на зображення та GIF-файли, а віртуальний помічник Siri отримала нову колекцію ігор, які допоможуть вам розважитися.

Ваша оцінка: