Я шукаю...

Захисне скло для Apple Watch

Відгуки про Захисне скло для Apple Watch

Загальний рейтинг

4

1 оцінка

20.07.2023
норм якість, тільки замовляйте зразу щоб наклеїли

Переваги покупки захисного скла для Apple Watch в ICOOLA

Apple Watches стають дедалі популярнішими завдяки різноманітним функціям. Коли ви отримуєте один із них, вам потрібно негайно подумати про можливі збитки. Тому зробіть певні дії, щоб ваш пристрій був функціональним і безпечним. Інвестуйте в захисну плівку для екрана Apple Watch із нашого широкого асортименту.

Більшість моделей Apple Watch потребують захисної плівки. Але деякі з них мають стійкі до подряпин кришталеві екрани. Хоча ці моделі мають трохи кращий захист, це не означає, що вам не потрібен додатковий захист.

Ви завжди повинні мати захисну плівку на екрані свого пристрою, особливо якщо взяти до уваги, що подряпини на екрані, ймовірно, не поширюються на вашу гарантію. З іншого боку, ми рекомендуємо вам навіть придбати чохол для Apple Watch для повного захисту.

Однак, як і у випадку з мобільними телефонами, розумно запобігати пошкодженням до того, як вони виникнуть. Тому поєднання захисної плівки для екрана Apple Watch із захисними чохлами завжди є гарною ідеєю.

Незалежно від того, чи є у вас Apple Watch серії 42 мм чи інша модель, ми регулярно оновлюємо нашу пропозицію з найкращою ціною та якістю. Пам’ятаючи про це, ми впевнені, що ви знайдете в нашому магазині найкращі варіанти захисту екрану iWatch. Тож не зволікайте, завітайте до нас, скористайтеся пошуковими фільтрами та знайдіть найкращі захисні плівки для свого пристрою.

Поради щодо захисту Apple Watch

Незважаючи на те, що існують пластикові захисні плівки для екрана, найкращі захисні плівки для екрану Apple Watch – це загартоване скло. Пластикові дешевші, прості в установці, але вони забезпечують достатній захист, щоб запобігти пошкодженням. З іншого боку, загартоване скло забезпечує захист від бульбашок і захищає ваш пристрій від подряпин і ударів.

Під час удару розіб’ється загартоване скло, а не екран під ним. Загартоване скло набагато більш стійке та гладке порівняно з пластиковими протекторами. Крім того, вони забезпечують чіткий і яскравий екран без розмиття або зменшення яскравості.

Виберіть правильний захисний екран для Apple Watch

Існують різні годинники Apple із різними кольорами, ремінцями з усіх видів матеріалів і розмірами екрану. Оскільки вам потрібен протектор iWatch, вам потрібно знайти той, який ідеально підійде до вашого розумного годинника. У нас є великий вибір захисних екранів для всіх серій Apple Watch наступних розмірів:

  • 38 мм,
  • 40 мм,
  • 42 мм,
  • 44 мм.

 

Якщо ви не впевнені, чи підходить якийсь захисний екран до вашої моделі Apple Watch, просто прочитайте детальний опис продукту. Там же ви дізнаєтесь, що входить до пакету та які особливості продукту.