Захисне скло на iPhone X

Захисне скло на iPhone X
360 грн

Відгуки про Захисне скло на iPhone X

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

Чому варто купити захисне скло на iPhone X?

Дизайн цього смартфону виділяє iPhone X серед конкурентів. Одна з найбільших змін полягає в тому, що він повністю зроблений зі скла, що робить його тендітнішим, ніж попередні моделі. Щоб захистити телефон від тріщин чи царапин, вам варто придбати захисне скло на iPhone X.

Захисне скло для iPhone X виготовлене із загартованого скла

Захисне скло - це тонкий лист загартованого скла, що закриває дисплей вашого iPhone X. Воно виготовлене з матеріалу під назвою загартоване скло, набагато міцніше за пластикову плівку і забезпечує більш надійний захист вашого пристрою. Загартоване скло, яке використовується в наших протекторах, приблизно в чотири рази міцніше за звичайну пластикову плівку, що робить його ідеальним вибором для захисту вашого пристрою від падінь, подряпин та інших пошкоджень.

Захисне скло легко наноситься - просто покладіть протектор на екран і притисніть до зникнення бульбашок повітря. Воно також легко знімається, якщо потрібно його замінити на нове. Крім того, із захисним склом на екрані ви зможете комфортно читати при яскравому світлі завдяки його високому ступеню прозорості (99% прозорості). Без шкоди для чутливості до дотиків та якості зображення захисне скло забезпечує стійкість до подряпин, не впливаючи на чуйність сенсорного екрану, так що ви зможете користуватися всіма улюбленими програмами на ходу!

Захисне скло для iPhone X набагато міцніше за плівку

Зовнішній вигляд скла набагато кращий, ніж у плівки, яка є лише тонким шаром. Скло завтовшки 0,3 мм виготовляється шляхом нагрівання та подальшого охолодження в печі за надзвичайно високих температур (до 1000 градусів Цельсія). В результаті цього процесу виходить надтверда поверхня, здатна витримувати сильний тиск і подряпини.

Легко встановлюється та знімається з екрану вашого iPhone X

Установка захисного скла дуже проста. Процес встановлення не вимагає жодних інструментів і може бути завершеним протягом декількох секунд без пошкодження iPhone X. Після встановлення скло не вплине на роботу вашого телефону і не викличе проблем із чутливістю дотиків.