headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Apple встановили ціну на AIRPODS MAX: скільки ж коштують навушники?
22 Грудень 2020

Apple встановили ціну на AIRPODS MAX: скільки ж коштують навушники?

Нові наушники AIRPODS MAX вже доступні для передзамовлення в інтернет-магазинах, проте чи не зависоку ціну компанія Apple встановила на цей аксесуар? 

Володимир Губчакевич

Нарешті AIRPODS MAX з’явились на ринку, чого фанати Apple чекали понад рік. Нові навушники мають набагато більше функцій, ніж менші AirPods: більш тривалу автономну роботу, якісніший звук, швидке і легке підключення. Все це звісно круто, та чи не завелику ціну встановили Apple на навушники? До прикладу, у Великобританії вони коштують 549 £, в США стільки ж але у доларах, в Україні ціна на цей аксесуар стартує від 20 699 грн.

AirPods Max футляр

Їхній найближчий конкурент Beats Studio 3, котрий має трохи старіший бездротовий чіп, проте практично ті ж самі функції, коштує в Україні 7 500 грн. До того ж тривалість автономної роботи у них краща, практично вдвічі. Користувачі просто обурені такою ціною, а деякі з них заявляють, що за такі гроші в США можна придбати автомобіль.

У своєму оголошенні Apple заявили, що вартість на навушники цілком оправдана, позаяк вони мають преміум-дизайн з особливим революційним механізмом, що дозволяє створити ідеальну герметичність навколо вух. AIRPODS MAX також отримали на боці спеціальне колесико «Digital Crown», що дозволить регулювати гучність та інші функції. До того ж аксесуар отримав цілих 9 мікрофонів.

Навушники продаються зі спеціальною сумкою, такий футляр зменшує живлення AIRPODS MAX до мінімуму, коли вони не використовуються. Хоч ціна на цей пристрій є досить великою, це не відлякує покупців в Україні. А ви б хотіли придбати собі таку річ, звісно за цю суму?

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021
13 Січень 2021

Одна з найвпливовіших світових подій у сфері технологій і інновацій CES в 2021 році проходитиме онлайн. Розумні маски, доладні телефони і найтонші телевізори. Чим дивуватимуть цього року?

Гайд по застосуванню Apple Pay
13 Січень 2021

Відкрийте для себе світ неймовірно швидкої і безконтактної оплати з Apple Pay. Ніяких купюр і монет по кишенях. Без ризиків при реєстрації банківських карт на сайтах і плутанини між ними. Чіткість, простота, і нічого зайвого.