Я шукаю...

Як вимкнути iPhone, якщо не працює екран?

Як вимкнути iPhone, який не реагує на дотик? - icoola.ua - фото

Зазвичай найпростіший спосіб вимкнути iPhone – перезавантажити його. Однак під час паузи пристрій може припинити реагування на дотик. Те саме може статися, якщо дисплей телефону пошкоджено. Отже, як ми можемо вимкнути iPhone у таких ситуаціях?

Чому вимкнення iPhone може викликати проблему?

Вимкнення призупиненого iPhone може викликати ряд проблем. При натисканні на кнопку увімкнення на екрані може з'явитися смуга, яку потрібно рухати до повного вимкнення пристрою. Якщо екран частково реагує на дотик, ви все одно можете вимкнути телефон. Однак, якщо це неможливо, потрібно спробувати інші методи. На щастя, є кілька способів вимкнути iPhone, який перестав реагувати на дотик.

Спробуйте примусове вимкнення iOS

Ви можете використовувати примусове закриття програм, щоб перезавантажити iPhone, який не реагує на дотики. Почніть із утримування круглої кнопки протягом кількох секунд, щоб повернутися до головного меню. Це дозволить iOS закрити непрацюючу програму, яка призвела до збою системи. Після його закриття iPhone може успішно вимкнутись. На жаль, цей спосіб підходить лише для старих моделей iPhone. Якщо у вас пристрій останнього покоління, кнопка «Додому» вже є частиною дисплея і, якщо пристрій не реагує на дотики, ви нічого з цим не зробите.

Інший спосіб – натиснути кнопку «Додому» разом з кнопкою живлення. Через кілька секунд екран має стати чорним. Відпустіть обидві кнопки, і телефон повинен вимкнутись. Якщо утримувати їх довше, пристрій перезапуститься. Як і в попередньому випадку, цей спосіб не підійде для нових моделей iPhone, екран яких не реагує на дотик.

Постарайтеся набратися терпіння

Якщо вищезазначені способи не спрацювали і ви не можете вимкнути iPhone, який не реагує на дотик, просто зачекайте. Згодом телефон може відновитися або просто розрядитися та вимкнутись. Коли ви не використовуєте iPhone і екран завжди активний, батарея розряджається відносно швидко. Проте, якщо екран пошкоджено і не реагує на дотик, вимкнення телефону доведеться чекати набагато довше. Однак цього може і не статися, тому що дисплей, що не використовується, через короткий час просто відключиться.

Якщо дисплей iPhone, як і раніше, не реагує на дотики після перезавантаження, краще звернутися до фахівця. Фахівці визначать причину поломки та запропонують можливі варіанти ремонту обладнання. Для iPhone, на який все ще поширюється гарантійний період, вам потрібно спочатку виключити, що він не був пошкоджений в результаті вашої поведінки.

Також вас зацікавить стаття як налаштувати екран...

Ваша оцінка: