Я шукаю...

Apple встановили ціну на AIRPODS MAX: скільки ж коштують навушники?

AIRPODS MAX

Нарешті AIRPODS MAX з’явились на ринку, чого фанати Apple чекали понад рік. Нові навушники мають набагато більше функцій, ніж менші AirPods: більш тривалу автономну роботу, якісніший звук, швидке і легке підключення. Все це звісно круто, та чи не завелику ціну встановили Apple на навушники? До прикладу, у Великобританії вони коштують 549 £, в США стільки ж але у доларах, в Україні ціна на цей аксесуар стартує від 20 699 грн. Дізнавайтесь також про те як очистити кеш у вайбері.

AirPods Max футляр

Їхній найближчий конкурент Beats Studio 3, котрий має трохи старіший бездротовий чіп, проте практично ті ж самі функції, коштує в Україні 7 500 грн. До того ж тривалість автономної роботи у них краща, практично вдвічі. Користувачі просто обурені такою ціною, а деякі з них заявляють, що за такі гроші в США можна придбати автомобіль.

У своєму оголошенні Apple заявили, що вартість на навушники цілком оправдана, позаяк вони мають преміум-дизайн з особливим революційним механізмом, що дозволяє створити ідеальну герметичність навколо вух. AIRPODS MAX також отримали на боці спеціальне колесико «Digital Crown», що дозволить регулювати гучність та інші функції. До того ж аксесуар отримав цілих 9 мікрофонів.

Навушники продаються зі спеціальною сумкою, такий футляр зменшує живлення AIRPODS MAX до мінімуму, коли вони не використовуються. Хоч ціна на цей пристрій є досить великою, це не відлякує покупців в Україні. А ви б хотіли придбати собі таку річ, звісно за цю суму? Цікавить як увімкнути айфон якщо не працює екран?

Ваша оцінка: