Я шукаю...

Apple могли купити Tesla: Ілон Маск у 2017 році майже продав компанію

Ілон Маск

Генеральний директор Tesla - Ілон Маск, у найважчі часи планував продати компанію її Apple Inc., але головний директор Тім Кук відмовився від даної пропозиції.  Дану інформацію написав Ілон у своєму Twitter. Цікава стаття про те як стерти все з айфонаю.

Він написав ”У найтемніші дні програми Model 3 я звернувся до Тіма Кука, щоб обговорити можливість придбання компанією Apple - Tesla (за 1/10 нашої поточної вартості). Він відмовився приймати зустріч.

Маск зауважив, що Apple планує випустити “електрокар” з використанням літій-залізних фосфатних батарей, які на даний час використовує Tesla у своїх авто. Нагадаємо, що генеральний директор SpaceX та власник Tesla Ілон Маск визнаний найкращим бізнесменом за версією Fortune у 2020. Чому гасне екран телефону при телефонному дзвінку.

Автори "Fortune" після включення Tesla у біржовий індекс S&P 500 дало змогу зробити Ілона Маска другою найбагатшою людиною у світі. Так Маск перемістив Білла Гейтса на 3 місце і зайняв почесне друге місце у рейтингу. Вся інформація про те що таке airdrop.

 

Ваша оцінка: