Я шукаю...

Apple змінила умови ремонту iPhone 12. Тепер можна змінювати Face ID, заднє скло, «материку»

Ремонт iPhone 12

У всієї техніки, що випускається компанією Apple, дуже якісне післяпродажне обслуговування. Тільки це не означає, що всі власники даної техніки повністю задоволені якістю ремонту. Досить часто під час ремонту замінюють не тільки компонент, який зламався, а й суміжні запчастини. Таким чином істотно збільшується ціна за ремонт пристрою. А ще можуть взагалі відмовитися робити ремонт, натомість пропонують зробити платну повну заміну деталей.

Зрозуміло, що у фірми є своє бачення з даного приводу, але для користувачів це означає одне - ще більші витрати. Саме з цієї причини користувачі просили компанію Apple поміняти підхід до ремонту їх техніки, і вони вирішили піти їм назустріч.

Компанія зайнялася розсилкою повідомлень своїм працівникам. У листі було зазначено, що найближчим часом їм буде наданий повний доступ до свіжої інструкції по ремонту обладнання. Завдяки даній інструкції можна буде здійснювати заміну ще більшої кількості зламаних компонентів.

Ще зовсім недавно, щоб здійснити якісний ремонт окремих компонентів, ремонтники були змушені замінювати повністю всю фронтальну панель, або взагалі замінювати прилад на новий. Зараз працівники сервісу можуть спокійно обходитися без усього цього. Тільки для початку варто зрозуміти, що взагалі собою являє iPhone 12.

Також читайте статтю про цікаві функції від Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке iPhone 12?

Відносно недавно компанія Apple випустила iPhone 12. Коли береш в руки цю модель, то відразу відчуваєш різницю між ним і попередньою моделлю, тільки якщо стара модель була товстою та із закругленими краями, а нова виглядає більш охайно. Ще й корпус істотно зменшився, а дисплей нічого не втратив в діагоналі. Нова модель ще й прекрасно стоїть завдяки плоскому торцю. Колірна гамма iPhone 12 вражає своєю різноманітністю тут є:

 • Сині.
 • Зелені.
 • Червоний.
 • Білі.
 • Чорний.

Дисплей дуже якісний, соковитий і барвистий. Камера велика. Якість фото стала ще кращою, а ширококутне знімання можна використовувати навіть в нічний час. Акумулятор теж став міцніше і набагато краще тримає заряд батареї, а система сама приймає рішення необхідно заряджати батарею під зав'язку, чи ні.

iPhone 12 - це просто прекрасний і дуже приємний смартфон, а найголовніше, що має досить приємну ціну.

Щоб Айфон працював краще, прочитайте статтю про те, як чистити кеш.

Заміна Face ID на iPhone 12

Згідно з документами, які були представлені компанією Apple, замінювати можна буде такі деталі:

 • Материнська плата.
 • Датчики.
 • Задня панель.

Тільки камеру в iPhone 12 по цій самій інструкції замінити на жаль не вийде. Звичайно трохи не зрозуміло в чому причина, але якщо враховувати, що компанія прийняла рішення замінювати материнські плати, то причина явно не в скупості фірми.

Раніше їх заміна була взагалі ніяк не здійсненна і з цієї причини компанія завжди пропонувала користувачам проводити заміну смартфонів, заплативши за неї більшу частину вартості нового. Наприклад, можна привести одного медіаменеджера, який свого часу зіткнувся з точно такою ж проблемою. В його смартфон потрапила вода і була порушена герметичність, незабаром він повністю зламався.

Коли він звернувся в сервіс по ремонту, йому заявили, що даний випадок не є гарантійним і йому було запропоновано зробити заміну апарату на новий. Так що на прикладі цієї історії добре видно, що раніше мало кого цікавили інтереси користувачів, по суті ремонтів смартфонів взагалі не проводилося, радує те, що зараз ситуація кардинально змінилася.

Як проходить ремонт iPhone 12

Замінювати елементи, які були перераховані вище, будуть не кожному користувачеві. Згідно з інструкцією, працівники сервісів по ремонту смартфонів будуть змушені особисто переконатися в наявності технічної можливості для здійснення заміни зламаної деталі на нову.

Якщо ми говоримо про зміну датчиків Face ID, доведеться переконатися в тому, що екран працює добре і в повну силу, немає ніяких відхилень зовні. Для заміни заднього скла в повній працездатності повинні бути камера і дисплей.

Переваги ремонту iPhone 12

Існує величезна кількість переваг:

 • Істотна економія коштів клієнта, оскільки ремонт буде коштувати менше ніж покупка нового смартфона.
 • Крім ремонту пошкодженої деталі, можна відразу провести повну діагностику смартфона в одному місці.
 • Турбота про екологію, а в нинішній час це досить важливий фактор.
 • Замінювати можна набагато більше компонентів.

Незважаючи ні на які обмеження, що встановлюються на ремонтні роботи, сам факт того, що Apple пішли назустріч користувачам і стали замінювати додаткові елементи, заміна яких зовсім недавно була просто неможливою. У самій компанії заявили, що таким чином вони дбають про екологічний стан навколишнього середовища, і вони хочуть істотно знизити викиди в атмосферу, раніше заміна будь-яких деталей вимагала їх негайну утилізацію або хоча б перероблювання на виробництві.

На закінчення можна сказати, що компанія Apple навчилася прислухатися до своїх клієнтів, а значить і надалі буде це робити. Компанія стала допомагати своїм клієнтам в збереженні їхніх грошових коштів, зрозуміло, що ремонт телефону в будь-якому випадку вийде дешевше ніж придбання нового. Також можна з упевненістю сказати, що з кожною новою моделлю iPhone стає тільки краще, і це відображається на всіх функціях.

Якщо раніше багато хто боявся купувати смартфон через вартість, то зараз краще купити смартфон, який точно буде якісно працювати багато років. У нових моделях смартфонів покращилося абсолютно все, починаючи з внутрішніх характеристик, закінчуючи дизайном і якістю знімання фото, відео. Тому не варто переживати, компанія Apple піклується про своїх користувачів і прислухається до їхньої думки, яка завжди у них на першому місці.

Ваша оцінка: