headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Скільки днів потрібно працювати, щоб купити iPhone?
19 Січень 2021

Скільки днів потрібно працювати, щоб купити iPhone?

Про новий айфон не мріє хіба що той, хто зовсім не цікавиться технологіями.  Образ айфона давно укорінився в головах як щось статусне і елегантне.  Але чому не варто гнатися за абсолютно новим гаджетом, і які є альтернативи?

Елеонора Русановська

Компанія ICOOLA вирішила проаналізувати середньостатистичну зарплату українців по областям і порахувати скільки днів знадобитися людині щоб заробити на новенький айфон, в залежності від місця розташування.  Тобто буквально розрахувати грошовий еквівалент кількості зусиль в днях.

Вартість 12 айфона варіюється від 27 тисяч гривень за модель Mini і доходить до 47 тисяч гривень за модель Pro Max.  Для підрахунку візьмемо щось середнє і найпопулярніше.  Таким є iPhone Apple 12 з повною комплектацією і пам'яттю на 128GB.  Його ціна становить 37 000 гривень.

iPhone 12

Далі, для порівняння візьмемо показники середньої заробітної плати по найбільшим областям України.  За даними міністерства фінансів, середня зарплата в місяць в місті Київ становить 17582 гривень, у Донецькій області - 12781 гривень, у Дніпропетровській - 11980 гривень, в Харківській - 10383 гривень, а у Львівській та Одеській по 10661 гривень та 10714 гривень відповідно.  З цього випливає, що робочих днів, витрачених на покупку тренда, в Києві буде - 63, в Донецькій області - 87, у Дніпропетровській - 93, у Харківській - 107, і приблизно по 104 в Одеській і Львівській областях.

Додамо для порівняння найближчі країни Європи.  Наприклад, в Польщі, щоб отримати новинку доведеться відпрацювати всього 28,3 днів, а в сусідки Румунії - 37,8 днів.

Які можуть бути альтернативи?

Існує більш просте рішення, ніж їхати на заробітки за кордон, купити б у iPhone.  Ще одним трендом сучасності стала, безумовно, екологія.  Екологічність процесів відстежується в будь-якій галузі.  На жаль, про виробництво телефонів не можна сказати того ж.  Тільки на виготовлення одного смартфона на нашій планеті з'являється 130 кг сміття.  На створення кожної комплектуючої йде величезна кількість земних і водних ресурсів.

До 90% шкідливих викидів в атмосферу припадає на етап виробництва телефону.  Не кажучи про те, що після використання сам девайс стає звичайним відходом і в багатьох країнах утилізується без належних норм.  За підрахунками екологів, до 2050 року рівень забруднення саме від виготовлення відповідної техніки виросте і складе 15% від загальної кількості.

Але навіщо так жертвувати майбутнім, якщо зараз можна відмовитися від нав'язливої ​​ідеї переспоживання.  Тим більше дана позиція входить в моду.

recycle

Телефони колишнього вживання

Використання айфона колишнього вжитку перестало бути чимось непристойним і має ряд переваг:

  •  По-перше, не доведеться довго чекати надходження товару, що цікавить.
  • По-друге, є можливість істотно заощадити і залишитися з сучасним і стильним гаджетом.
  • Ваш «новий» телефон вже буде перевірений на наявність недоліків, адже зазвичай вони розкриваються в перші місяці використання.
  • Виробники iPhone якісно роблять свою справу, тому телефон можна використовувати довгі роки.

Ремонт iPhone

Подумайте, перш ніж позбавлятися від чергового телефону на користь нового, і збирати гроші відмовляючі собі в інших радощах, чи не краще полагодити свій рідний?  Колись, ви з такою ж радістю брали його в магазині, а зараз готові перетворити в простий «шматок сміття», що забруднює навколишнє середовище.  Всі деталі є в доступі, а довірившись професіоналам, можна дати «друге життя» улюбленому смартфону. Тенденції змінюються, а усвідомлене споживання залишається.

ремонт айфон

На нашому сайті ви знайдете будь-яку модель iPhone бу. І зможете проконсультуватися й отримати повну інформацію про гаджети, і модифікації, якщо такі проводилися, а також дізнатися все необхідне для ремонту вашого смартфона на вищому рівні.

Давайте збережемо довкілля разом.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чому варто завантажити Grand Theft Auto III
05 Березень 2021

Огляд гри з 2011, чому це культова гра

Підкорення світу TikTok, вигадана чи реальна конкуренція з Instagram YouTube
05 Березень 2021

Популярність ТікТоку щодня набирає своїх обертів. ICOOLA знає, чи створює ця соцмережа конкуренцію Інстаграму 

Як зберегти батарею на пристрої з перших днів користування iPhone
04 Березень 2021

Детальна інструкція, як вберегти АКБ від зношування