Я шукаю...

Підсумки Google I/O 2021

Google I/O

Величезна корпорація гугл розвивається з кожним днем ​​і підносить світу нові презентації своїх творінь і проєктів. Інноваційні розробки спрямовані в першу чергу на інтереси звичайного споживача і являють собою поліпшені функції обладнання, яке давно полюбилося шанувальникам Google.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке Google I/O

Google I/O - це щорічна презентація, яка підсумовує по всіх розробок і показує користувачам нові можливості систем функціонування. Компанія обумовлює проєкти й подальший розвиток відкритих технологій, а також сервісних інструментів гугл. Онлайн-сервіс, який представила команда ще кілька років тому, став дуже популярним в усьому світі. Через зручності його використання, а також маси переваг в застосуванні, розробники продовжують удосконалити цю технологію, покращуючи безліч моментів і надаючи клієнтам ще більше розширення меж.

Конференція проводиться в величезному виставковому центрі в місті Сан-Франциско іменованому також конгрес центр Джорджа Р. Плоскінь. Подія світового масштабу вперше поклало основу своєї діяльності у 2008 році й успішно функціонує щороку до сьогодні. Єдиним винятком став минулий 2020 й рік, в який через епідемію коронавірусної інфекції вона була спочатку перенесена, а за підсумком не відбулася і зовсім.

Варто прочитати: Міфи про смартфони які досі вводять користувачів в оману.

Google I/O 2021

Новинки від Google I/O 2021

В цьому році, корпорація запропонувала безліч цікавого контенту, який радує як звичайних користувачів програми, так і професіоналів у сфері IT технологій.

  • Google smart canvas. Покликаний ще більше вдосконалити віддалений доступ до проєктування командної роботи. Управління даним сервісом дає безліч нових інструментів, що допомагають максимально комфортно задавати поставлені цілі й продумувати всі етапи кроків до них. Проєкт дозволяє вставляти гугл презентації, гугл таблиці, а також інтегрувати їх для доступу всім учасникам офісу. Також функція дає можливість проводити прямі відеоконференції. При цьому, софт удосконалив програму і тепер вона оснащена глушником шуму і відео коректором, завдяки чому всі учасники події отримують чітке зображення і звук. Цікавою опцією є вбудоване розпізнавання гендерної та расової нейтральності. Чітке зображення працівників вимагає коректної подачі зовнішнього вигляду співробітника, тут оцінюється лише бачення співробітника як професіонала, незалежно від статі та віку. Розробники обіцяють доступність даного проєкту для студентів, учнів та бізнесів.
  • Google LaMDA. Голосовий помічник майбутнього тепер може бути вбудований в ваш комп'ютер з новою розробкою Google I/O 2021. Ще ніколи прорив в цій сфері не заходив так далеко. LaMDA може давати голосові відповіді своїм користувачам на будь-які питання, що стосуються тем науки, політики або звичайних речей. Презентація показала діалог, в якому інноваційна програма виступає в ролі планети Плутон, а потім літака зробленого з паперу. Система штучного інтелекту ніколи не повторить один і той же діалог двічі, а його розвиток залежить від заданої тематики та питань користувача. Це неймовірно цікаво і сучасно! Вбудований менеджер стежить також за станом паролів і не дозволяє скомпрометувати, відправляючи власникові повідомлення про будь-які подібні спроби.
  • Google карти. Опція давно всім відома і потрібна, стала ще більш вдосконаленою. Додаткова реальність і деталізація зображуваної місцевості - тепер користувач може побачити не тільки будинки та дороги, але навіть світлофори й пішохідні переходи вулиць. Система видає координати з урахуванням інформації про рівень завантаженості, якщо мова про заклади громадського харчування та закладах громадського користування. Це дуже важливо якщо мова про туристичні центри.

Варто прочитати: Як швидко знайти будь-яку фотографію на смартфоні?

Google I/O 2021

  • Оновлення дизайну 12 андроїда Material You. Лаконічність і яскравість стилістики смартфонів стає ще більш вдосконаленою. Наприклад, тепер клієнти придбали нове обладнання можуть самостійно вибирати колірну гамму пікселів зображення, а також штучний розум має опцію підбору шпалер на дисплеї в тон одягу і навколишнього простору. До того ж Google попрацював над меню і дисплеєм і задані команди тепер будуть виконуватися ще оперативніше. На власні очі переконатися у всіх заявлених характеристиках, розробник пропонує вже цієї осені, коли андроїд надійде в продаж і буде доступний до покупки всім користувачам у світі.
  • Акцент на медицині. Google планує свої кроки, ретельно зіставляючи їх зі світовими подіями. Програми будуть вміти зчитувати стан здоров'я людини, аналізуючи його зовнішній вигляд, а також конкретні частини тіла (волосся, нігті, шкіра). Сфотографувавши проблемну ділянку на поверхні тіла, користувач зможе передати ці дані в програму від Google й отримати діагностику. Проєкт запущений з можливістю розпізнавання всіляких 288 захворювань. Медична функція вже активно впроваджується в використанні в країнах Європи.
  • Project Starline від Google. Це впровадження розробок, які максимально правдоподібні та практично не відрізняються від справжніх людей.

Google I/O 2021

Висновки

Минула конференція вже увійшла в історію, як і всі попередні заходи компанії Google. Її фахівці копіткою працею доводять всьому світу, що не всі ще придумано і попереду нас чекає ще більше інновацій, які зроблять наше життя ще яскравіше, а споживання розумніше. Так, спікери конференції підкреслили, що сьогодні, корпорація з її центрами на 90% екологічні й не виробляють вуглекислий газ.

Хоч саме устаткування подавалося тільки як презентації, але кількість проєктів, над якими працює технологічний гігант просто вражає. В недалекому майбутньому ми з вами зможемо скористатися всіма вище заявленими й не тільки, опціями та потримати новинки розробника у власних руках.

Ваша оцінка: