Я шукаю...

Bad North: Jotunn Edition: особливості та рекомендації щодо проходження

Bad North: Jotunn Edition на Айфон

Bad North: Jotunn Edition – стратегія присвячена війні з вікінгами. А головна особливість гри полягає у тому, що користувач ніколи не дізнається хто й звідки на нього нападе. Наступна атака може розпочатися несподівано для всіх. І якщо, гравець буде до всього цього не готовим, то все може погано завершитися. При цьому Bad North: Jotunn Edition не має ознак рамдомності, все ж певне відчуття того що може відбутися найближчим часом присутнє.

Крім цього, гра не завжди може здаватися зрозумілою, тому вона сподобається далеко не кожному геймеру.

Гра представлена у жанрі Tower Defense від шведської студії Plausible Concept. Над створенням даної гри працювало відразу три відомих розробники. Перший відомий роботою The Division, другий написав декілька відомих треків для Among The Sleep, а ось третій брав участь у створенні Little Big Planet. Тому можна стверджувати, що склад команди досить різний, але все ж гра на диво вийшла чудовою. Вона стирає всі грані між RTS та Tower Defense.

Гра на Айфон Bad North: Jotunn Edition

Перебуваючи в ігровому світі доведеться командувати декількома військами для того, щоб захистити весь острів від нападів. Адже це і є основною місією гри.

При цьому відразу буде багато островів, які пов’язані між собою. Захистивши один можна просуватися на вищі рівні. Але поступово, старі острови будуть недоступними, тому очевидно, що захистити всі не вдасться.

Bad North: Jotunn Edition – це чудовий, але водночас жорстокий світ, який відбувається у режимі реального часу. Потрібно розробити власну стратегію й зробити все, щоб захистити острів від нападу. Необхідно віддавати наказ підданим, використовувати тактичні переваги відповідно до особливостей кожного з островів. Помилка може коштувати дорого - втратою підданих.

Читайте також: Особливості та нововведення GTA San Andreas.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Особливості геймплею Bad North: Jotunn Edition взлом

Bad North: Jotunn Edition – унікальна захоплива гра, яка має велику кількість особливостей. Звичайно, такий сюжет припаде до душі далеко не кожному, але все ж на продукт знайдеться своя цільова аудиторія.

Основні моменти

Ігровий процес досить простий, проте з перших днів запуску гри стати на один рівень з досвідченим гравцем все ж не вийде.

В управлінні геймера буде декілька військ, які будуть переміщатися з одного острову на інший. На кожному з яких будуть будинки, які й доведеться захистити, здійснюючи переміщення військ в режимі реального часу.

При цьому тут зовсім не йде розмова про лінійність. А якщо буде насуватися загроза користувач може самостійно обрати острів який потрібно відвідати. Кожен острів матиме особливості, наприклад наявність важливих споруд, військ які готові приєднатися.

В один бій можна брати до чотирьох підрозділів. Головне, потрібно ретельно стежити за кількістю солдатів, адже якщо всі загинуть, то гра завершиться. Під час бою для відновлення сил деяких бійців потрібно переміщувати до будинків після чого вони будуть виходити відновленими. Варто зазначити, що після бою війська автоматично відновлюватися.

Крім цього, важлива особливість – відсутність опції збереження. Лише при вході та виході з гри, тому всі прийняті дії – важливі, адже змінити їх не вийде, вийшовши з гри не зберігши її.

Бій

Варто зазначити, що практично всі острови – це території з відкритим простором. Вікінги будуть намагатися зруйнувати спорудження і по можливості ігнорувати й оминати війська, щоб обійтися меншими втратами.

За кожен збережений будинок геймер буде отримувати золоту монету. Отримані кошти можна буде вкладати не лише у відновлення поселень, але й у військо. Тому варто подбати, щоб під час бою було зруйновано небагато споруджень.

Важливим моментом геймплею є перепади рівнин. Так завдяки цьому на деяких островах будинки розміщені на невеликих підвищеннях і дістатися їх можливо лише двома способами.

На хід бою також можуть вплинути різноманітні артефакти, які можна знайти на острові. Так, один може допомогти поповнити військо, інший – підірвати все навкруги і так далі.

Інші особливості

В грі Bad North: Jotunn Edition можна зустріти відразу 4 види військ, а саме:

  • новачки;
  • мечники;
  • лучники;
  • копійники.

Для розвитку війська й потрібні золоті монети. Так маючи 6 монет з’явиться можливість покращити навички одного з вище перелічених видів.

Bad North: Jotunn Edition інформація про гру

На острів було здійснено напад, король був убитий від рук вікінгів. До влади прийшов гравець, який опиниться на місці сина померлого короля. Проте на нього покладене зовсім нелегке завдання – допомогти своєму народові. І при цьому, попри недосвідченість, права на помилку немає.

Інформація про гру Bad North: Jotunn Edition

Ідеальним описом гри буде вираз – «чарівна жорстокість». Під контролем гравця опинитися можливість здійснювати управління всім ходом захисту земель та народу. Виконуючи це все можна буде також зрозуміти й глибину гри – за простим управлінням ховається динамічна бойова модель. І такий момент не просто приваблює нових гравців такого жанру, але й вже досвідчених геймерів.

Потрібно продумувати кожен хід, який буде направлений на те, щоб зупинити ворога. Якщо гравець втрачає одного командира – його вже не вдасться повернути, а от якщо під час битви буде вбито всіх воїнів – гра завершиться.

Потрібно вдало розставляти війська, адже на кожен хід ворог має відповідь.

Особливості проходження гри Bad North: Jotunn Edition на iOS

Bad North – це мінімалістична стратегія в режимі реального часу. Гравця очікує класичний гейплей з однією особливість – можливість здійснювати управління переміщення власних військ. Геймера чекає захоплива гра у якій доведеться відбиватися від наступу ворога використовуючи при цьому тактичні хитрощі та різноманітні покращення.

Особливості сюжету

В грі Bad North: Jotunn Edition практично відсутня яскраво виражена сюжетна лінія. Його елементи можна зустріти лише після першого запуску гри, та на фінальному епізоді.

Вікінги повстали й лише принц та принцеса можуть їх заспокоїти. Однак як виявляється вони перебувають у сварці.

Потрібно ввімкнути перезапуск рівнів

При початку кожного проходження буде можливість поставити відмітку напроти «Дозволити перезапуск рівнів». Особливо така можливість знадобиться новачкам даного жанру. Це не лише допоможе відновити власні сили після проходження, але й стане досить хорошим інструментом навчання.

Виконавши такі діє з’явиться можливість грати одні й ті ж рівні використовуючи різну тактику й тим самим бачити як змінюється ситуація при різних діях.

Однак такі дії можуть стати корисними лише як додаткове навчання при знайомстві з Bad North: Jotunn Edition. Коли все у грі буде зрозумілим, опцію дуже просто можна відключити.

Необхідно захищати не лише будинки

Кожен поєдинок – це можливість отримати золото для покращення поселення, а особливо знадобитися у випадку якщо будинки будуть зруйнованими. Щоб дійти до фінального епізоду потрібно заробити багато золота і логічним буде захищати будинки та інші спорудження від нападів.

Стратегія у грі Bad North: Jotunn Edition

Проте, тактика поставити війська навкруг будинків не є правильною. Набагато доцільнішим буде захистити весь острів, а не лише його частину. А особливо, якщо враховувати момент того, що ворог який пересувається пішки особливо є небезпечним. Такі вікінги можуть рухатися куди завгодно. Якщо ж вони на човні, то гравець зможе не просто бачити їх, але й направляти таким чином, щоб захистити себе.

Крім цього, можна скористатися наступною порадою – штовхнути ворога назад у воду. Після такої дії велика кількість ворожих військ загине.

Режим сповільнення

Використовувати сповільнений режим можна у власних інтересах. Так, наприклад, можна обирати війська, навіть якщо необхідність переміщення відсутня. Це дозволить спостерігати за всім.

Що правда, тут існує ризик після такої дії перейти у пришвидшений режим, навіть якщо це буде не зовсім доцільно. Але й в такій ситуації є вихід. Потрібно використати хитрість, яка знову дозволить потрапити в сповільнений режим. Потрібно здійснити переміщення двійним натиском. Так, під час першого буде команда переміщення, а от при другому дії знову сповільняться.

Щоб досконало заволодіти технікою доведеться потренуватися.

Невеликі пастки спростять процес проходження

Більша частина гри проходить навіть не у боротьбі, а в очікуванні та спостеріганні. Однак в грі є деякі нюанси, які можуть бути використаними для знищення власних військових потужностей. Тому потрібно влаштовувати засади та знищувати ворогів своєчасними атаками з певних місць.

Створення пасток у грі Bad North: Jotunn Edition

Все це означає, що гравець повинен розмістити свої сили за прірвами. Це допоможе переконатися, що вони не будуть оточеними при наближенні ворога. А от при нападі, після такого ходу буде достатньо просто перемістити піхоту у лінію супротивника.

Ця дієва стратегія забезпечить захист військ до того моменту поки вони не вступлять у бій з ворогом.

Grid Autosport на iOS: не менш цікава гра, дізнайтесь особливості гри і як її скачати

Особливості графіки Бед Ноз на Айфон

Досить рідко стратегії цінять за даний пункт, однак не в такому випадку. В Бед Ноз все по-іншому.

Це напевно одна з естетичних стратегій. І при цьому не варто відносити гру до категорії милих, або щось у даному роді. Весь острів буквально буде залитий кров’ю. А от естетику формує поєднання, красивої картинки з жорстоким кривавим видом. І все буквально може вразити новачка.

Музичне супроводження гри

Атмосфера Bad North – затяжна. Тут є мотиви чогось норвезького, що змусить зануритися якомога глибше в ігровий світ.

Спостерігаючи за хвилями та туманом, при цьому з відповідним музичним супроводом можна потрапити у стан трансу. Проте не варто розслаблятися, адже в будь-яку мить на острів можуть напасти. А один невірний крок приведе до того, що гру доведеться почати спочатку.

Чому Bad North: Jotunn Edition варто завантажити на Айфон

Гра на iOS Bad North: Jotunn Edition звичайно через деякий час все ж може набриднути й у цьому немає нічого страшного. Проте в перші години занурення в цей дивовижний світ неможливо буде відірватися.

Переваги та недоліки Bad North: Jotunn Edition

Прочитайте також: Тепла меланхолійна історія під назвою Old Man's Journey. Огляд зворушливої гри.

До того ж скачати гру на Айфон досить просто, потрібно знайти її в App Store. І це варто зробити, адже гра має велику кількість позитивних моментів, серед яких:

  • чудова графіка з неймовірною атмосферою, яка дозволяє буквально увійти у транс;
  • гравець має можливість самостійно розробити тактику та стратегію, однак всі ризики він також бере на себе;
  • несподіваність, геймер ніколи не зможе вгадати, коли відбудеться напад і це робить гру досить цікавою;
  • можна дуже швидко зрозуміти суть, але пройти Bad North з першого разу все ж не вийде.

Варто зазначити, що Bad North: Jotunn Edition потребує від гравця багато вільного часу. Потрібно детально обдумувати дії, лише це дозволить просуватися далі. Однак завантажити гру на iOS варто, щоб насолодитися неймовірною графікою та незвичайною атмосферою.

Ваша оцінка: