Я шукаю...

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси?

Що таке r-sim і як його налаштувати? - Icoola.ua - фото

Якщо ви хоча б трохи цікавитеся технікою, то, напевно, чули такий термін, як R Sim. Коротко кажучи, Р Сім - це спеціальний адаптер, до якого вставляється SIM-карта, щоб заблокований під конкретного оператора телефон міг працювати з будь-якою іншою SIM-картою. Звідки беруться такі пристрої? Все дуже просто. Деякі оператори, щоб змусити людей користуватися їхніми тарифами, блокують телефони для роботи лише з їхніми SIM-картами і продають їх за такою низькою ціною, що гріх не купити такий телефон.

Із свого особистого досвіду скажу, що покупка заблокованого під оператора телефона річ неприємна. Певні оператори можуть мати приховані правила: наприклад обов'язкове поповнення рахунку на кругленьку суму. Стандартний тариф для усіх людей - 200 грн, а вам прийдеться оплачувати 500 і користуватися таким тарифом понад 1.5 року. Коли пересічний абонент дізнається про такі вимоги його охоплює жах, але тут на допомогу приходить спеціальний адаптер R Sim. Здавалось би проблема вирішена, але не тут то було, адже ця технології має свої ризики, про які ми поговоримо нижче. До речі про ризики, сьогодні дуже багато користувачів пробують капкут скачати на айфон з різних сайтів, що не завжди добре. Ми розібрали всі можливі варіанти, як встановити цей відеоредактор на айфон.

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси - фото 2 - icoola

Як працює R Sim?

R-Sim (друга назва – турбосімка) є спеціалізованою мікросхемкою, виготовленою на гнучкій основі. Зовнішній вигляд нагадує ультратонку прокладку, що вміщується всередину смартфона із сімкою. Вона знаходиться під карткою і призначена для того, щоб розблокувати iPhone, залочений під іноземного оператора стільникового зв'язку.

Модернізовані чіпи можуть розблокувати айфони таких моделей

Які айфони підтримують R Sim
Модель Чи підтримує R Sim?
7, 7 Plus Так
8, 8 Plus Так
X, XR, XS, XS Max Так
11, 11 Pro, 11 Pro Max Так
SE 2 Так
12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini Так
13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini Так
14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus Так
14, 15 Pro, 15 Pro Max, 15 Plus Так


Цей інноваційний інструмент дозволяє користувачам легко змінювати мобільних операторів без необхідності виконання джейлбрейку, зберігаючи при цьому гарантію на пристрій непорушною. Просто вставте вашу SIM-карту разом з чіпом R-SIM у слот для SIM-карти, і ви одразу зможете насолоджуватися свободою використання мереж 3G, 4G, LTE, EDGE та MMS. Ця проста у використанні технологія "Plug and Play" робить процес розблокування надзвичайно зручним, не потребуючи додаткових налаштувань або технічних втручань.

Ризики використання R Sim

Я думаю, що ви повинні усвідомлювати всі ризики використання R Sim у 2024 році. В першу чергу, заплативши від 20 доларів за R Sim, ви повинні розуміти, що ця технологія може не спрацювати, адже все залежить від конкретного продавця та програматора таких адаптерів. Є висока ймовірність того, що такий чіп просто не спрацює. Ще раніше, я неодноразово зустрічався з ситуацією, коли придбані R Sim не спрацьовували, а всі витрати в такому випадку падали на компанію. Це дуже делікатна справа, адже заблокування кожного оператора індивідуальне та може потребувати іншого адаптера.

Однак, не дивлячись на ці ризики, багато користувачів вдаються до використання R Sim через їх доступність та можливість обійти обмеження, накладені операторами мобільного зв'язку. Важливо зауважити, що такий підхід може не лише призвести до втрати гарантії на пристрій, але й поставити під загрозу його функціональність через потенційні програмні несумісності.

Крім того, законодавство щодо використання таких пристроїв може значно варіюватись залежно від країни, і в деяких випадках користувачі можуть стикатися з юридичними наслідками. У країнах, де застосування R Sim є нелегальним, користувачі ризикують зіткнутися не лише з втратою доступу до послуг оператора, але й з можливими штрафами чи навіть кримінальною відповідальністю.

Тим не менш, на ринку існують альтернативні методи розблокування пристроїв, які можуть бути більш безпечними та законними. Наприклад, багато операторів пропонують офіційні послуги з розблокування після певного періоду використання або при виконанні певних умов. Користувачам, які бажають використовувати свої пристрої в інших мережах або країнах, слід розглядати ці варіанти як більш надійну та законну альтернативу використанню R Sim.

Враховуючи ці аспекти, користувачам необхідно ретельно зважувати всі "за" та "проти" перед тим, як вдаватися до використання R Sim або подібних пристроїв. Обізнаність про потенційні ризики та законодавчі норми є ключовою для уникнення небажаних наслідків та забезпечення безперебійної роботи мобільного пристрою.

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси - фото 3 - icoola

Крім того, чіп підтримує роботу з версіями оперативної системи iOS – від iOS 7 до останьої прошивки IOS 17 з наступними оновленнями.

Удосконалені варіанти чіпа r-sim досить прості у застосуванні, тому впоратися з його установкою можуть навіть недосвідчені користувачі, адже це відбувається на інтуїтивному рівні. Сьогодні існує безліч компаній, що займаються виробництвом якісних турбосімок. Серед них варто виділити:

 • Gevey Aio;
 • Heicard;
 • X-Sim;
 • Rebelios;
 • R-Sim.
   

Вони відрізняються за ціновою категорією, функціональністю, наявністю або відсутністю тих чи інших опцій. Вибір потрібно робити, виходячи з моделі вашого телефону. За допомогою адаптера ви можете змусити заблокований айфон нормально функціонувати та налаштувати його відповідно до умов українських операторів зв'язку, включаючи:

 1. Vodafone;
 2. Lifecell;
 3. Kyivstar та інші.

Навіть якщо ви зіткнулися з тим, що iPhone знаходиться в режимі активування, а при спробі включити його видається системний збій зі словами "Ваша Сім-карта недоступна", ви зможете легко підключити ваш пристрій за допомогою чіпа r-sim.

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси - фото 4 - icoola

Для чого потрібний R-Sim

Чіп R-Sim використовується для розблокування Iphone, який прив'язаний до закордонних операторів стільникового зв'язку, включаючи навіть:

 • Vodafone;
 • Lifecell;
 • Sprint;
 • T-Mobile;
 • AT&T;
 • Cricket;
 • Orange;
 • Softbank;
 • Kyivstar та інші;
   

При цьому у користувача абсолютно відпадає необхідність попередньо набирати оператора або шукати досвідчених фахівців, які допоможуть вирішити проблему айфона. Щоб успішно розблокувати Р-сім, потрібно придбати спеціальний чіп, сімку того оператора зв'язку, яку планується використовувати, і підігнати її до відповідного розміру. Після цього проводиться настроювання.

Адаптер R-Sim з'явився на ринку в 2019 році, і на сьогоднішній день він підтримує понад двісті операторів мобільного зв'язку та всі чинні версії оперативної системи під назвою IOS. Для того, щоб розпочати активне, повноцінне використання айфону, необхідно просто налаштувати смартфон та чіп. Однак перед цим важливо дізнатися докладну інформацію про те, якого оператора мобільного зв'язку прив'язаний куплений пристрій. Після проведення нескладного налаштування людина зможе використовувати свій айфон з усіма функціями та без обмеження.

Відзначимо, що раніше ми говорили про те, як виключити айфон: детальна інструкція від ICOOLA

Причини, з яких варто купувати R-sim

Багато людей замислюються над тим, чи варто купувати R-sim. Відповідь очевидна – звичайно, так, адже купуючи заблокований айфон за кордоном, людина не зможе ним користуватися на території України або в будь-якій іншій країні, крім тієї, де вона була придбана. Якщо порівнювати офіційне розблокування та застосування чіп-карти, то в першому випадку у користувача з'являється можливість експлуатувати смартфон без обмежень та додаткових дій, проте, незважаючи на це, він досить невигідний, а іноді і неможливий. Це обумовлюється такими причинами:

 1. цінова категорія – вартість розблокування в деяких операторів може становити понад 100 доларів, наприклад, у США це T-Mobile та Sprint;
 2. відсутність можливості зробити розлочку - проведення офіційної процедури може бути неможливим у тому випадку, якщо смартфон числиться на дійсному контракті, на ньому є борг, він був викрадений або оператор взагалі не розблоковує телефони.

Що стосується R-sim, то його ціна досить демократична і безпосередньо залежить від того, на якій версії прошивки працює смартфон, а також від його моделі. Цей пристрій коштуватиме близько 150-200 гривень. Варто зазначити, що цей спосіб розблокування доступний лише для айфонів, випущених не раніше моделі 4s. Звичайна версія iPhone 4 такому методу розлоку не підлягає.

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси - фото 5 - icoola

Детальна інструкція налаштування чіп-карти

Процедура налаштування чіп-карти не складає жодних труднощів. Користувач повинен виконати кілька простих кроків:

 1. безпосереднє придбання R-SIM;
 2. розпакування;
 3. підкладка під власну робочу сім-карту;
 4. вставка отриманого сендвіча в лоток, що йде в комплекті з чіп-карткою;
 5. розміщення лотка в гніздо телефону;
 6. перезавантаження смартфона, після якого на дисплеї з'явиться кілька службових екранів;
 7. вибір відповідної версії оперативної системи iOS та моделі айфона (у тому випадку, якщо ваш варіант оперативної пам'яті відсутній, слід зупинитися на останній);
 8. вибір оператора, на якого було заблоковано смартфон;
 9. повторне перезавантаження айфону.

Після того, як телефон буде перезавантажено, він зможе зловити мобільну мережу, і таким чином людина зможе користуватися нею без обмежень. Така послідовність дій може бути зроблена виключно один раз або за необхідності необхідно змінити сім-картку. Варто зазначити, що при включенні та вимкненні, а також після перезавантаження подібні кроки виконувати не потрібно. Крім того, існує ще один невеликий нюанс – для того щоб підключити мобільну мережу, потрібно зайти в меню налаштувань і активувати режим роумінгу даних. Якщо ви не хочете так сильно ускладнювати роботу, подумайте про покупку айфона з Neverlock.

R-sim та Neverlock - в чому різниця?

Багато людей, які купили або тільки планують придбати смартфон від виробника Apple, напевно, чули про такі пристрої, як R-sim і Neverlock, і коли настає момент покупки, вони задаються питанням про те, які їх головні відмінності. Щоб розібратися з цими поняттями, необхідно докладніше ознайомитися з їх особливостями:

 1. Це слово перекладається з англійської як «Ніколи не заблокований». Неважко здогадатися, що ця категорія мобільних пристроїв не прив'язується до конкретного оператора мобільного зв'язку. З ними все досить просто – треба купити смартфон, вставити в нього свою сім-картку та користуватися.

Переваги системи Neverlock:

 • використання смартфона без обмежень функцій та мобільної мережі;
 • зручність у налаштуванні.
   

Що стосується недоліків, то він лише один – висока ціна, недоступна мешканцю середнім рівнем доходу нашої країни.

 1. R-sim (синоніми до слова – Unlock, Gevey).

Ця категорія смартфонів відрізняється тим, що спочатку, на момент їхнього релізу на ринку, вони були прив'язані до певного оператора стільникового зв'язку. Для того, щоб дані пристрої нормально функціонували на території України, слід придбати спеціальний чіп-адаптер, завдяки якому можна легко розблокувати телефон і спокійно використовувати з нашим покриттям. Турбосімка встановлюється разом із карткою в боковий слот смартфона, після чого проводиться налаштування, і з цього моменту айфон повністю готовий до експлуатації.

Що таке R-Sim в iPhone і які його мінуси - фото 6 - icoola

Серед головних позитивних сторін Unlock слід виділити:

 • доступну цінову категорію;
 • повноцінну мультимедійну функціональність.
   

Щодо недоліків, то до них відносяться:

 1. необхідність виконання налаштування Gevey для подальшого нормального використання пристрою;
 2. проблема з оновленням версії прошивки айфона, тому що в цьому випадку доведеться наново налаштовувати систему.

Часто люди задаються питанням про те, як з р-сім зробити неверлок. Це досить просто, знову ж таки, варто просто зробити спеціальне налаштування, використовуючи покрокову інструкцію, після чого айфон стане придатним для користування.

Варто відзначити, що в плані функціонування смартфонів, чи то Neverlock або Unlock, немає жодної різниці. Користувач може однаково експлуатувати мультимедіа, проводити інсталяцію додатків та програм, використовувати інтернет та інші функції iPhone.

Де купити R Sim?

Сьогодні, знайти R Sim в Україні з гарантією доволі важко. Наша компанія радить уникати покупок з рук. Завжди уточнюйте у покупця чи є повернення протягом 14 днів. Окрім цього перепитайте чи сумісна прошивка з тим чи іншим оператором, смартфоном та версією операційної системи iOS. Основні правила, які слід дотримувати при покупці:

 1. Перш за все, розгляньте можливість покупки R Sim через офіційних дистриб'юторів або великі ритейлери, які пропонують продукцію з гарантією та обслуговуванням. Це може забезпечити вас додатковим спокоєм щодо автентичності та сумісності продукту.
 2. Перед покупкою завжди звертайте увагу на відгуки інших покупців. Вони можуть дати цінне уявлення про якість продукту та рівень обслуговування постачальника.
 3. Переконайтеся, що продавець пропонує надійну технічну підтримку на випадок проблем із сумісністю або використанням R Sim. Це важливо, оскільки можуть виникнути питання або проблеми, які потребують професійної допомоги.
 4. Забезпечте, що умови повернення товару та гарантійні зобов'язання чітко визначені та прийнятні для вас. 14-денний період повернення є стандартною практикою, але важливо переконатися, що ці політики легко застосовуються.
 5. Детально уточнюйте у продавця сумісність R Sim з вашим смартфоном, версією операційної системи iOS та мобільним оператором. Це критично важливо, оскільки не всі R Sim картки працюватимуть з усіма пристроями чи операторами.
 6. Шукайте продавців, які пропонують інструкції або освітні матеріали про використання R Sim. Це може допомогти уникнути помилок під час установки та використання.

Враховуючи ці поради, ви зможете уникнути більшості ризиків, пов'язаних із придбанням R Sim, і забезпечите собі найкращий досвід використання вашого заблокованого смартфона.

Друзі, також вам слід розуміти, що якщо Р Сім не спрацювала з першого разу одразу ж звертайтесь до продавця. Додаток до сім-карти повинен вставлятись легко і заходити як звичайний лоток для сім, без додаткових зусиль. Усі R Sim виготовляються в Китаї.

Висновок: чи варто використовувати Р Сім?

Досі сумніваєтесь, чи варто купувати айфон з r-sim2024? Якщо ви плануєте придбати айфон, виготовлений на території іншої країни і привезти його в Україну, то без цього пристрою вам просто не обійтися. Таким чином, ви не тільки зробите вигідну покупку смартфона, але й зможете добре заощадити на розблокуванні телефону, прив'язаного до закордонного оператора.

Друзі, зрештою не рекомендуємо вам купувати смартфони, які розблоковані через р-сім. Найкраще - обирати смартфон, що працює зі всіма операторами України. Ну і не забувайте читати блог ICOOLA, адже ми завжди пишемо щось цікаве, наприклад як завантажити музику на айфон безкоштовно

 

Ваша оцінка: