Що таке r-sim і як його налаштувати?

Що таке r-sim і як його налаштувати?

Зміст

R-sim: опис пристрою, необхідність придбання на території України

 Багато людей, напевно, чули таке слово, як Р-Сім - це позначення пристрою, завдяки якому можна використовувати залочений по оператору Iphone. Ви стали одним із тих щасливчиків, яким вдалося купити новий iPhone за рекордно вигідною вартістю ще й із країни виробника – Сполучених Штатів Америки? Смартфон вже у вас на руках, але, на жаль, виявили, що він не розпізнає мобільну мережу та видає сповіщення про несправність sim? Не варто засмучуватися, адже така ситуація цілком стандартна і вирішується в короткий термін.

Для того, щоб вирішити проблему, слід переконатися, що вона пов'язана з прив'язкою айфона до закордонного телефонного оператора. Це свідчить про те, що використовувати його можна тільки на території тієї країни і з тією sim-картою, де він був куплений. Однак це зовсім не означає, що користувач повинен дотримуватися таких умов. На щастя сьогодні існує чіп-карта, завдяки якій людина може повноцінно використовувати айфон прямо в день покупки.

Що таке r-sim і як його налаштувати? - Icoola.ua - фото 1

Опис чіп-адаптера

R-Sim (друга назва – турбосімка) є спеціалізованою мікросхемкою, виготовленою на гнучкій основі. Зовнішній вигляд нагадує ультратонку прокладку, що вміщується всередину смартфона із сімкою. Вона знаходиться під карткою і призначена для того, щоб розблокувати iPhone, залочений під іноземного оператора стільникового зв'язку.

Модернізовані чіпи можуть розблокувати айфони таких моделей:

 • остання версія iPhone 4 – 4s;
 • 5, 5С, 5S;
 • 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus;
 • SE, SE 2;
 • 7, 7 Plus;
 • 8, 8 Plus;
 • X, XR, XS, XS Max;
 • 11, 11 Pro, 11 Pro Max;
 • 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini;
 • 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini.

Крім того, чіп підтримує роботу з версіями оперативної системи iOS – від iOS 7 до останьої прошивки IOS з наступними оновленнями.

Удосконалені варіанти чіпа r-sim досить прості у застосуванні, тому впоратися з його установкою можуть навіть недосвідчені користувачі, адже це відбувається на інтуїтивному рівні. Сьогодні існує безліч компаній, що займаються виробництвом якісних турбосімок. Серед них варто виділити:

 • Gevey Aio;
 • Heicard;
 • X-Sim;
 • Rebelios;
 • R-Sim.

Вони відрізняються за ціновою категорією, функціональністю, наявністю або відсутністю тих чи інших опцій. Вибір потрібно робити, виходячи з моделі вашого телефону. За допомогою адаптера ви можете змусити заблокований айфон нормально функціонувати та налаштувати його відповідно до умов українських операторів зв'язку, включаючи:

 1. Vodafone;
 2. Lifecell;
 3. Kyivstar та інші.

Навіть якщо ви зіткнулися з тим, що iPhone знаходиться в режимі активування, а при спробі включити його видається системний збій зі словами "Ваша Сім-карта недоступна", ви зможете легко підключити ваш пристрій за допомогою чіпа r-sim.

Що таке r-sim і як його налаштувати? - Icoola.ua - фото 2

Для чого потрібний R-Sim

Чіп R-Sim використовується для розблокування Iphone, який прив'язаний до закордонних операторів стільникового зв'язку, включаючи навіть:

 • Vodafone;
 • Lifecell;
 • Kyivstar та інші.

При цьому у користувача абсолютно відпадає необхідність попередньо набирати оператора або шукати досвідчених фахівців, які допоможуть вирішити проблему айфона. Щоб успішно розблокувати Р-сім, потрібно придбати спеціальний чіп, сімку того оператора зв'язку, яку планується використовувати, і підігнати її до відповідного розміру. Після цього проводиться настроювання.

Адаптер R-Sim з'явився на ринку в 2019 році, і на сьогоднішній день він підтримує понад двісті операторів мобільного зв'язку та всі чинні версії оперативної системи під назвою IOS. Для того, щоб розпочати активне, повноцінне використання айфону, необхідно просто налаштувати смартфон та чіп. Однак перед цим важливо дізнатися докладну інформацію про те, якого оператора мобільного зв'язку прив'язаний куплений пристрій. Після проведення нескладного налаштування людина зможе використовувати свій айфон з усіма функціями та без обмеження.

Причини, з яких варто купувати R-sim

Багато людей замислюються над тим, чи варто купувати R-sim. Відповідь очевидна – звичайно, так, адже купуючи заблокований айфон за кордоном, людина не зможе ним користуватися на території України або в будь-якій іншій країні, крім тієї, де вона була придбана. Якщо порівнювати офіційне розблокування та застосування чіп-карти, то в першому випадку у користувача з'являється можливість експлуатувати смартфон без обмежень та додаткових дій, проте, незважаючи на це, він досить невигідний, а іноді і неможливий. Це обумовлюється такими причинами:

 • цінова категорія – вартість розблокування в деяких операторів може становити понад 100 доларів, наприклад, у США це T-Mobile та Sprint;
 • відсутність можливості зробити розлочку - проведення офіційної процедури може бути неможливим у тому випадку, якщо смартфон числиться на дійсному контракті, на ньому є борг, він був викрадений або оператор взагалі не розблоковує телефони.

Що стосується R-sim, то його ціна досить демократична і безпосередньо залежить від того, на якій версії прошивки працює смартфон, а також від його моделі. Цей пристрій коштуватиме близько 150-200 гривень. Варто зазначити, що цей спосіб розблокування доступний лише для айфонів, випущених не раніше моделі 4s. Звичайна версія iPhone 4 такому методу розлоку не підлягає.

Що таке r-sim і як його налаштувати? - Icoola.ua - фото 3

Детальна інструкція налаштування чіп-карти

Процедура налаштування чіп-карти не складає жодних труднощів. Користувач повинен виконати кілька простих кроків:

 1. безпосереднє придбання R-SIM;
 2. розпакування;
 3. підкладка під власну робочу сім-карту;
 4. вставка отриманого сендвіча в лоток, що йде в комплекті з чіп-карткою;
 5. розміщення лотка в гніздо телефону;
 6. перезавантаження смартфона, після якого на дисплеї з'явиться кілька службових екранів;
 7. вибір відповідної версії оперативної системи iOS та моделі айфона (у тому випадку, якщо ваш варіант оперативної пам'яті відсутній, слід зупинитися на останній);
 8. вибір оператора, на якого було заблоковано смартфон;
 9. повторне перезавантаження айфону.

Після того, як телефон буде перезавантажено, він зможе зловити мобільну мережу, і таким чином людина зможе користуватися нею без обмежень. Така послідовність дій може бути зроблена виключно один раз або за необхідності необхідно змінити сім-картку. Варто зазначити, що при включенні та вимкненні, а також після перезавантаження подібні кроки виконувати не потрібно. Крім того, існує ще один невеликий нюанс – для того щоб підключити мобільну мережу, потрібно зайти в меню налаштувань і активувати режим роумінгу даних. Якщо ви не хочете так сильно ускладнювати роботу, подумайте про покупку айфона з Neverlock.

R-sim та Neverlock: відмінні риси

Багато людей, які купили або тільки планують придбати смартфон від виробника Apple, напевно, чули про такі пристрої, як R-sim і Neverlock, і коли настає момент покупки, вони задаються питанням про те, які їх головні відмінності. Щоб розібратися з цими поняттями, необхідно докладніше ознайомитися з їх особливостями:

 1. Це слово перекладається з англійської як «Ніколи не заблокований». Неважко здогадатися, що ця категорія мобільних пристроїв не прив'язується до конкретного оператора мобільного зв'язку. З ними все досить просто – треба купити смартфон, вставити в нього свою сім-картку та користуватися.

Переваги системи Neverlock:

 • використання смартфона без обмежень функцій та мобільної мережі;
 • зручність у налаштуванні.

Що стосується недоліків, то він лише один – висока ціна, недоступна мешканцю середнім рівнем доходу нашої країни.

 1. R-sim (синоніми до слова – Unlock, Gevey).

Ця категорія смартфонів відрізняється тим, що спочатку, на момент їхнього релізу на ринку, вони були прив'язані до певного оператора стільникового зв'язку. Для того, щоб дані пристрої нормально функціонували на території України, слід придбати спеціальний чіп-адаптер, завдяки якому можна легко розблокувати телефон і спокійно використовувати з нашим покриттям. Турбосімка встановлюється разом із карткою в боковий слот смартфона, після чого проводиться налаштування, і з цього моменту айфон повністю готовий до експлуатації.

Серед головних позитивних сторін Unlock слід виділити:

 • доступну цінову категорію;
 • повноцінну мультимедійну функціональність.

Щодо недоліків, то до них відносяться:

 • необхідність виконання налаштування Gevey для подальшого нормального використання пристрою;
 • проблема з оновленням версії прошивки айфона, тому що в цьому випадку доведеться наново налаштовувати систему.

Часто люди задаються питанням про те, як з р-сім зробити неверлок. Це досить просто, знову ж таки, варто просто зробити спеціальне налаштування, використовуючи покрокову інструкцію, після чого айфон стане придатним для користування.

Варто відзначити, що в плані функціонування смартфонів, чи то Neverlock або Unlock, немає жодної різниці. Користувач може однаково експлуатувати мультимедіа, проводити інсталяцію додатків та програм, використовувати інтернет та інші функції iPhone.

 

Підбиття підсумків

Досі сумніваєтесь, чи варто купувати айфон з r-sim2023? Якщо ви плануєте придбати айфон, виготовлений на території іншої країни і привезти його в Україну, то без цього пристрою вам просто не обійтися. Таким чином, ви не тільки зробите вигідну покупку смартфона, але й зможете добре заощадити на розблокуванні телефону, прив'язаного до закордонного оператора.

Друзі, зрештою не рекомендуємо вам купувати смартфони, які розблоковані через р-сім. Найкраще - обирати смартфон, що працює зі всіма операторами України, наприклад iPhone X 64gb Silver