Я шукаю...

У першій половині 2024 року Apple покаже оновлену версію MacBook Air в яскравих кольорах та з чипом М2

Новинка яку компанія Apple покаже у 2024 році

У мережі все частіше з’являється інформація про те, що вже у першій половині 2024 року компанія Apple презентує новенький кольоровий MacBook Air з чипом M2. Якщо вірити чуткам, то ноутбук стане першим продуктом який з’явиться на ринку з даним чипом.

В Bloomberg повідомляють, що в Apple вмістять у MacBook Air багато чого нового. Крім цього, думки щодо дати виходу в експертів розділяються. Одні вважають, що ноутбук буде презентовано лише у 2024 році, а от інші сподіваються, що вже цієї осені ми зможемо побачити новинку.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

Ноутбуки від Apple 2024 року

А головне кожен новий продукт від компанії отримує яскраві кольори. Таким чином користувачі зможуть розуміти, що це пристрій не лише для роботи, але й зручний гаджет для вирішення будь-яких завдань.

Презентуючи кольорові iMac дизайнери прагнули створити відчуття легкості. І це лише перший крок на шляху грандіозних змін, які готують в Apple.

Як вже сало зрозуміло, черга підійшла й до MacBook Air. Досить важко уявити ноутбуки у яскравих незвичайних кольорах. Однак в мережі все ж знайшлися користувачі, які створили концепт Макбука. Якщо ноутбук буде на нього схожим, то всі прихильники «яблучної» продукції будуть шокованими.

Інсайдер Мін-Чі Куо стверджує, що головною особливістю новинки стане зовсім новий дизайн. Тому ймовірно, що саме таких змін й варто очікувати.

Якого дизайну варто очікувати від MacBook Air2024?

Що з’являться нові незвичайні кольори є очевидним. Однак є всі підстави вважати, що новинку повністю змінять. Дизайн буде зовсім новим, не таким як у попередні роки. Корпус стане набагато тоншим й пристрій буде легшим.

На місці колишніх ніжок під ноутбуком розмістять дві так звані незнімні «лижі». Вони будуть виконаними з неслизького матеріалу. З лівої та правої грані можуть розмістити по два роз’єми Thunderbolt/USB 4. Проте все ще не відомо, чи отримає новинка можливість безпровідної магнітної зарядки.

Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

У яких кольорах будуть презентовані нові ноутбуки від Apple

Дизайн клавіатури залишиться незмінним. Вона все ще буде мати білий колір та великі функціональні клавіші. Відомо, що це точно буде не «метелик». Враховуючи проблеми, які раніше виникали з даною технологією, в Apple вирішили повністю від неї відмовитися. Однак, є ймовірність що в Купертіно вирішили допрацювати подібну технологію.

Невідомо якою буде товщина рамок та яка діагональ буде присутньою. Не виключено, що ноутбук отримає mini-LED дисплей, та діагональ 14,1 дюйма. Однак даних які б підтверджували подібну інформацію все ще немає.

Очевидно, ціна MacBook Air 2024 буде значно більшою у порівняні з попереднім поколінням.

Слід зазначити, що все частіше новинку 2024 року порівнюють з iMac які було презентовано весною 2021 року. Можливо саме звідти й з’явилося думки про появу нових кольорів, та оновлення дизайну.

Які характеристики отримає MacBook Air?

Є відразу декілька варіантів щодо чипа який отримає ноутбук. Можливо це буде М1, або М2. Другий повинен буде помітно перевершувати перший варіант по продуктивності та іншим характеристикам. Крім цього, враховуючи легкість та невеликі габарити ноутбука розмістити там потужний акумулятор, який зможе продуктивно працювати все ж не вийде. Однак, користувачі не зможуть пробачити Apple того, що пристрій не зможе працювати автономно навіть одного дня.

Повернення до процесорів Intel не відбудеться. Перехід на власні чипи може буквально «оживити» ринок, адже раніше Apple повністю залежали від розробок іншої компанії. На цей час розробники залежать самі від себе. Більше не потрібно чекати новинок від Intel.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Які характеристики отримає MacBook Air

Користувач під ніком Dylandkt, розповів що він думає про нові ноутбуки від «яблучної» компанії. Він впевнений, що Макбуки з новим процесором все ж восени 2021 року не варто очікувати. А от в першій половині 2024 року цілком очікувано, що вони можуть бути презентованими.

Для оновленої продукції використають удосконалену версію М1, а саме М1Х. Слова цього користувача викликають довіру, адже, як відомо йому вдалося передбачити вихід iPad Pro з новим процесором М1.

Чи варто купувати MacBook Air на М1 у 2021 році?

У 2020 році компанією Apple був презентований MacBook Air на процесорі М1. Однак, чи варто його купувати у 2021 році, якщо вже зовсім скоро може з’явитися нова удосконалена версія?

Новинка 2020 року стала найбільш обговорюваною. Це пояснюється появою нового власного чипа від Apple – M1. Крім цього, з’явилася сенсорна панель Touch Bar і Face ID.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

Чи варто купувати MacBook Air у 2021 році

Однак, що станеться з Макбуком 2020 року, якщо з’явиться новенька більш потужна версія? Очевидно, що спочатку популярністю все ж користуватиметься новенький ноутбук, він отримає яскравіший дизайн, можливо якісь новенькі фішки. А також якщо вірити чуткам, то буде потужнішим. Та є один нюанс – ціна. Вона точно не буде привабливою. Користувачі з обмеженим бюджетом очевидно, що виберуть дешевшу, але не набагато гіршу версію.

У 2021 році презентувати новий ноутбук все ще немає сенсу. Не з’явиться ця необхідність і у 2024 році. Адже навіщо випускати декілька схожих між собою гаджета, чи не краще зробити один, але цілком потужний?

Що цікаво, то нова версія може отримати практично таку ж місткість оперативної пам’яті 8, 16 ГБ зі сховищем 256 ГБ.

Коли варто очікувати MacBook Air у 2021 або 2024 році?

Приклад того, яким може стати новий ноутбук можна побачити на iMac 2021 року. Більшість експертів впевнені, що пристрої отримають такий же дизайн і кольори.

Відомо, що в Купертіно вже давно вирішили повернутися до яскравих кольорів. Однак через кризу, яка розпочалася через пандемію це рішення було відкладено. Лише навесні все ж в «яблучній» компанії вирішили ризикнути.

Якщо iMac в яскравих кольорах покаже хороші результати й буде користуватися шаленою популярністю, то можливо лише тоді в Apple знову підуть на ризик і покажуть кольорові ноутбуки. Очевидно, що подібне станеться не раніше 2024 року, оновлювати лінійку через рік після виходу подібних гаджетів все ж не вигідно.

Коли чекати оновленої версії MacBook Air

Відомо, що восени 2021 року може бути оновлено лінійку MacBook Pro. Вона отримає удосконалений ARM процесор, покращений дисплей та можливість безпровідної зарядки. Й можливо не отримає сенсорної панелі Touch Bar.

Відомо також, що ноутбук 2024 року отримає не просто покращену версію М1, але й більшу кількість ядер. Чим ще здивує Apple можна буде дізнатися зовсім скоро.

Ваша оцінка: