Я шукаю...

Чи можна заряджати айфон/айпад зарядкою від MacBook?

Чи можна заряджати айфон/айпад зарядкою від MacBook?

У зв’язку з тим, що Apple вирішила забрати адаптери живлення з коробок iPhone, ви можете запитати, чи можу я використовувати адаптер USB-C з більшою потужністю (наприклад, для Mac) замість того, щоб купувати окремий адаптер на 20 Вт для вашого iPhone. Але чи безпечно це?

Відповідь на це запитання ми дамо дуже швидко, тому вам буде приємно дізнатися, що це абсолютно безпечно. І, власне, ви можете використовувати зарядні пристрої MacBook для швидкої зарядки свого iPhone!

Нижче ми обговоримо, які iPhone та iPad можна заряджати за допомогою MacBook або подібного зарядного пристрою стороннього виробника.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Які адаптери живлення можна використовувати з iPhone?

Раніше Apple поставляла адаптер живлення USB-C потужністю 18 Вт з моделями iPhone 11 Pro. Однак із серією iPhone 12 Apple вирішила не додавати адаптер живлення, щоб бути більш екологічним (а також, можливо, щоб заощадити на доставці).

Якщо ви нещодавно придбали iPhone (або плануєте придбати його найближчим часом), ви можете придбати зарядний адаптер Apple 20 Вт для швидкої зарядки окремо, який коштуватиме на нашому сайті 1200 грн. Однак ви також можете скористатися наявним зарядним пристроєм MacBook, який є у вас вдома.

За останні роки швидка зарядка стала основною вимогою для багатьох користувачів. Швидке заряджання дозволяє швидко поповнювати заряд акумулятора пристрою, а деякі пристрої дозволяють заряджати до 50% акумулятора протягом 30 хвилин. Мінімальна вимога до адаптера швидкої зарядки становить близько 20 Вт, але ви також можете використовувати потужніший зарядний пристрій MacBook USB-C для швидкої зарядки пристрою.

Хороша новина полягає в тому, що всі сучасні iPhone та iPad працюють із потужнішими зарядними пристроями MacBook USB-C. Залежно від MacBook, з яким вони поставляються, ці адаптери варіюються від адаптера на 30 Вт для MacBook Air до зарядного пристрою на 96 Вт для 16-дюймового MacBook Pro.

Хоча це і виглядає трохи ризикованим, використовувати будь-який із зарядних пристроїв Apple USB-C досить безпечно, оскільки ваш iPhone визначає, скільки енергії він отримує, а не зарядний пристрій.

Які моделі iPhone або iPad підтримують швидку зарядку?

Apple заявляє, що наступні пристрої iPhone і iPad сумісні з адаптерами потужністю 18 Вт, 20 Вт, 29 Вт, 30 Вт, 61 Вт, 87 Вт і 96 Вт для швидкої зарядки:

  • iPhone 8 або новішої версії;
  • Будь-який iPad Pro, крім оригінальної 9,7-дюймової моделі;
  • iPad Air (3-го покоління) або новішої версії;
  • iPad mini (5-го покоління) або новішої версії.

Apple також зазначає, що ви можете використовувати її кабель USB-C до Lightning, який входить до комплекту iPhone або iPad, із «стороннім адаптером живлення USB-C, який підтримує USB Power Delivery». Це означає, що будь-який адаптер USB-C, який забезпечує відповідну потужність, повинен працювати.

Просте управління кабелем живлення

Однією з переваг великих технологічних компаній, які переходять на USB-C, є простіше керування кабелем живлення. Наприклад, я можу заряджати свій MacBook, iPad, GoPro тощо за допомогою того самого зарядного пристрою MacBook Pro. Це позбавляє від необхідності стежити за додатковими адаптерами та кабелями.

Сподіваюся, незабаром ми побачимо, що iPhone також перейде на USB-C, що спростить керування кабелями.

Ваша оцінка: