Я шукаю...

Stranded Sails — Explorers of the Cursed Islands – гра для справжніх шукачів пригод

Stranded Sails — Explorers of the Cursed Islands Пригодницька гра на iPhone

Stranded Sails — Explorers of the Cursed Islands (скачати можна на ігрових порталах або офіційному інтернет-ресурсі) – це захоплива пригода для всієї родини. Гра виконана в жанрі RPG і переносить гравців у дивовижний віртуальний світ, що сповнений несподіванок. Розробником стала компанія Lemonbomb Entertainment. Гра підходить для встановлення на стаціонарні комп’ютери, а також доступні версії для скачування на Android та iOS.

Стилістика гри чітко не проглядається, тому визначити її важко, але є деякі відмінні особливості, що характеризують гру:

  • гра пригодницька;
  • з рисами інді;
  • симулятор ферми, виживання на безлюдному острові;
  • дослідження невідомих територій;
  • підходить для всієї сім’ї або для одного гравця.

Графіка приємна, якісна, передавання кольорів яскраве. Окрім чудових візуальних ефектів, у грі присутній приємний музичний супровід, що допомагає зануритись в атмосферу пригод та з головою поринути у сюжет. 

Гра-пригода Stranded Sails на iPhone

Огляд гри Stranded Sails

Stranded Sails — Explorers of the Cursed Islands огляд слід розпочати з сюжету, який дійсно захопливий та цікавий. Згідно з задуманим сценарієм, ви разом із батьком, капітаном дослідницького судна, вирушаєте в далеке плавання Карибським морем. Ваша мета – засніжені Прокляті острови, заради яких ви вирушаєте в захопливу подорож буйними морями. Але через несподіваний шторм вся команда опиняється зовсім в іншому місці, не маючи засобів до елементарного виживання.

Це пригодницький симулятор, у якому головні герої потерпають від краху корабля у морі. Після попадання на невідомий незаселений острів ви маєте пройти довгий шлях, пов’язаний зі зведенням ферми у диких краях. Герої мають створити власне сільське господарство, заснувати ферму та виживати на неосвоєних землях, захищаючи свої володіння від нападів хижаків.

Лінійні квести, які доведеться виконувати протягом гри, поведуть учасників по світу, сповненому багатьма цікавинками. Ви на власні очі побачите дива віртуального світу, пройдете багато випробувань, які будуть загартовувати персонажів, допомагати їм отримувати нові навички для виживання. Спершу доведеться розбити невеличкий табір на острові та поступово переходити до облаштування ферми.

Огляд гри Stranded Sails

Ваше головне завдання – слідкувати за природною енергією, досліджувати околиці, знаходити цінні предмети, вирощувати на своїх полях їжу та готувати її, щоб персонаж вижив. До речі, в Stranded Sails рецепти стають доступними завдяки відкриттю місцевих екзотичних плодів – чим більше ви їх пізнаєте, тим більше провіанту зможете заготовити. Для відкриття нових можливостей необхідно подорожувати островом, досліджувати територію. Про всі ваші досягнення та відкриття нових предметів гра буде повідомляти за допомогою сповіщень.

Пропонуємо звернути увагу на дивовижну мобільну стратегію на Айфон - A Planet of Mine.

Серед основних завдань героя – розширення та зміцнення табору, будування укріплень та огорож. Це убезпечить команду затонулого корабля від нападів диких тварин, які можуть несподівано завітати до табору, і роблять це на регулярній основі. На такий випадок персонажу необхідно мати основні засоби захисту, зробити які ви зможете протягом ігрового процесу.

Але найцікавішу пригоду доведеться пережити, розгадуючи таємниці Проклятих островів – тільки так їх можна залишити та повернутися на велику землю. Це допоможе зняти древнє закляття. Пригода закінчується тим, що ви з друзями залишаєте острови або переконуєте команду залишитися тут назавжди.

Особливості розваги  Stranded Sails

«Багатолюбні вітрила – дослідники проклятих островів» відрізняється вдалою графічною частиною. Кожен рівень гарно намальований, в у низько полігонального візуального стилю, в якому виконана графіка, є свої переваги. Завдяки йому картинки яскраві, насичені. Загальну атмосферу доповнює приємна музика.

Особливості гри Stranded Sails на iOS

Офіційний опис гри розробниками звучить так: «неймовірна фермерська пригода у відкритому світі з необмеженими можливостями. Готуйте їжу, займайтесь ремеслами та створіть власну ферму поряд із табором. Основне завдання – вижити та розкрити таємниці, що ховають Прокляті острови. Піклуйтесь про команду, створюйте суспільство з нуля та отримуйте нагороди за важку фермерську працю».

Скачати Stranded Sails на iPhone, Андроїд і ПК можна на багатьох інтернет-ресурсах, в тому числі на офіційному порталі компанії Lemonbomb Entertainment. В усьому світі гра розповсюджується за системою разової покупки, тому її можна придбати, але майже неможливо завантажити безплатно. На цей час гра вже запущена, а дата її виходу – жовтень 2019 року.

Будьте уважні та остерігайтесь підробок, особливо, якщо гра пропонується до скачування безплатно. Упевніться в безпечності завантаження файлів, використовуйте антивірусні програми, щоб захистити програмне забезпечення вашого телефону від шахраїв та ненадійних інтернет-ресурсів.

Ваша оцінка: