Я шукаю...

Пінтерест - додаток для тих, хто шукає натхнення

Аналоги Pinterest

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Пінтерест - що це за додаток?

Пінтерест – це популярна програма, яку люблять за дві речі: тут можна знайти все, що принесе натхнення, а те що сподобалося, зберегти у зручній формі на персональній дошці та помістити в окремих теках. Користувачі люблять цей додаток за простоту та зручність у використанні: гарні фотографії легко знаходяться за тегами та без зусиль зберігаються в особистому кабінеті.

Аналоги Pinterest

Головна перевага програми – її візуальна складова, адже застосунок дозволяє знайти сотні картинок за допомогою кількох слів.

Дізнайтесь все про chat gpt 4: ICOOLA створила величезну статтю на цю тему, та дослідила всі можливості ШІ.

Як скачати Пінтерест

Додаток Пінтерест скачати досить легко, оскільки він доступний і в App Store, і в Google Play. Просто знайіть додаток, натисніть "завантажити" і дотримуйтесь подальших інструкцій. Також Pinterest можна скачати на ПК, і отримати доступ до мільйонів зображень, які надихнуть на нові ідеї, стануть в нагоді у роботі або просто подарують візуальне естетичне задоволення. 

Реєстрація в Пінтерест

Завантаживши Пінтерест, потрібно зареєструватися і створити свій профіль. Для реєстрації необхідно вказати адресу електронної пошти, також можна увійти через акаунт у Facebook або  Google. Це дасть вам можливість зберігати зображення,  які сподобалися, завантажувати власні піни, а також дозволить бачити контент, який відповідає вашим інтересам. Ви можете обрати кілька категорій, які даватимуть вам натхнення і нові ідеї, наприклад, Книги, Здоров'я, Фотографії, Корисні життєві поради, Мистецтво, Харчування, Дизайн інтер'єру, Знаменитості і т. д. Після цього додаток пропонує піни, які можуть вас зацікавити.

Обираючи зображення, ви бачите інформацію про його автора, в тому числі, про кількість підписників. Ви можете відвідати його сторінку, підписатися, залишити відгук, а також переглянути схожі зображення. Піни, які вам сподобались найбільше, можна зберегти на особистій дошці в додатку.

Інтерфейс Pinterest максимально простий та інтуїтивно зрозумілий.

Пінтерест малюнки як джерело натхнення

Пошук в Pinterest - максимально зручний, оскільки ви можете знайти малюнок не лише за ключовими словами чи описом, а й за фото з вашого смартфона. Для цього потрібно дозволити додатку доступ до камери та галереї, а тоді зробити фото або вибрати його з вже існуючих. Пінтерест підбере схожі фотографії та запропонує вашій увазі. Також на сторінці пошуку ви можете переглянути різні розділи. "Ідеї для вас" - рубрики, які можуть бути актуальними, базуються на малюнках, які ви переглядали. Також розділ "Популярне у Pinterst" вартий уваги, оскільки аналізує популярні пошукові запити та пропонує 6 категорій зображень, які найчастіше шукають користувачі. "Live on Pinterest TV" - телебачення Пінтерест, яке пропонує переглядати наживо або у записі відео популярних болгерів на теми, актуальні для користувачів Pinterest.

 Аналоги Pinterest

А ви знали, що в ICOOLA можна швидко здійснити очищення динаміка айфона за 5 хвилин?

Як створити пін в Пінтересті

Для того, щоб створити власний пін або дошку в Пінтерест, або ж переглянути вже збережені малюнки та фото, потрібно:

  1. Перейти до вашого акаунту в додатку;
  2. Натиснути "+";
  3. Вибрати, що ви хочете створити - пін чи дошку;
  4. Завантажити фото з галереї;
  5. Назвати пін;
  6. Описати;
  7. Надати візуальний опис піна;
  8. Натиснути "Далі";
  9. Вибрати, на якій з існуючих дошок буде збережено ваш пін або створити для нього нову дошку.

Щоб створити дошку, потрібно написати її назву, вказати видимість (при бажанні дошку можна приховати). Також можна вказати співавторів - ця функція буде особливо корисною, якщо ви збираєте ідеї для колективного проекту. Після цього додайте на дошку піни, які запропонує вам додаток. 

Вже створені дошки можна сортувати за різними параметрами - від А до Я, за останнім збереженням та іншими характеристиками. 

Pinterest для пошуку нових ідей

Головне в цьому додатку – це ідеї, якими може наповнитися кожен. Один тег може привести користувача до цілих дощок з відповідними фотографіями, що створені іншими користувачами. У вашій стрічці знаходяться рекомендовані піни, що базуються на останніх пошукових запитах, та піни людей зі списку підписок. За допомогою стрічки або вкладки «Інші ідеї» можна шукати натхнення в персоналізованих дошках, що підібрані конкретно під ваш смак. Також варто скористатися функцією пошуку, яка допоможе швидше знайти те, що вам потрібно. Значок камери біля панелі пошуку відкриє опцію візуального пошуку, яка працює тільки на смартфонах.

Аналоги Pinterest

Алгоритми Пінтересту пропонують своїм користувачам популярні ідеї, які в теорії можуть стати джерелом натхнення.

Додатки, що схожі на Pinterest

Juxtapost

Додаток, про який варто згадати в першу чергу, адже за своїм наповненням він є головним конкурентом Пінтересту. Обсяг цієї платформи доволі великий, тому вона має багато спільного зі своїм популярним аналогом. Сортування та організація ідей в Juxtapost працює так само як в Pinterest, адже всі пости можна розділити за категоріями. Створювати та редагувати категорії можете як ви, так і інші користувачі. Загалом, функціонал цього додатку є майже аналогічним опціям з Пінтересту. Проте у цієї програми є одна особливість, яка відсутня в Pinterest. Закладка «Більше схожого» дозволяє переглядати контент, схожий на той, що ви знайшли, проте для перегляду вам не потрібно покидати сторінку, на якій ви знаходитеся зараз. Також весь улюблений контент з категорій можна зберегти не як дошку, а у формі таблиці.

We Heart It

Програма We Heart It – це своєрідна спрощена версія Pinterest. Додати фотографії до розділу «Улюблене» можна за допомогою одного кліка, який відмічає пост вподобанням.

Аналоги Pinterest

Також тут немає кількості кнопок, як в Пінтересті, а дошки взагалі відсутні. Натомість тут є категорії, за допомогою яких всі фото можна зберегти в одному місці. Через спрощений інтерфейс без зайвих кнопок можна зробити висновок, що ця програма має аудиторію, відмінну від Pinterest. Особливість цього додатку також полягає у можливості встановити спеціальний плагін, за допомогою якого користувачі можуть додавати до категорій ті зображення, які знайшли в Інтернеті.

Piccsy

Головна особливість цієї програми – її майже абсолютна ідентичність з Пінтерестом. По суті, усі функції популярного аналога містяться в Piccsy, тому оригінальний контент можна шукати з їхньою допомогою. Деякі користувачі переконані, що контент в Piccsy має набагато вищу планку якості та пов’язують це з витонченим смаком користувачів. Люди, які по-справжньому піклуються про свій фід зазвичай публікують пости найвищої якості. Ще один позитивний момент цієї програми – можливість переглядати її вміст без реєстрації.

Dribbble

Програма, яка допомагає дизайнерам будь-яких видів показати та розказати про свою роботу. Ця платформа має спільноту, яка складається з багатьох творчих спеціальностей та професій. Тут люди з різних індустрій об’єднуються, щоб поширити свої роботи та розповісти про свою творчість якомога більшій аудиторії.

А ви знали, ми склали список, які гаджети для дітей найпопулярніші у цьому році!

Аналоги Pinterest

Тут кооперуються художники з комп’ютерної графіки, ілюстратори, графічні дизайнери і так далі. Якщо ви дизайнер, який шукає свою аудиторію – ви знайдете й у Dribbble, а на додачу навіть отримаєте конструктивний фідбек від професіоналів своєї справи. Усі роботи можна фільтрувати за кольором та місцеперебуванням авторів, а також шукати окремі проєкти та теги. Навіть попри свою спеціалізованість ця програма дає масу нових ідей та можливостей для дизайнерів.

Designspiration

З назви програми можна зрозуміти, що вона орієнтована на генерування ідей для дизайнерів. Стрічка Designspiration містить картинки, які допоможуть дизайнерам, що регулярно стикаються з проблемою нестачі нових ідей у будь-якій сфері діяльності. Це хороша платформа для пошуку нових художників, робіт та ідей, які знаходяться на просторі мережі. Однією з  ключових переваг програми є можливість знайти навіть рідкісну ідею, адже алгоритми роблять пошуковий процес динамічним. Тому кожен дизайнер в змозі знайти щось для себе. Майже як в Пінтересті, усі вподобані пости можна зберігати в окремих теках та сортувати їх за категоріями.

VisualizeUS

Головна причина схожості цього додатку та платформи Pinterest полягає у візуальній складовій обох сервісів. Проте головна мета VisualizeUS – забезпечення доступні можливості обміну медіафайлами, тому це – соціальна мережа. Одна з корисних опцій програми полягає у додаванні до категорій картинок з Інтернету.

Аналоги Pinterest

Для отримання нових ідей варто натиснути на кнопку «Перемішати», яка оновить сторінку та покаже вам медіа, схожі до переглянутих. Сайт має набагато простіший інтерфейс, ніж  Pinterest, тому він чудово підходить для обміну та пошуку нових фотографій.

Inspiration grid

Деяких користувачів не зовсім задовільняють художні колекції в Пінтересті, тому для них створена альтернатива з більшим вибором. Inspiration Grid – це магазин у формі сайту, який займається продажем робіт талановитих митців з усього світу. Чудово підійде не тільки колекціонерам, а й творчим людям, яким необхідно регулярно надихатися. Через багатство візуального контенту та нових ідей до цього ресурсу звертаються ілюстратори, типографи, архітектори, дизайнери та люди інших творчих професій.

Dudepins

Це аналог Пінтересту для користувачів, які вважають популярний додаток недостатньо мужнім та бідним на контент для чоловіків. Ця програма є однією з найвідоміших альтернатив для чоловіків, тому в ній зібраний доволі елегантний контент. Тут не буде надмірної кількості фото військової техніки чи чогось на кшталт, адже цей додаток створений для тих, кому в Pinterest не вистачає «чоловічих» медіа.

Gentlemint

Для того, щоб у любителів «чоловічого» контенту було більше вибору, ми додали в наш перелік Gentlemint. У цієї платформи є своєрідна візитівка. Кнопка «вподобати» замінена на піктограму вусів, яка підсвічується, коли ви натискаєте «лайк».

Естетика цієї спільноти стане до смаку справжнім джентльменам, адже контент Джентлмінт – це змішання класичного гумору з елегантними фотографіями. Сайт завдячує своїй популярності вибору цільової аудиторії. Тому якщо ви намагаєтесь знайти якомога більше творчих аналогів Пінтересту, радимо переглянути Gentlemint.

Depositphotos

Пінтерест працює з фотографіями, закріплюючи їх на дошках, так само як ми це робимо з видрукованими фотографіями. У цей час програма Depositphotos має функцію «Вибране», за допомогою якої можна сортувати всі свої медіа. База даних цієї платформи дозволяє прикріплювати до кожного файлу помітку «Улюблене» та сортувати картинки у власних теках. Для пошуку нових картинок ви можете звернутися до бібліотеки на платформі та зберегти всі файли для натхнення. Всього бібліотека нараховує близько 60 млн медіа, а всі знайдені картинки можна тримати в одному місці без страху їх загубити. Якщо ви займаєтеся розробкою проєктів, то тут ви зможете купити відповідні зображення для своїх творінь, а потім за бажанням поділитися ними з іншими користувачами.

От ви і дізнались, що таке пінтерест та для чого створена ця дивовижна соц. мережа, яка незаспамлена дурнуватими відео з тік ток чи рекламою. Пінтерест - це місце, де творчі люди шукають натхнення, бізнес - нові ідеї та товари, а звичайні люди відпочивають від буденності.

Ну і пам'ятайте, Айкула завжди розказує лише найцікавіше, і ви легко можете дізнатись цікавинки першими, наприклад google pixel 7 pro vs iphone 14 pro max

 

Ваша оцінка: