icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / У яких додатках можна звантажувати музику на iPhone?
23 Лютий 2021

У яких додатках можна звантажувати музику на iPhone?

Прослуховування улюблених треків на iPhone не завжди зручне, особливо, якщо робити це офлайн. ICOOLA  пропонує вам перелік класних додатків для справжніх меломанів. 

Володимир Поляруш

З кожним днем ​​користувачів, які вибирають смартфони від компанії Apple, стає все більше. Тому, досить часто у новачків виникають питання з приводу звантаження різних файлів, а особливо музики.

Не, всі програми дозволяють насолоджуватися аудіозаписами високої якості, тому пошук безплатний музики хорошої якості залишається актуальним.

Так, першим потоковим сервісом для прослуховування музики може стати iTunes. Але, користувач не завжди перебуває в місцях з хорошою мережею, тому необхідно мати альтернативний додаток, яке допоможе насолоджуватися музикою в офлайн режимі. Для звантаження музики на Айфон найкраще звернути увагу на надійні додатки.

З кожним роком сервісів, які пропонують звантажити відомі треки, альбоми ставати все більше. І цей метод може підійти для користувачів, які мають стабільний безлімітний інтернет і готові витратити час на звантаження і пошук надійного сервісу.

Деякі додатки пропонують не просто слухати музику в онлайн режимі, але і зберігати її. А це вже дозволяє прослуховувати треки в офлайн режимі без скачування.

Відомі додатки, які допомагають прослуховувати музику на Айфон в режимі офлайн

Збереження раніше прослуханої музики досить зручна опція, яка допомагає насолоджуватися треками в будь-який час і без доступу до мережі.

YouTube Music

Це сервіс, який дозволяє швидкий доступ до прослуховування офіційних треків. А завдяки наявності великої кількості користувачів іноді є можливість переглядати концерти в режимі реального часу.

Тут є можливість знайти практично будь-яку пісню, навіть з кількох слів або невеликому уривку.

Додаток після установки буде оновлюватися щодня. Тут є можливість також завантажувати кліпи в хорошій якості. Але, щоб це не виглядало як піратство, всі вони доступні тільки в самому додатку.

А для того, щоб заощадити пам'ять і трафік додаток пропонує завантажувати аудіо треки відразу в декількох форматах. Якщо користувачеві потрібен економний файл, то він може отримати трек зі зниженим якістю звуку.

Deezer

Додаток доступний не тільки для айфонів, а й Андроїд пристроїв. Після реєстрації в необхідно вибрати музичний напрям. Знайти тут можна досить швидко не тільки будь-який напрямок, але і трек.

В основному тут музику можна слухати в онлайн режимі, але якщо знадобитися без доступу до Інтернету, прослухати запис, то є можливість завантажувати файли.

Також в додатку можна підписуватися на улюбленого виконавця і бачити все повідомлення про вихід нових треків.

Spotify Music

З Преміум підпискою додаток дає можливість слухати будь-які треки без доступу до Інтернету. Крім цього, всі файли мають відмінною якістю звуку. Але, у звичайному режимі без спеціальної підписки користувачі позбавлені автономного прослуховування музики.

Водночас Spotifi - це популярний додаток для передачі потокової музики по всьому світу. Тут є зручне сортування, яка допомагає шукати музику за жанрами, виконавцю і напрямку. З його допомогою є можливість прослуховувати збережені треки без доступу до Інтернету з підпискою.

Але, в основному додаток знають як спосіб потокової передачі аудіофайлів.

У програмі біля треків, які завантажені, буде з'являтися зелена стрілочка. Якщо вона має сірий колір, значить, файл завантажений не повністю.

Синхронізацію музики можна зробити тільки за допомогою цього додатка. Тому всі треки можна буде робити тільки там. Якщо користувач захоче прослухати музику через iTunes, то у нього нічого не вийде. Тому, що треки будуть завантажуватись на смартфон, але в зашифрованому вигляді.

SoundCloud

Це найбільший сервіс зберігання музики, де можна знайти всі необхідні аудіотеки. І перевага цієї програми полягає в можливості завантажувати та викачувати будь-яку музику. У свій обліковий запис можна завантажити не тільки твори від відомих виконавців, а й власні мікси.

Відрізняється даний сервіс тим, що тут досить багато аудіофайлів і багато користувачів звантажують додатки для того, щоб знайти треки, яких немає в інших місцях. Але, звичайна версія, строго кажучи, не дозволяє зберігати музику і прослуховувати її в режимі офлайн пізніше, тому тут можна відтворювати треки тільки при наявності Інтернету.

Pandora

В даному додатку не така багата бібліотека музики на відміну від попередніх програм. Але, Pandora відрізняється багатофункціональністю.

Однією з унікальних функцій програми є, то, що користувач може вибрати улюблений трек, який можна поставити на будильник.

За обраним треках програма буде підбирати подібні, після чого користувач зможе оцінити їх. Все це допомагає створити ідеальний плейлист. Додаток повністю безкоштовне, але дана версія охоплює рекламу, яку можна відключити за окрему плату.

Інші популярні додатки для завантаження музичних треків на iPhone

Є і додатки, які відомі не тільки можливістю прослуховування музики, а й звантаження її на смартфон.

Freegal Music

Це відомий завантажувач музики на Афоні. Тут зібрано понад 8 мільйонів доступних пісень, тому у користувача завжди будуть варіанти для скачування.

 

Інтерфейс програми досить простий і розібратися з ним зможе кожен користувач. Тому необхідну пісню можна буде знайти досить швидко.

А після того, як користувач за допомогою пошуку знаходить потрібний трек, його можна завантажити безплатно в один клац.

Додаток для музики Apple

Цей додаток відносять до числа найкращих платних додатків. Воно буде завантажена на смартфон відразу після його покупки, тому користувачеві необхідно всього лише створити обліковий запис і підписатися на скачування музики.

Користувач може всередині програми створювати власні плейлисти та з легкістю знаходити необхідні пісні.

Додаток також здатне сортувати музику в залежності від різних критеріїв. Інтерфейс досить простий, тому розібратися з ним зможе кожен користувач.

iDownloader

Тут можна робити завантаження не тільки музики, а й різних відеороликів у відмінній якості. За допомогою програми користувач може управляти треками, а також ділитися ними.

Тому, можна стверджувати, що iDownloader - це щось більше ніж просто додаток для завантаження будь-якої музики.

Google Play Музика

Google Play Музика — додаток, яке є не тільки для власників Андроїд-пристроїв. Користувачі гаджетів від компанії Apple також мають можливість застосовувати цю програму для прослуховування музика.

Тут представлені тисячі пісень, які без проблем можна транслювати на своєму пристрої. Але, в безплатному режимі можна тільки відтворювати треки, якщо ж користувач планує зберігати їх на своєму пристрої, то йому доведеться сплатити передплату. Варто врахувати, що оплачувати доведеться фіксовану суму щомісяця.

Але, все це дозволяє зберігати велику необмежену кількість файлів на своєму пристрої та відтворювати їх у будь-який зручний час.

Amazon Музика

Після установки програми користувач отримує можливість здійснювати пошук і слухати представлену музику абсолютно безкоштовно. Але, для цього необхідно створити свій обліковий запис.

Після установки та реєстрації тут також надана можливість отримувати інформацію про появу нового контенту.

Якщо користувач не хоче витрачати трафік на прослуховування запропонованого контенту, то він може його з легкістю зберегти у себе на смартфоні. Офлайн музика буде доступна в будь-який час і без наявності Інтернету.

Паз

Паз — додаток, яке працює на платформі того ж Google Music. Тут зібрана велика кількість музичних треків, але щоб мати вільний доступ до користування величезною бібліотекою необхідно підписатися. В місяць користувач повинен буде платити близько 10 доларів. Після цього з'являється доступ до більш ніж 40 мільйонів пісень найкращої якості. Тут буквально можна знайти все що завгодно. Крім цього, користувач не буде переглядати непотрібної реклами та завантажувати пісні на свій смартфон, для того, щоб слухати їх в будь-який зручний час.

Якщо власник Айфона не знає, чи варто платити гроші за все це, то творці програми пропонують новачкам безкоштовну 30-денну підписку.

Чи варто взагалі завантажувати та встановлювати додаткові додатки на Айфон для музики?

Всі користувачі смартфонів iPhone повинні мати додаткові додатки для звантаження не тільки музики, але фільмів і інших файлів. Не завжди власники гаджетів прибувають в місцях з хорошим Інтернетом.

Тому, вибір відповідного додатка особливо важливий. Досить невеликий відсоток користувачів не вважають за краще завантажувати на свій смартфон додаткові файли та прослуховують аудіо та відео файли в онлайн режимі. Решта ж, потребуватиме додатках які дають можливість завантажувати треки та фільми.

З кожним роком кількість користувачів, які вибирають смартфони від «яблучної» компанії тільки збільшується. Тому, додатків для скачування музики також не стає менше. Практично всі вони мають подібний функціонал. Але, здатні спростити процес пошуку необхідного треку і створити всі умови для отримання ідеального плейлиста.

Необхідно вибирати тільки перевірені програми, які не зашкодять пристрою. Тому, варто звертати на додатки, які можна завантажити в App Store.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Як соціальні мережі стежать за користувачами і пропонують рекламу з товарами, про які користувач тільки «подумав»
22 Липень 2021

Як таргетована реклама кожен раз вгадує, що необхідно показати користувачеві, і чи можна її відключити назовсім?

Як медицина пов'язана з екологією: здоров'я громадськості залежить від екології
22 Липень 2021

Які нові хвороби пов'язані з екологічною катастрофою, і чому медична екологія є важливою

Аномальна спека та лісові пожежі. Наскільки близька ера вогню?
21 Липень 2021

Лісові пожежі у всьому світі: гасити чи культивувати ліси? Зміна середньої річної температури, глобальне потепління, скресання вічної мерзлоти та аномальна спека в Україні